Coronavirus آخرین اخبار: چهار مورد جدید تایید در انگلستان به عنوان برایتون GP کلینیک بسته

 • بریتن آزمون مثبت در اسپانیا به عنوان چهارمین مورد تایید در انگلستان
 • فشار بر روسای سلامت بیش ویروس ‘سوپر پخش’
 • Coronavirus عواقب ‘ممکن است قابل مقایسه’ به آنفولانزا بیماری های همه گیر
 • تجزیه و تحلیل: سوپر پخش می اخلال در تلاش برای مهار شیوع
 • Coronavirus: یک راهنمای سریع به شیوع گسترده جهان

Fبیشتر ما مردم را آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان صبح امروز از جمله دو کارکنان مراقبت های بهداشتی. این موارد جدید را به تعداد کل عفونت در انگلستان به هشت.

این می آید به عنوان تلگراف آموخته است که یک قرنطینه انگلیسی, بیمار تهدید به فرار از coronavirus امکانات را مجبور به وزیر بهداشت برای تشدید قوانین قرنطینه.

مت Hancock اعلام کرد گسترش ویروس به طور “جدی و قریب الوقوع تهدید” را به عموم مردم به این دولت قدرت بیشتری برای مبارزه با گسترش ویروس در نور های اخیر موارد تایید شده در بریتانیا است.

در اینجا دیگر نکات کلیدی شما نیاز به دانستن:

 • بیش از 40 ، 000 نفر آلوده شده اند با این بیماری جدید در سراسر جهان (اکثریت قریب به اتفاق در چین) و 910 نفر کشته شده اند.
 • عمل GP در برایتون شده است به طور موقت تعطیل بعد از یک عضو هیات آزمایش مثبت برای کوروناویروس.
 • که مدیر کل گفت: خوشه ای از موارد در انگلستان و فرانسه مربوط به سوپر پخش تاجر “می تواند جرقه می شود که بزرگتر آتش”.
 • یک مدرسه در ساوتهمپتون بوده و پس از تخلیه دانش آموزان با یک سفر سابقه به جنوب شرقی آسیا و توسعه coronavirus مانند علائم و قرار شد در انزوا.
 • تجزیه و تحلیل جدید نشان داده است که شیوع هزینه اقتصاد جهانی بیش از £217bn در سه ماه اول سال.
 • یک مدرسه خصوصی در ولز را ممنوع کرده است دانش آموزان از بازدید از چین در آینده نیمی از مدت

به روز رسانی خودکار

چگونه روبات ها در حال مبارزه با شیوع کروناویروس

Doctors در خط مقدم هستند در معرض corornavirus اما با استفاده از روبات می تواند به کاهش خطر ابتلا به این ویروس گسترش بیشتر می یابد و فن حسن Chowdhury

در چین و جنوب شرقی استان گوانگدونگ منطقه شناسایی شده توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک coronavirus کانون پزشکان در شهرستان, استان, مردم, بیمارستان شده اند با استفاده از روبات برای رساندن دارو و غذا به بیماران است.

دو چرخ droids به شکل یک یخچال کوچک می تواند حرکت سالن بیمارستان خودکار باز و بسته شدن درب ها در صورت لزوم برای رسیدن به افراد آلوده در قرنطینه مناطق از بیمارستان.

ماشین آلات استفاده می شود برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از افشای سلامت کارگران به ویروس کشنده است که در حال حاضر آلوده بیش از 40 ، 000 کشته و بیش از 900 نفر است. تلفات در حال حاضر پیشی 2003 را شیوع بیماری سارس و سوالاتی در مورد چگونه برای کاهش خطرات ناشی از آلودگی.

بر اساس شانگهای Keenon رباتیک فرستاده است حداقل 16 از آن روبات به نام “کمی بادام زمینی” به یک بیمارستان در تکنولوژی زرنگ و دانا شهر Hangzhou. مقامات بهداشتی در شهرهای دیگر مانند پکن و چنگدو همه استقرار روبات ها بیش از حد.

با گسترش پکن و شانگهای پرواز تعلیق

بritish ایرویز اعلام کرده است آن را لغو تمام پروازها به مقصد پکن و شانگهای تا آوریل 1 با توجه به شیوع کروناویروس.

پرواز به شهرستانها بود در اصل برنامه ریزی شده برای از سرگیری پس از فوریه 29, اما, تصمیم برای تمدید تعلیق در می آید و بعد ادامه داد: وزارت امور خارجه مشاوره در برابر “همه اما ضروری سفر به سرزمین اصلی چین”.

پرواز از هنگ کنگ بی پیرایه باقی می ماند هواپیمایی گفت.

هشدار کلاهبرداری صادر شده بیش از ایمیل های فیشینگ

ثانیهackers هستند preying بر نگرانی در مورد کروناویروس جدید از چین با ارسال شرکت های مخرب و ایمیل های پردهی به عنوان هشدار در مورد پیامدهای اقتصادی است که می تواند رخ دهد به عنوان بیماری گسترش می یابد به گزارش سایبر حرکت شبیه چمچه زنی.

ایمیل شرکت امنیتی Proofpoint گزارش نگرانی که کلاهبرداران در حال تلاش برای بهره برداری از coronavirus نگرانی با ارسال گمراه کننده ویروس لادن ایمیل.

پیام با عنوان “یادداشت کوتاه برای صنعت حمل و نقل’ به نظر می رسد که فرستاده شده است به کسب و کار باعث گیرندگان برای دانلود Microsoft Word document امیدوار کننده کسب اطلاعات بیشتر. اما باز کردن این فایل تنها در خدمت به فعال کردن فشار از نرم افزار های مخرب شناخته شده به عنوان AZORult که اجازه می دهد تا مهاجمان به سرقت داده های حساس.

به نظر می رسد که کسب و کار عامل در تولید و حمل و نقل و سرمایه گذاری بخش هستند بیشتر در معرض خطر است.

غربت بازار مواد غذایی

Mسنگ معدن از سی و اتوبوس های عمومی تبدیل شده اند به غربت بازار مواد غذایی برای خدمت به جوامع در مستند در میان شیوع کروناویروس در چین است.

با توجه به ویدئو توسط شبکه دولتی چین جهانی شبکه تلویزیونی اتوبوس تحویل انواع ملزومات به دروازه از ساختمان های آپارتمانی در یک پیشنهاد برای کاهش خطر از انسان به انسان انتقال است که می تواند در شلوغ فضاهای عمومی.

تاتنهام را Dele Alli می تواند ممنوع بیش از coronavirus تصویری

تیاو در فدراسیون فوتبال در حال بررسی Dele Alli بحث برانگیز تصویری که در آن او به نظر می رسد به مسخره یک مرد بیش از شیوع کروناویروس.

متافوتبال پس از حذف این ویدیو و عذر خواهی کرد و گفت “اجازه دهید خودش و باشگاه را”.

اما اگر حادثه تلقی نژادپرستانه توسط فا را بررسی و سپس علی است به احتمال زیاد به دریافت سنگین خوب و ممکن است بازی-ban.

مغلوب ساختن پیشی جستن: ویروس ‘از بین برود در مارس’

US جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او انتظار دارد که شیوع کروناویروس به ناپدید می شوند در ماه آوریل به علت داغتر آب و هوا AFP گزارش شده است.

“ویروس … به طور معمول است که برود در مه” او گفت:, و اضافه کرد: “در این گرما به طور کلی می کشد این نوع از ویروس.”

می آید پس از رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت هفته گذشته که چین در تلاش برای جلوگیری از شیوع خواهد بود “موفق” به خصوص “به عنوان آب و هوا شروع به گرم و ویروس امیدوارم ضعیف تر می شود و پس از آن رفته”.

بut کارشناسان قانع نشده.

“این امر می تواند بی پروا به فرض که همه چیز را آرام پایین در بهار و تابستان” دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور در تگزاس با سی ان ان گفت. “ما واقعا نمی فهمم اساس فصلی و البته ما می دانیم که ما مطلقا هیچ چیزی در مورد این ویروس خاص”

“این یک ویروس تنفسی” اضافه شده دکتر ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت مدت و بلند مدت مشاور CDC. “ما می دانیم که ویروس های تنفسی بسیار فصلی اما نه منحصرا. یکی امیدواریم که به تدریج بهار کمک خواهد کرد که این ویروس عقب رفتن. ما نمی تواند مطمئن باشد که.”

عمل جراحی GP می شود و تمیز کردن عمیق

یک کارگر در لباس های محافظ پاک در داخل شهرستان اوک مرکز پزشکی در برایتون پس از آن بسته به صورت “فوری عملیاتی سلامت ایمنی و دلایل” گزارش زیر یکی از کارکنان بود که با آلوده coronavirus.

چهار بیشتر بیماران در انگلیس آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن تعداد کل موارد در انگلستان به هشت.

اعتبار:
استیو پارسونز/PA سیم

یک کارگر در لباس های حفاظتی از جمله ماسک صورت و دستکش حمل سطل به عنوان او کار می کند در داخل شهرستان اوک مرکز پزشکی

اعتبار:
GLYN کرک/AFP

برای عکس های بیشتر از شیوع این بیماری در چین و سراسر جهان, تصویر میز با هم قرار دارند این گالری:

هواپیمایی آمار

From Oliver Smith, دستیار رئیس تلگراف سفر:

آخرین وبلاگ توسط OAG هوانوردی تحلیلگر برجسته تاثیر دراماتیک coronavirus تا به حال در سفر هوایی در شرق دور.

در هفته شروع Jan 20, فقط قبل از بحران آمار حدود 2.2 میلیون صندلی در دسترس بودند در پرواز و از چین است. در این هفته کاهش یافت و به کمتر از 750,000

شکستن این ارقام نشان می دهد:

 • هفتگی ظرفیت بین چین و ژاپن قطع شده است با 60.1 درصد (از 329,000 صندلی به 197,000)
 • بین چین و تایلند در آن کاهش یافته 63 درصد (از 308,000 به 114,000)
 • و بین چین و کره جنوبی از آن کاهش یافته است 54.5 درصد (از 244,000 به 111,000).

خطوط هوایی سخت ترین ضربه شامل هوایی چین است که از دست 129,000 هفتگی مسافران تقریبا یک شبه چین جنوبی (196,000) و چین شرقی (200,000).

دو مورد در بهداشت و درمان کارگران

Two از چهار coronavirus بیماران تایید کرد امروز بهداشت و درمان کارگران است.

و به گفته بی بی سی یکی از این موارد بود که کارکنان در عمل GP در برایتون شده است که به طور موقت تعطیل شود.

اعتقاد بر این است که این موارد مربوط به یک “سوپر پخش’ که در سفر از یک کنفرانس در سنگاپور به فرانسه قبل از بازگشت به برایتون.

بهداشت عمومی انگلستان, مدیر پزشکی ایوان دویل در بیانیه ای گفت:

“به عنوان یک نتیجه از تماس با ما ردیابی ما در حال حاضر می دانیم که موارد جدید اعلام کرد امروز همه از نزدیک به یک دیگر مرتبط.

“اولویت ما بوده است به صحبت می کنند به کسانی که نزدیک و پایدار در تماس با موارد تایید شده بنابراین ما می توانیم توصیه آنها در مورد آنچه آنها می توانند برای محدود کردن گسترش ویروس.

“دو تا از این موارد جدید بهداشت و درمان کارگران و به عنوان به زودی به عنوان آنها مشخص شد ما توصیه آنها را به خود منزوی به منظور حفظ تماس با بیمار به حداقل برساند.

“ما در حال حاضر به فوریت به شناسایی تمام بیماران و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی که ممکن است به تماس نزدیک و در این مرحله ما اعتقاد داریم که این به تعداد نسبتا کمی.

“ما می خواهم برای تشکر از تمام کسانی که به دنبال بهداشت عمومی مشاوره گرفته اند و گام های لازم برای کاهش خطر ابتلا به عموم مردم است.”

Northamptonshire عمل جراحی GP بازگشایی پس از coronavirus ترساندن

بrackley مرکز پزشکی در Northamptonshire می گوید این بسته عمل جراحی به عنوان یک اقدام احتیاطی “با توجه به پتانسیل coronavirus حادثه”.

در یک پست به عمل جراحی Facebook سایت در صبح روز دوشنبه این مرکز گفت: “با توجه به پتانسیل [coronavirus] حادثه ما تا به حال به نزدیک واشنگتن محل خانه تا محل تمیز و پاک به عنوان یک اقدام احتیاطی. ما به روز رسانی خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

در پست زیر دو ساعت بعد از عمل جراحی تایید کرد که مرکز پزشکی شده بود بازگشایی شد و پس از آن “تمیز با خط ملی پروتکل ها و دستورالعمل ها.”

خبر می آید به عنوان شهرستان اوک مرکز پزشکی در Carden تپه برایتون در برایتون نزدیک مجبور شد پس از آن که مربوط به یکی از بریتانیا coronavirus موارد است.

کروز سهام نزول

From کسب و کار ما خبرنگار LaToya هاردینگ:

سهام بزرگترین کروز شرکت های غرق امروز در میان ادامه داد: ترس از شیوع مرگبار بیماری کروناویروس در آستر کروز.

کارناوال است که در حال حاضر هشدار داد که coronavirus را تحت تاثیر قرار خواهد آن سال 2020 درآمد هر سهم توسط بین سه و شش سنت سقوط 2pc.

رویال کارائیب که چین نشان دهنده 6pc از ظرفیت آن در سال جاری کاهش یافته است 1.4 pc.

سوپر و پخش با حضور در کلاس یوگا

تیاو coronavirus سوپر پخش شده اند ممکن است به یک کلاس یوگا در او. کارکنان در این مرکز که میزبان کلاس گفته شده به منزوی کردن خود است.

تعدادی از گروه های اجتماعی با استفاده از سنگ بنای مرکز بر جاده کلیسا. کارکنان گفته شده است به منزوی کردن خود با بهداشت عمومی انگلستان شده اند که تماس با هر کسی که می تواند در تماس با سوپر پخش.

یک فرد است که با استفاده از این مرکز به طور منظم و گفت:

“مرد در بازدید از این مرکز در هفته گذشته برای رفتن به یک دونده کلاس یوگا. مردم بسیار نگران عدم پاک کردن اطلاعات از بیمه خدمات درمانی در مورد این مرد را جنبش.”

در پول

ثانیهong کنگ ثروتمندترین مرد اهدا کرده است $13 میلیون نفر به کروناویروس نبرد در ووهان.

با توجه به وب سایت خود را, Li Ka-Shing کمک کرده HK$100 میلیون دلار (£9.9 میلیون دلار) از طریق رابط دفتر مرکزی دولت مردمی در هنگ کنگ است. پول را پشتیبانی خط مقدم بهداشت و درمان حرفه ای مبارزه با شیوع کروناویروس در ووهان.

و همچنین به عنوان بودجه خط مقدم تلاش های آن گفت که Li Ka-Shing بنیاد کمک خواهد کرد که منبع بیشتر لوازم پزشکی برای کسانی که مبارزه برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

مقامات چینی تا سطح شیب دار تلاش برای پاکسازی شهرها از عفونت

بloomberg گزارش داده اند که کامیون های عظیم در حال پاشش مواد ضد عفونی کننده در سراسر شهرستانها در چین هوبئی.

این حرکت در می آید و پس از یک مقام چینی ادعا کرد که کروناویروس جدید قادر است از طریق هوا.

Zeng Qun معاون رئیس شانگهای امور مدنی اداره گفت: در یک کنفرانس خبری که آئروسل انتقال است که در میان راه های رمان coronavirus می تواند گسترش.

این توسعه می تواند ثابت کند به خصوص خطرناک به عنوان هوابرد انتقال می تواند رخ دهد حتی اگر مردم در نزدیکی.

دیگران هشدار داده اند که تحقیقات بیشتری باید در این زمینه انجام قبل از امکان انتقال هوابرد می تواند واقعا تایید شده است. دولت چین و سازمان بهداشت جهانی باید گفت که بسیاری از عفونت رخ داده است در میان افرادی که در تماس فیزیکی.

نمی stigmatise پتانسیل فوق العاده پخش’

Dr سیلوی Briand مدیر همه گیر و اپیدمی بیماری های بخش در سازمان بهداشت جهانی گفت که او نگران بود که افراد به عنوان برچسب “سوپر پخش” می تواند stigmatised:

“ما نیاز به صحبت در مورد سوپر, پخش كردن, حوادث و نه مردم. [این است که] شرایط و وضعیت است که باعث می شود انتقال وجود داشته باشد نه فرد خود را.

“بنابراین ما باید برای جلوگیری از [ضروری] stigmatisation.”

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که یک سوپر پخش است و چگونه آن را می تواند تحت تاثیر قرار مسیر از شیوع بیماری در این جهانی بهداشت در ایران تجزیه و تحلیل قطعه.

بیماری می تواند جدی تر در ضعف سیستم بهداشت و درمان

Sاوج در سازمان جهانی بهداشت روزانه در کنفرانس مطبوعاتی دکتر مایک رایان مدیر اجرایی بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: وجود دارد یک نگرانی واقعی در مورد چگونگی coronavirus خواهد رفتار ضعف سیستم بهداشت و درمان:

“نظام سلامت در چین است پیچیده و قادر به ارائه مراقبت خوب اما تصور کنید که این بیماری ایجاد خود را در ضعف سیستم بهداشت و درمان.

“این بیماری ممکن است به نظر می رسد نسبتا خفیف در زمینه های پیچیده نظام سلامت که ممکن است در این مورد باید این بیماری رسیدن به یک سیستم است که به عنوان قادر به از چین است.”

دکتر رایان اضافه شده است که یک پیشرفت است که تیم تحقیق فرود در چین امروز.

خود را در اولویت اول خواهد بود به “یادگیری هر دو مورد ویروس و تحقیقات که انجام شده توسط دانشمندان چینی… به درک ماهیت سلامت عمومی پاسخ.”

برای اطلاعات بیشتر در تهدید به ضعف سیستم های سلامت خواندن این اعزام از بن کشاورز و جو والن در هند

انگلستان موارد می تواند “جرقه برای بزرگتر آتش’

Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus سازمان بهداشت جهانی مدیر کل شده فقط گفت یک کنفرانس مطبوعاتی که نمونه هایی از انتقال به بعد از coronavirus از مردم با هیچ سفر تاریخچه به چین است “concerning”:

“روز های اخیر دیده می شود در مورد برخی از موارد از انتقال به بعد از مردم با هیچ سفر تاریخچه به چین مانند موارد گزارش شده در فرانسه دیروز و انگلستان امروز.

“این تعداد از موارد می تواند جرقه می شود که بزرگتر آتش. اما در حال حاضر آن را تنها یک جرقه.

“هدف ما همچنان مهار. ما از همه کشورها به استفاده از پنجره فرصت ما برای جلوگیری از یک بزرگتر آتش است.”

Dr Tedros اضافه شده است که به طور کلی الگوهای در شیوع این بیماری تا به حال تغییر نکرده است. و او گفت که کروناویروس یک “دشمن مشترک” و تنها همکاری جهانی را شامل شیوع.

“Politicalisation نمی خواهد واقعا به ما کمک کند. بیایید تمرکز بر این به عنوان یک دشمن مشترک علیه بشریت است. این حملات در برابر هر انسان و این که چگونه ما باید این تهدید را در برابر یک ویروس است که ما هنوز نمی دانیم که به خوبی

مراقبت از خانه و آماده شدن برای یورش coronavirus

Nursing خانه در سراسر کشور در حال آماده سازی برای امکان شیوع بیماری در میان ساکنان به عنوان اخبار معافیت از هشتم مورد تست مثبت برای coronavirus در بریتانیا.

صحبت به تلگراف در روز دوشنبه هیئت مدیره انجمن برای بازنشستگی خانه مدیران گفت:

“اعضای ما صادر شده مناسب و راهنمایی برای همه کارکنان و به ویژه کسانی که در تماس مستقیم با رهن کنندگان برای اطمینان از آنها آگاه هستند از آنچه به نگاه کردن به و خواهد هشدار خانواده و نزدیک ترین خویشاوندان به هر گونه نگرانی.”

با توجه به شواهد محدود در حال حاضر در دسترس این فکر می کردم که سالمندان – که اغلب رنج می برند از دیگر مشکلات تنفسی هستند بیشتر در معرض خطر مرگ یک بار آنها قرارداد رمان coronavirus.

مؤثر آنفولانزا

Social رسانه اثرگذارندهها در حال آمدن زیر آتش برای ارسال ‘coronavirus شیک.

بسیاری از کاربران chided زن در تصویر زیر با یک کاربر درخواست “است این عکس لازم است در چنین وضعیت بحرانی??”

تیاو تاثیر گذار است نه تنها. بسیاری از در حال پریدن از روی #Coronavirus برچسب برای گسترش بزند ‘پشتیبانی’ برای کسانی که افتاده اند قربانی به ویروس.

باید به شما مراجعه جنوب شرقی آسیا وجود دارد ؟

Tدر اینجا شده 111 مورد از coronavirus در جنوب شرقی آسیا و منطقه از 655 میلیون نفر است. و شده است وجود دارد یک مرگ. در مقايسه شده اند وجود دارد 40,185 موارد در چین و 908 مرگ و میر با 6,484 در وضعیت بحرانی است.

این آمار و ارقام باید در ذهن نگه داشته شود برای هر کسی که نگران متناسب با خطر ابتلا به کروناویروس در جنوب شرق آسیا می نویسد تلگراف سفر را گرگ Dickinson.

آیا شما پول دریافت کنید اگر شما لغو سفر خود را ؟

اگر وزارت امور خارجه خود را تغییر توصیه های سفر برای کشور شما در حال بازدید از برای “جلوگیری از همه اما ضروری سفر” و تعطیلات خود را است ATOL محافظت شما خواهد بود واجد شرایط برای بازپرداخت و یا تور را سازماندهی جایگزین ترتیبات سفر.

اگر شما می خواهید برای لغو سفر به یک کشور است که وزارت امور خارجه بریتانیا هشدار دهنده در محل پس از آن شما خواهد بود واجد شرایط برای بازپرداخت اما البته رایگان برای تماس با هتل خود را و یا هواپیمایی را بپرسید.

است خود را بیمه معتبر است اگر شما سفر به جنوب شرق آسیا است ؟

بیمه سفر خود را باید معتبر تا زمانی که وزارت امور خارجه است و نه صدور یک “اجتناب از همه اما ضروری سفر” هشدار برای کشور شما در حال بازدید. همواره دو سیاست خود و بررسی خارجه هشدار قبل از سفر.

سفر در حال به روز رسانی این قطعه را روزانه با آخرین توصیه های سفر برای منطقه است.

ساوتهمپتون مدرسه تعطیل بیش از coronavirus نگرانی

بournemouth اکو گزارش کرده است که سنت مری مدرسه مستقل در ساوتهمپتون است که پس از تخلیه دانش آموزان قرار داده شد و در انزوا بیش از coronoavirus ترس.

بیانیه ای برای والدین فرستاده می شود از headteacher کلر شارلمانی گفت:

“من متاسفم به اطلاع شما که یک خانواده با کودکان در دبستان و ارشد بخش که به تازگی از سفر به منطقه متاثر از coronavirus را توسعه داده اند که علائم شبیه به کسانی که ارائه با کروناویروس و داشتن شده است بررسی توسط متخصصان پزشکی در ساوتهمپتون بیمارستان عمومی قرار داده شده اند و در انزوا.

“به عنوان یک مدرسه اولویت اول ما این است که به نگه داشتن فرزندان ما و جامعه امن است. ما را به انجام مشاوره در این وضعیت از HealthEngland و خدمات سلامت.

“ما توصیه شده است که ما نیاز به گرفتن تمام مراحل منطقی و عملی برای جلوگیری از گسترش این ویروس است.

“ما به همین دلیل تصمیم گرفته شده به مدرسه بلافاصله به منظور انجام کامل تمیز کردن عمیق و اجازه می دهد تا هر گونه بالقوه اثری از ویروس برداشته شود. ما امروز و فردا و جمعه.”

بهتر امن تر از متاسفم

Citizens در حال حاضر در چنگال رمان شیوع کروناویروس در حال رفتن به شکستن طول به محافظت از خود در برابر عفونت ممکن است.

در حالی که هیچ کارشناس بهداشت توصیه می کنم این سگ واکر رویکرد به کنترل عفونت آنها می خواهم بدون شک تحسین تلاش های خود را…

که دیگر خطوط کروز تحت تاثیر قرار coronavirus?

We شنیده ام زیادی در مورد قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز در سواحل ژاپن است.

اما تلگراف سفر کرده اند تا دور از برخی از کشتی های دیگر تحت تاثیر coronavirus:

 • مسافران و خدمه در رویای جهانیکشتی کروز طراحی شده برای بازار آسیا شد قرنطینه در هنگ کنگ در فوریه 5, اما اجازه داده شد به پیاده پس از چهار روز که از آزمون برگشتم منفی است.
 • Holland America Line را Westerdam شد و با توجه به پیاده در یوکوهاما در فوریه 15 در پایان کروز خواستار مختلف, ژاپنی, پورت. این بازدید هیچ یک از این و نگه داشته بود در یک الگوی برگزاری خاموش سواحل ژاپن و تایوان در حالی که مقامات مشغول به کار کردن یک طرح جدید برای تخلیه.
 • Silversea نقره روح فقط متحرك مسافران در Laem Chabang برای بانکوک. آن را در حال حاضر بادبان خالی به مانیل در فیلیپین به شروع آن بعد کروز خروج فوریه 15.
 • Seabourn است نقل مکان کرد تخلیه Seabourn شادی و سرور عمومی در مارس 29, سنگاپور, هنگ کنگ است. بعدی کروز خروج همان روز را نیز تحت تاثیر قرار. خط کروز تایید کرده است که شادی و سرور عمومی را هدایت و روشنی از چین, هنگ کنگ, ماکائو و تایوان تا مارس 14 حداقل.

مسافران نگاه کردن به بالکن خود را کابین در کشتی کروز الماس شاهزاده

اعتبار: Kim Kyung Hoon/ایسنا

چین تغییرات تعریف ‘تایید’ مورد

Some جالب گزارش از Alex لام یک خبرنگار به صورت روزانه اپل در هنگ کنگ که پیدا کرده است که بسیاری از استانها و شهرستانها باید کاهند موارد تایید شده از سوابق در چند روز گذشته.

حرکت این گزارش می آید پس از ملی بهداشت و کمیسیون پزشکی تغییر تعریف از آنچه به منزله یک “مورد تایید” – بیمارانی که تست مثبت اما هیچ تایید علائم دیگر محسوب می شود.

اگر چه این موارد بدون علامت بودند ظاهرا در حال بررسی جداگانه الکس لام در بر داشت که این ارقام شده اند به طور مستقل منتشر شد.

“لباس مبدل مانع از دانستن تعداد واقعی عفونت” این خبرنگار نوشت.

هلن Branswell ارشد بیماری های عفونی خبرنگار آمار, اخبار, اضافه شده است که این حرکت می تواند انحراف نرخ مرگ و میر, آمار و ارقام: “ما می خواهیم به دانستن بیشتر در مورد چقدر خفیف/بدون علامت بیماری وجود دارد و نه کمتر,” او نوشت.

اطلاعات بیشتر در مورد این در توییت زیر:

 به روز رسانی: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو دکتر مایک رایان مدیر اجرایی بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: سازمان بهداشت جهانی تا به حال هیچ اطلاعات که در بالا در حال وقوع بود:

“ما آگاه هستند از هر گونه تغییر قابل توجهی مورد تعاریف قطعا یکی نیست که تخفیف آزمایشگاه تایید موارد است.”

بیش از 1100 coronavirus آزمون تکمیل

یکs از 2pm امروز 1,114 افراد آزمایش شده اند برای coronavirus. هشت نفر از این آزمون باید دوباره مثبت است.

پروفسور کریس شوخ, انگلستان افسر ارشد پزشکی اضافه شده در یک صدای جیر جیر:

“ما سپاسگزار به تمام کسانی که در پی توصیه های بهداشتی توسط خود منزوی, زنگ 111 و آینده رو به جلو برای تست برای محافظت از خود مخاطبین خود و جامعه.”

Breaking: برایتون GP عمل می بندد

BBC گزارش که پزشکان عمل جراحی در برایتون بسته شده است پس از یک عضو هیات دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Airbnb توقف پکن لیست

یکirbnb است تعلیق تمام لیست در پکن از 7 فوریه تا مارس 29 در ووهان coronavirus شیوع سی ان ان گزارش کرده اند.

این شرکت در بیانیه ای گفت:

“Airbnb قدردانی است که کنترل بیماری تلاش ها باعث کلی سفر اختلالات است که همچنین بر جامعه ما از مهمانان و میزبان.

“ما بازپرداخت خواهد شد و پشتیبانی از مهمانان که به لغو رزرو. و ما ادامه خواهد داد به کار مجدانه برای ساخت برنامه هایی که ما حمایت جامعه میزبان است.”

Coronavirus عواقب ‘ممکن است قابل مقایسه’ به آنفولانزا بیماری های همه گیر

Earlier امروز ما نوشته شده درباره یک مطالعه جدید از امپریال کالج لندن که در مورد مرگ و میر برای بیماران مبتلا به کروناویروس در ووهان است و 18 درصد است.

آن Gulland, جزئیات بیشتر به مطالعه و چه این seeminly نرخ مرگ و میر بالا به معنی:

این مطالعه همچنین نشان داد که به طور کلی مرگ و میر از این بیماری در خارج از چین است که احتمالا حدود یک درصد است.

چرا که بسیاری از کشورها شده اند به دنبال موارد آنها تست شده اند و مردم با طیف وسیعی از علائم تنفسی که برخی از آنها خفیف خواهد بود.

در چین تنها افراد مبتلا به ذات الریه در حال آزمایش هستند بنابراین تنها موارد شدید در حال برداشت است که توضیح می دهد که بالاتر مرگ و میر در اینجا.

نیل فرگوسن استاد ریاضی زیست شناسی در کالج امپریال گفت:

“ما تخمین می زند – در حالی که موضوع به مقدار عدم قطعیت با توجه به محدود بودن اطلاعات در حال حاضر در دسترس است – نشان می دهد که تاثیر آشکار بیماری ممکن است قابل مقایسه با عمده آنفلوانزا بیماری های همه گیر از قرن 20th.”

H1N1 یا آنفلوآنزای خوکی – که جاروب در سراسر جهان در سال 2009 تا به حال یک مرگ و میر در حدود 0.02 درصد است.

ممکن است مورد جدید در مایورکا

تیوی آخرین اخبار از جیمز Badcock در اسپانیا:

مقامات بهداشتی در جزیره مایورکا در حال بررسی است ممکن است مورد جدید از عفونت کروناویروس در هفت سال. او گفت که تا به حال تماس نزدیک با مردی که در حال حاضر در انزوا نگه داشته در یک بیمارستان در پالما با خانواده اش پس از آلوده شدن در فرانسه.

مدیر کل جزایر بالئارس’ بهداشت عمومی سازمان ماریا Antònia فونت گفت که پسر تشخیص داده شد به عنوان شایع آنفولانزا, اما او در حال حاضر در حال بررسی برای بررسی اینکه آیا آن را می تواند coronavirus داده است که این دو بیماری علائم بسیار شبیه است.

ناشناس جان گفته می شود در سلامت کامل است و در انتظار یک دوم منفی نتیجه آزمون برای coronavirus قبل از او می تواند مرخص شود. در میان خانواده اش وجود دارد مثبت دیگر که هنوز با بزرگتر خود 10-year-old daughter گفت: به دوره نقاهت بعد از آنفولانزا در پسر Espases بیمارستان.

24 آمریکایی ها در قرنطینه کروز

CNN گزارش داده اند که حداقل 24 آمریکایی ها در میان برخی از 130 نفر در هیئت مدیره قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

UK اتباع نیز در میان تایید موارد ما Asia خبرنگار نیکولا اسمیت ،

آلن استیل, 58, اولین بریت برای تست مثبت در کشتی پنج شنبه گذشته. روز دوشنبه او نوشته شده خبر خوب این است که پزشکان تا به حال در حال حاضر در حال برنامه ریزی خود را تخلیه.

“زمانی که من در عبور از آزمون من خواهد بود در روز جمعه… شنیده می شود خبر بد در بیشتر موارد در کشتی است اما ممکن است خبر خوب این است که همه را در حال حاضر آزمایش می شود بنابراین اگر شما عاری از ویروس در آنها باید به شما اجازه رفتن” او نوشت: در Facebook صفحه.

Mr استیل بود در ماه عسل خود را با همسرش, وندی, زمانی که او مبتلا به کوروناویروس.

آلن و وندی

اعتبار:
Facebook

چگونه برای زنده ماندن یک خودخواسته قرنطینه

یک , انگلیسی, اولیه, معلم مدرسه که به خانه بازگشت از پکن به فرار coronavirus تحمیل کرده است مدت 14 روز از قرنطینه در خودش و پدر و مادر خود را به اطمینان حاصل شود آنها را به مخاطره می اندازد دیگران آن Gulland, گزارش.

هالی اشبی که مشغول به کار در یک مدرسه بین المللی در چین سرمایه از سپتامبر تصمیم به بازگشت به انگلستان پس از بریتیش ایرویز به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد چین در پایان ماه ژانویه است.

هالی اشبی (سمت چپ) با پدر و مادر پیتر و هیلاری در خانه در Westbury, Wiltshire

اعتبار:
SWNS

Sاو به تلگراف گفت:

“این بسیار ترسناک در چین است. هنگامی که شما بیرون رفتن شما نمی دانید که چه خطرات شما خودتان را تحت.

“من آرام تر در حال حاضر از من در پکن و من می دانم من قصد دارم برای آلوده کردن هر کس دیگری. آن خواهد بود افتضاح به فکر می کنم که من یکی که آورده coronavirus بیش از اینجا.”

“ما شده اند به شوخی در مورد چگونه ما ممکن است قتل یکدیگر اما از آن خوب بوده است. من پدر کارگر و مادر pottering در اطراف خانه. ما به حال هر گونه استدلال و یا سقوط outs. من شده اند با خوشحالی شگفت زده کرد.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

نیسان به توقف تولید در ژاپن

Nissan را به طور موقت توقف تولید در کارخانه در کیوشو, جنوب غربی ژاپن به عنوان شیوع کروناویروس شروع به فشار جهانی زنجیره تامین.

نیسان اولین خودروساز به توقف تولید در یک کارخانه در ژاپن به دلیل شیوع پیدا شد آن را به طور فزاینده ای دشوار برای تهیه قطعات از چین Nikkei گزارش شده است.

این خودروساز را متوقف و دو خط تولید در کارخانه کیوشو از Feb 14 و توقف می تواند تاثیر تولید حدود 3000 وسایل نقلیه.

در کره جنوبی کیا و رنو تابعه RSM اعلام کرده اند تعطیلی با استناد به اختلال در عرضه قطعات از چین است. حرکت تاکید میزان که تولید کنندگان در جهان سوم بزرگترین اقتصاد متکی به چین برای تامین.

بعید بازدید

منازت یک پیشنهاد به منظور کاهش-انسان به انسان تماس کارکنان پزشکی شده اند با استفاده از آخرین فن آوری برای کاهش گسترش مرگبار coronavirus.

هوش مصنوعی و کنترل از راه دور روبات ها استفاده می شود برای ارائه همه چیز را از وعده های غذایی به دارو برای کسانی که در قرنطینه در سراسر بیمارستان های مختلف در چین است.

ممنوعیت سفر ایتالیا بازدید اقتصاد

Nick Squiresما رم خبرنگار گزارش ها از ایتالیا:

با کروناویروس شیوع بیماری وخیم تر شدن, ایتالیا, است, شمارش هزینه اثر بر اقتصاد آن است. بازدید کنندگان چینی به طور معمول بخش مهمی از ایتالیا توریستی بازار اما دولت ایتالیا را مسدود کرده است پرواز به و از چین است.

که منجر به ده ها هزار نفر از تعطیلات رزرو بودن لغو شد. توسکانی ضربههای عنوان شده است ونیز که در آن این کارناوال به تازگی آغاز شده است.

“ما تا به حال یک هزار و لغو در هفت روز” گفت: Federico Pieragnoli از اتاق بازرگانی در توسکانی شهر پیزا که در آن با تکیه برج یک آهنربا برای گردشگران است.

گردشگران پوشیدن ماسک محافظ در ونیز ایتالیا

اعتبار: مانوئل SILVESTRI/ایسنا

“در حال حاضر و ممکن است ما در معرض خطر از دست دادن 400,000 رزرو” اضافه شده Daniele Barbetti از توسکانی فدراسیون صاحبان هتل.

بookings ها تا 30 درصد در ونیز و شهرستان در حال حاضر وضعیتی وخیم از رکود ناشی از جزر و مد بالا و جاری شدن سیل از ماه نوامبر که منجر گردشگران از سراسر جهان به انصراف از بازدیدکننده داشته است خود را.

میلان مشهور برای آن مد و مارک های لوکس است که از دست دادن €4 میلیون در روز در فروش از دست رفته و لغو رزرو با توجه به جوزپه سالا شهردار.

ایتالیا به طور معمول بازدید حدود 3.5 میلیون گردشگران چینی در هر سال. چینی ها spenders بزرگ در مارک های لوکس مانند گوچی و پرادا با هر هزینه های گردشگری در دمای €1 ٬ 500 در طول تعطیلات خود را.

Coronavirus وحشت منجر به افزایش قیمت مواد غذایی

Soaring قیمت مواد غذایی و کمبود طاعون بسیاری از آسیای جنوب شرقی به عنوان نگرانی در مورد گسترش مرگبار coronavirus رسیدن به نقطه بحران.

فیلم زیر بنا به گزارش ها نشان می دهد خالی قفسه های سوپر مارکت در نامعلومی سوپر مارکت در سنگاپور به عنوان عجله مردم برای خرید نیازهای اساسی.

Meanwhile coronavirus شیوع رانندگی است تا هزینه مواد غذایی در سراسر چین است. یک

ccording به این کشور اداره ملی آمار هزینه گوشت خوک رسید با 116 درصد در مقایسه با یک سال پیش در حالی که سبزیجات بودند 17 درصد گران تر از در ماه ژانویه 2019.

رئیس جمهور چین باعث می شود ظاهر عمومی

Cهینا رئیس جمهور تا حد زیادی نگهداری از نور افکن در طول coronavirus بحران, خروج برتر لی کچیانگ که از سرب در تلاش های دولت برای کنترل شیوع.

مفسران نیز پیشنهاد کرده اند که مقامات محلی در حال راه اندازی به صورت آشکار بحران است.

رئیس جمهور چین دیدار Anhuali محله در پکن

اعتبار:
ایسنا

بut روز دوشنبه آقای یازدهم به نظر می رسد در میان مردم برای اولین بار از زمان شیوع قارچ رویترز گزارش.

او نشان داده شده توسط دولت پخش دوربین مدار بسته بازرسی کار رهبران جامعه در پکن و با پوشیدن یک ماسک به عنوان او متوسط گرفته شده است.

انگلستان احتیاطی ‘موثر تا کنون’

یکlthough چهار مورد جدید پیدا شد در انگلستان کارشناسان گفته اند که هنوز هم وجود دارد هیچ مدرکی از گسترده تر انتقال است.

دکتر اندرو فریدمن, متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کاردیف گفت:

“این چهار مورد جدید همه مخاطبین قبلا تایید بیمار که قرارداد عفونت در حالی که در یک کنفرانس در سنگاپور… آن را به نظر می رسد که شاخص مورد را تصویب کرده است در عفونت غیر منتظره ای تعداد زیادی از مخاطبین. به این ترتیب او می تواند نامیده می شود یک “سوپر پخش’.

“با این حال از هشت موارد شناسایی شده تا کنون در بریتانیا شش بخشی از خوشه و دو نفر دیگر به یکدیگر مرتبط هستند. هیچ شواهدی از گسترده تر انتقال در انگلستان و آن را به نظر می رسد که اقدامات احتیاطی که شده اند در محل قرار داده شده اند بسیار موثر است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در سوپر پخش و چگونه آنها ممکن است بر مسیر شیوع خواندن این جهانی بهداشت در ایران تجزیه و تحلیل قطعه.

آئروسل انتقال را تایید کرد

Over آخر هفته رسمی در شانگهای را تایید کرد coronavirus همچنین سفر از طریق آئروسل انتقال, که به معنی آن می تواند شناور یک فاصله طولانی از طریق هوا و باعث عفونت بعد از آن زمانی است که نفس در.

“انتقال آئروسل اشاره به مخلوط کردن ویروس ها با استفاده از قطرات در هوا به صورت ذرات معلق در هوا که باعث عفونت پس از استنشاق به گفته کارشناسان پزشکی” شانگهای امور مدنی دفتر معاون Zeng Qun گفت: در نشست خبری چین گزارش های روزانه.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه coronavirus و چه چیزی علائم شما باید نگاه کردن برای تماشای این ویدیو دو دقیقه:

مقامات شکار برای تماس با ما از بریت در اسپانیا

یکn به روز رسانی در بریتانیا با کروناویروس در مایورکا از جیمز Badcock در اسپانیا:

او تایید شده است به عنوان یک مقیم ماراتکسی یک منطقه مسکونی نه چندان دور از فرودگاه پالما.

انسان نیز گزارش شده برای پرواز برگشت از رشته کوه های آلپ از طریق بارسلونا.

مقامات به دنبال مسافرانی که سفر نزدیک انگلیسی در دو پرواز در ژانویه 29: از ژنو به بارسلونا و از بارسلونا به پالما.

آخرین اخبار از ‘coronavirus کروز’

سuarantined مسافران در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم کروز بوش پرداخته شد یکی دیگر از ضربه در روز دوشنبه زمانی که 60 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای coronavirus تقریبا دو برابر تعداد کل موارد به 130.

اما نیکولا Smithما Asia خبرنگار صحبت کرد به مسافران است که نگران هستند بسیاری از موارد ممکن است شناسایی شده اند.

“نکته نگران کننده برای من این است که آنها باید آزمایش نسبتا تعداد کمی از مردم در کشتی” کنت Frasure, 42, از اورگان به تلگراف گفت. “علائم هنوز هم جزئی. آنها نیاز به انجام بیشتر و تست بیشتر مردم است.”

تا کنون کمتر از 300 نفر آزمایش شده در هر مسافری خواسته شده است برای بررسی درجه حرارت و پر کردن پرسشنامه سلامت تشکیل می شود.

مسافران ایستاده در بالکن یک کابین در کشتی کروز الماس شاهزاده

اعتبار:
KIM KYUNG-HOON/ایسنا

Following بالا سنبله در موارد دولت ژاپن گفت که برنامه ریزی برای آزمون ده ها تن بیشتر افراد مسن در هیئت مدیره و به منظور بررسی اینکه آیا هر گونه مسائل با بهداشت کنترل.

سلامت, کار و رفاه, وزارت گفت که این امر در نظر گرفتن همه تست از حدود 3,600 افراد روی عرشه کشتی که دو هفته قرنطینه می رسد اجازه می دهد آنها را به ترک این کشتی اگر نتایج خود را روشن.

جزئیات نیکولا را گزارش کامل در اینجا.

تماس با ردیابی کلید PHE می گوید:

Dr نیک پروسه فین معاون مدیر ملی عفونت خدمات در بهداشت عمومی انگلستان در نظر است در چهار مورد جدید پیدا کردم در انگلستان:

“این موارد همه از نزدیک در ارتباط بودند و به سرعت در حال شناسایی از طریق بهداشت عمومی انگلستان جامع تماس با ردیابی رویکرد و تست شده به سرعت.

“اولویت ما این است که صحبت کردن به کسانی که تا به حال از نزدیک و پایدار در تماس با موارد تایید شده به طوری که ما می توانیم آنها را در آنچه که آنها می توانید برای محدود کردن گسترش ویروس.”

18 درصد مرگ و میر در بیمارستان بستری موارد در ووهان

تیوی مرگ و میر بیماران در کانون شیوع کروناویروس در ووهان است که نزدیک به 20 درصد دانشمندان گفته اند.

یک مدل سازی مطالعه توسط محققان امپریال کالج لندن نشان داده است که میزان مرگ و میر برای بیماران تست شده برای این بیماری در ووهان است و 18 درصد است.

آمار و ارقام خود را به حساب مردم با علائم خفیف این بیماری که ممکن است آزمایش می شود پس در واقع این رای می تواند بسیار پایین تر آنها هشدار می دهند.

میزان مرگ و میر در جای دیگر در جهان است که یک درصد آنها می گویند.

این رقم بسیار پایین تر از دیگر coronaviruses مانند سارس و یا Mers.

بان کی مون در مدرسه دانش آموزان در بازدید از چین بیش از نیمی از مدت

یک خصوصی دختران مدرسه ممنوع چینی دانش آموزان به خانه بازگشت و در نیم ترم به علت نگرانی از شیوع کروناویروس.

Haberdashers’ منموته مدرسه برای دختران ده ها تن از چین در میان 700 دانش آموزان است. اما مدیر مدرسه جیمز مورفی-اوکانر هشدار داده است که نمی توان آنها را مجاز به بازگشت به خانه از ولز بیش از نیمی از مدت بیش از coronavirus نگرانی:

“به عنوان یک خانواده از مدارس ما شده اند نظارت این ویروس در چین بسیار نزدیک است.

“ما در حال حمایت از ما در خارج از کشور, کودکان و والدین در این زمان دشوار است که هنوز هم وجود دارد عدم اطمینان در مورد امکان مسافرت های بین المللی محدودیت برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“این تصمیم گرفته شده در نور از کسانی که نگرانی های اخیر و مشاوره. نگرانی اصلی ما این است که سلامت و رفاه هر عضو از مدرسه و گسترده تر جامعه محلی است.

دانش آموزان چینی در مدرسه باقی بماند با “نگهبان” در انگلستان و یا در Haberdashers’ خانه شبانه روزی برای تعطیلات.

چینی شهروند روزنامه نگار گزارش از دست رفته

یک شهروند روزنامه نگار در خط مقدم از ووهان coronavirus شیوع بنا به گزارش رسیده از دست رفته.

خانواده و دوستان از چن Qiushi یک مدافع حقوق بشر شده اند قادر به رسیدن به او را از روز پنج شنبه.

چن ساخته شده به طور منظم بازدیدکننده داشته است به مردم محلی و بیمارستان و یک صدا به بیماران و پزشکان با ارسال به روز رسانی خود را 200,000 پیروان توییتر و 400,000 یوتیوب مشترکین.

با توجه به تصویری ارسال شده در چن صفحه توییتر مادرش معتقد است که چن شده است به زور قرنطینه. در این توییت آمده است:

“من چن Qiushi مادر. لطفا دوستان آنلاین و به خصوص کسانی که در ووهان لطفا به من کمک کند و پیدا کردن چن Qiushi و پیدا کردن آنچه رخ داده به او.”

Following چن ناپدید شدن بسیاری از شهروندان را متهم به مقامات چینی از خاموش کردن خبرچین.

Li Wenlianhg یک زن 34 ساله چشم پزشک که پس از درگذشت این ویروس در میان برای اولین بار به منظور بالا بردن زنگ هشدار در مورد شیوع بیماری. قبل از مرگ او تبدیل به یکی از قابل رویت ترین ارقام در بحران پس از او نازل شده بود سرزنش توسط ووهان پلیس برای “گسترش شایعات” در مورد کوروناویروس.

دیدن ماسک صورت در کوه های آلپ فرانسه است “عجیب و غریب”

Jamie جانسون است که در Les Contamines-Montjoie این شهر کوچک در جنوب فرانسه از آمدن به شرایط با حال اروپا در مرکز جهانی شیوع کروناویروس:

دیروز, بهداشت و درمان کارگران فرود در شهر و نمایش بیش از 100 نفر است. شب گذشته در نشست اضطراری برای ساکنان محلی رهبر Pierre لامبرت گفت که دولت می تواند گام برای کمک به پرداخت برای هزینه های مهد کودک به عنوان وجود خواهد داشت نه هر کلاس در هر مدرسه برای دو هفته.

برخی از 1200 نفر در اینجا زندگی می کنند اما هوا هنوز و دامنه آرام هستند. برخی از مردم در حال راه رفتن دور با ماسک های صورت است.

الکس Maupoent یک فروشگاه محلی کارگر گفت: نزد مردم با پوشیدن ماسک صورت شد “عجیب و غریب”.

“شما آن را در چین شما آن را ببینید در پاریس اما به آن را ببینید در اینجا عجیب است. آن را عجیب و غریب است.”

مردم محلی و بازدید از مدرسه ابتدایی محلی برای چک پزشکی

اعتبار:
جولیان Simmonds

اقتصاد جهانی را £217 میلیارد دلار رسید

تیاو coronavirus شیوع هزینه اقتصاد جهانی بیش از $280bn (£217bn) در سه ماه اول سال با توجه به اقتصاد سرمایه.

این شرکت گفت: “تولید ناخالص داخلی جهانی را نمی خواهد رشد در سه ماهه, در سه ماهه شرایط را برای اولین بار از سال 2009 است.”

پکن امیدوار بود کشور را بازگشت به کار در روز دوشنبه اما به عنوان کسب و کار خبرنگار سیمون Foy , گزارش, آن را نمی توان به طور کامل به طرح:

بسیاری از کسب و کار باید تمدید تعطیلات و یا کار از خانه به عنوان ترتیبات مرگ عفونت, عوارض از coronavirus ادامه به افزایش است.

عمده شرکت های فن آوری مانند Tencent به, Alibaba, ByteDance و Meituan توسعه یافته کار خود را از خانه سیاست برای حداقل یک هفته دیگر. شنژن نیز رد درخواست اپل تامین کننده Foxconn برای از سرگیری تولید در یک کلید گیاه در این شهرستان است.

دولت چین یافت تلاش برای راه اندازی مجدد جهان و دومین اقتصاد در روز دوشنبه است. دولت چین خواست شورای بحرانی در صنایع از جمله حمل و نقل هوایی برای از سرگیری عملیات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

یک رفت و آمد می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان آنها سفر از طریق یک ایستگاه در هنگ کنگ

اعتبار:
تایرون سیو/ایسنا

موارد جدید به نظر می رسد مربوط به “سوپر پخش”

Professor کریس Ersin تایید کرده است که چهار coronavirus موارد “شناخته شده تماس با ما” موجود بیمار است.

در اینجا این است که این افسر ارشد پزشکی کامل بیانیه:

“چهار بیشتر بیماران در انگلیس آزمایش مثبت برای رمان coronavirus آوردن تعداد کل موارد در انگلستان به هشت.

“جدید موارد همه شناخته شده مخاطبین قبلا تایید انگلستان مورد این ویروس منتقل می شد در فرانسه.

“کارشناسان بهداشت عمومی انگلیس همچنان به کار سخت ردیابی بیمار تماس های از انگلستان موارد است. آنها با موفقیت شناسایی این افراد را تضمین و پشتیبانی مناسب ارائه شد.

“بیماران منتقل شده اند به متخصص بیمه خدمات درمانی در مراکز گای و سنت توماس” و سلطنتی رایگان بیمارستان ها, و ما در حال حاضر با استفاده از قوی کنترل عفونت اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.”

Breaking: هشت مورد تایید در انگلستان

Tدر اینجا گزارش می دهد که چهار نفر دیگر را آزمایش مثبت برای coronavirus در برایتون – که می تواند در کل بریتانیا موارد به هشت.

بیشتر در این مورد به زودی..

فوق العاده پخش می تواند مختل کردن تلاش ها برای مهار ویروس

Experts به طور فزاینده ای نگران آن است که “سوپر پخش” می تواند شیوع کروناویروس دشوار است برای کنترل و مسیر خود را سخت تر برای پیش بینی.

این اصطلاح مورد استفاده برای توصیف فردی که آلوده به طور نامتناسبی بالا تعداد زیادی از مردم. آن شناخته شده است به رخ می دهد در برخی از ویروس ها و نه دیگران – و در حالی که دانشمندان سوء ظن آنها نمی دانند چرا.

“به نظر می رسد تا حد زیادی به کار با راه عفونت درآمد حاصل در یک فرد خاص که بدان معنی است که برخی از افراد به سادگی دفع بیشتر ویروس از دیگران” علامت Woolhouse استاد بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه ادینبورگ گفت:” تلگراف. “بنابراین آنها بیشتر عفونی و تبدیل شدن به سوپر پخش.”

جزئیات کامل بهداشت جهانی امنیت تجزیه و تحلیل قطعه اینجا.

موارد پیش افتادن 40,000

یک به روز رسانی سریع در جایی که اعداد ایستاده صبح امروز:

 • 40,561 مورد تایید در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق (40,185) در چین
 • 910 مرگ و میر گزارش شده
 • 3,446 افرادی که بستری را بهبود

ببینید جهانی تفکیک موارد در نقشه زیر:

سونی خارج از عمده فن آوری تجارت نشان می دهد

Sony اتحاد پیوست غول تکنولوژی از جمله ال جی آمازون و اریکسون در خروج از سالانه کنگره جهانی موبایل (MWC) تجارت نشان می دهد با وجود تلاش های از برگزارکنندگان به ممنوعیت بازدید کنندگان از چین هوبئی که در آن ویروس نشات گرفته است.

این رویداد سالانه یکی از بزرگترین در صنعت, تقویم است که با توجه به محل در بارسلونا بین فوریه 24 و 27.

در صبح روز دوشنبه سونی گفت که خروج از “برگزاری نمایشگاه و شرکت” در MWC سال 2020 با استناد به “ایمنی و سلامت مشتریان و شرکای رسانه ها و کارکنان”.

بیمار مورد سوال اگر قرنطینه اجرا شود می تواند

Mسنگ از سلامت ویرایشگر Laura Donnelly

منابع دولتی می گویند که بیمار بود قرارداد امضا کرد اما در مورد سوال چگونه آن را اجرا خواهد بود اگر آنها در واقع سعی به ترک.

منبع تنش مردم تنها می تواند به زور در قرنطینه Arrowe پارک بیمارستان در Merseyside و Kents هیل پارک در میلتون کینس.

بيمار را تهدید به شکست’ از قرنطینه

Latest از سلامت ویرایشگر Laura Donnelly

منابع دولتی می گویند ماشه برای این بوده است که کسی از Arrowe پارک شده است تهدید به فرار از قرنطینه. منابع می گوید بیمار امضا قرارداد اما مقامات بهداشتی نیاز به سخت تر کردن مقررات برای اطمینان از آنها می توانید آنها را متوقف کند ترک

قدرت های جدید اجازه می دهد تا دولت به زور مردم را به قرنطینه

Under جدید اقدامات وزارت بهداشت گفت: افراد مبتلا به کروناویروس در حال حاضر می تواند به زور قرنطینه و نخواهد بود به ترک و می تواند به زور فرستاده به انزوا اگر آنها تهدیدی برای بهداشت عمومی است.

سخنگوی گفت:

“ما کنترل عفونت روش های پیشرو جهانی و بیمه خدمات درمانی است که به خوبی آماده برای مقابله با رمان coronavirus.

“ما در حال تقویت قوانین و مقررات ما بنابراین ما می توانیم نگه داشتن افراد در پشتیبانی از جداسازی برای ایمنی خود را و اگر متخصصان بهداشت عمومی در نظر آنها ممکن است در معرض خطر از گسترش این ویروس به دیگر اعضای عمومی.

“این اندازه گیری خواهد شد به درستی آن را آسان تر برای حرفه ای بهداشت و درمان برای کمک به امن نگه داشتن مردم در سراسر کشور است.”

Arrowe پارک بیمارستان در Merseyside و Kents هیل پارک در میلتون کینز که انگلیسی ها مسکن که در بازگشت از ووهان در حال حاضر تعیین شده “انزوا امکانات” با توجه به دولت است.

ویروس علائم ‘می تواند نزدیک به یک ماه به نشان می دهد’

Reports در چین نشان می دهد این ویروس دوره کمون ممکن است در واقع 24 روز – 10 روز طولانی تر از آنچه قبلا تصور.

تحقیقات توسط متخصص برجسته زونگ اتباع در چین نشان می دهد علائم نشان می دهد به طور متوسط پس از سه روز اما می تواند تا زمانی که 24 روز.

چین تلفات تقریبا 100 در یک روز

شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در سرزمین اصلی چین افزایش یافت 97 بزرگترین در یک روز تا کنون به 908 تا پایان روز شنبه ملی کمیسیون بهداشت (NHC) روز دوشنبه گفت:. در سراسر سرزمین اصلی چین وجود دارد 3,062 جدید تایید عفونت در یکشنبه آوردن تعداد تا کنون به 40,171.

که “فوق العاده-پخش’?

Health مقامات در بریتانیا تحت فشار هستند به انتشار جزئیات این حرکات از یک کوروناویروس “سوپر پخش”.

ناشناس تاجر که قرارداد این ویروس در سنگاپور در حال حاضر شناخته شده به آلوده حداقل هفت همکار انگلیسی ها در پیست اسکی قبل از بازگشت به خانه به برایتون, سقوط بیمار برخی از برخی از پنج روز بعد.

کسانی که او آلوده شامل فرد چهارم به قرارداد این بیماری در انگلستان و بیماران در اسپانیا و فرانسه همه آنها بر این باور شده اند با ‘سوپر پخش” در فرانسه.

تایید موارد می تواند ‘نوک کوه یخ’

تیاو سر از سازمان جهانی بهداشت هشدار داده است که موارد تایید شده از coronavirus منتقل می شود توسط افرادی که هرگز در سفر به چین می تواند “نوک کوه یخ”.

Outside سرزمین اصلی چین وجود داشته است بیش از 350 عفونت گزارش شده در حدود 30 مکان. شده اند وجود دارد, مرگ دو نفر, یکی در فیلیپین و دیگر در هنگ کنگ است.

600 نفر در هیئت مدیره در نیاز فوری به داروها

تیوی کشتی است که انتظار می رود به ماندن در قرنطینه تا فوریه 19 – 14 روز پس از جداسازی دوره آغاز شد.

قرنطینه ساخته شده است زندگی در هیئت مدیره کشتی و دشوار است به خصوص برای کسانی که در پنجره داخل کابین و تعداد قابل توجهی از مسافران که نیاز به دارو های مختلف برای شرایط مزمن.

وزارت بهداشت گفت: حدود 600 نفر در هیئت مدیره شد و نیاز فوری به داروها و حدود نیمی دریافت منابع بیش از آخر هفته.

یک مسافر آویزان یک بنر خواندن ‘لطفا پخش این تلویزیون در کنار یک بنر (L) خواندن ‘با تشکر از شما برای این گزارش’

اعتبار:
گتی

شصت و بیشتر مردم تایید با کروناویروس در کشتی کروز در ژاپن

Testing روی الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن پیدا کرده است 60 بیشتر موارد تایید شده از رمان coronavirus داخلی پخش TBS تلویزیون گفت: از طریق توییتر.

که به ارمغان می آورد کل موارد در کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما در جنوب توکیو به 130 با توجه به TBS.

بوش قرار داده شد در دو هفته قرنطینه در ورود در یوکوهاما در فوریه. 3.

در میان کسانی که آلوده به یک مرد در ماه عسل. آلن استیل از ولورهمپتون بود گرفته شده از الماس شاهزاده در هفته گذشته برای درمان در بیمارستانی در ژاپن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im