Coronavirus آخرین اخبار: آلمانی ها به شدت توصیه می شود برای جلوگیری از سفر به بریتانیا بیش از قرنطینه محدودیت

 • منحصر به فرد: ویروس شروع به آزمایشگاه حادثه می گوید: سابق MI6 رئیس
 • تصمیم به ارسال سواب برای ما نتیجه معکوس
 • آرایشگری می تواند بازگشایی این ماه
 • Alok Sharma تست شده است برای coronavirus
 • پرنس چارلز: ابتلا به Covid-19 ساخته شده من مصمم تر’
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

Germany را توصیه به شهروندان خود در برابر سفر به انگلستان و از آنجا که دولت coronavirus مقررات قرنطینه.

آنگلا مرکل دولت اعلام کرد آن بلند خواهد شد به طور کلی آن هشدار مسافرت های بین المللی برای بسیاری از اروپا از ژوئن 15, زمانی که آلمان در مرزهای مجموعه به بازگشایی شده است.

اما آن را به موضوع ویژه مشاوره که در سفر به انگلستان است “شدیدا” به دلیل نیاز است که تمام ورود بین المللی خود جدا برای 14 روز.

حرکت در خواهد آمد به عنوان یک ضربه به دولت بریتانیا آن را به عنوان به دنبال مذاکره “پل هوایی” موافقت نامه برای فعال کردن قرنطینه-سفر رایگان با کشور تلقی می شود در معرض خطر کم از ویروس.

Priti Patel, دبیر خانه گفت: وزارت امور خارجه بود که منجر مذاکرات دو جانبه با کشورهای اروپایی برای بحث در مورد امکان تهویه پل ها و یا راهروها است که اجازه می دهد گردشگران به گریز انگلستان شده است.

نمایندگان مجلس ایران در محکومیت خانم پاتل قرنطینه برنامه.

بوریس جانسون شب گذشته تحت فشار قرار دادند به جلو با او قرنطینه سیاست با وجود مشاور ارشد علمی کاهش به بازگشت این طرح به صراحت.

به عنوان قرنطینه برنامه بودند به طور رسمی ارائه شده به مجلس, نخست وزیر مواجه انتقاد برای وادار کردن “غیر ضروری انزوای اقتصادی” در بریتانیا با سیاست شرح داده شده توسط یک شرکت هواپیمایی به عنوان رئیس “بستن درب پایدار پس از اسب پیچ و مهره ای”.

Follow همه آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

ساعت مصرانه از رهبران جهان به اتحاد در مبارزه با بیماری ها’

یک کودک است که با توجه به واکسیناسیون سرخک در اورژانس کمپین اجرا شده توسط پزشکان بدون مرز در Likasa, Mongala استان

اعتبار:
رویترز/Hereward هلند

Prime وزیر بوریس جانسون را می خواهیم جهان را به “گرد هم می آیند برای متحد کردن بشریت در مبارزه با بیماری” را به عنوان او باز می شود یک اجلاس با هدف بالا بردن حداقل £6 میلیارد دلار برای نجات واکسن برای کودکان در فقیرترین کشورهای جهان است.

آقای جانسون را به تماس خود را به عنوان میزبان از جهان واکسن اجلاس که در آن بیش از 50 کشور و سازمان را متعهد به Gavi, the Vaccine Alliance, که immunises کودکان در کشورهای در حال توسعه.

روسیه و آمریکا و چین هستند و همه امیدوار به حضور مجازی در اجلاس نشان از همبستگی جهانی بیش از دسترسی به واکسن – هر چند ولادیمیر پوتین گفت: او نمی خواهد بود شخصا حضور می یابند.

ادامه مطلب: اهدا کنندگان خواست برای حفاری های عمیق به ارائه Covid-19 واکسن به جهان فقیرترین کودکان

‘سمت راست حرکت می کند در زمان اشتباه’

منt خشمگین صنعت حمل و نقل هوایی موجب محافظه شورش و نقش برآب امید میلیون ها نفر از انگلیسی ها از جان گذشته به بسته کیسه های خود را به گونه ای از “همه ما در حال رفتن در تعطیلات تابستان”.

تمسخر نخست وزیر سابق ترزا ممکن است به عنوان “بستن دست بریتانیا را از بقیه جهان” دولت قرنطینه طرح اثبات شده است در مورد به عنوان محبوب در وستمینستر به عنوان کلیف ریچارد greatest hits با millennials.

لقب “راست حرکت در زمان اشتباه” نمایندگان مجلس و وزرا از همه طرف از خانه در روز شنبه به نظر می رسد ایران در محکومیت پیشنهاد پتو رویکرد به قرنطینه با ورود بین المللی منوط به مدت 14 روز از انزوا و 1000 پوند جریمه مقعر به هر کسی که قوانین را می شکند.

همه که سوال چرا بر روی زمین است که دولت به دنبال چنین تفرقه سیاست است که با توجه به “go live” در روز دوشنبه?

ادامه مطلب: Camilla Tominey | نمایندگان مجلس ایران در محکومیت Priti پاتل قرنطینه برنامه

محاکمه نشان می دهد هیدروکسی کلروکین بی اثر است

Taking هیدروکسی کلروکین در مدت کوتاهی پس از قرار گرفتن در معرض به Covid-19 می کند کمک به جلوگیری از عفونت در نظر آماری معنی دار راه دانشمندان گزارش کرده اند پس از یک کارآزمایی بالینی است.

پزشکی شده است تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و او با استفاده از آن به عنوان پروفیلاکسی در برابر coronavirus.

بut یک آزمایش مربوط به 821 نفر در سراسر ایالات متحده و کانادا نشان داد که آن کار نمی کند به طور قابل توجهی بهتر از دارونما برای این منظور است.

این مطالعه به رهبری توسط یک تیم در دانشگاه مینه سوتا و مقاله منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند.

نتایج این مطالعه مشتاقانه در انتظار بودند به خاطر آن بود که یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده با دقت طراحی آزمایش در نظر گرفته است که استاندارد طلا برای بررسی نتایج بالینی.

مارتین Landray یک استاد پزشکی و اپیدمیولوژی در دانشگاه آکسفورد گفت: تحقیقات بیشتر مورد نیاز بود برای اطمینان می دانم که آیا هیدروکسی کلروکین ممکن است نسبتا مثبت اثر است.

“این مطالعه بیش از حد کوچک است به طور قطعی گفت:” پروفسور Landray بود که نه درگیر در دادگاه.

منt می آید به عنوان سازمان جهانی بهداشت گفت: این امر از سرگیری محاکمه به هیدروکسی کلروکین پس از تعلیق آن بیش از نگرانی های ایمنی پرچم در یک مقاله منتشر شده در مجله پزشکی لانست.

بیشتر بخوانید: مجله اذعان ‘جدی و علمی گنجینه’ بیش از coronavirus درمان مطالعه

منحصر به فرد: Coronavirus آغاز شد ‘به عنوان یک حادثه’

یک رئیس سابق MI6 گفت: او معتقد است که این بیماری همه گیر کوروناویروس “آغاز شده به عنوان یک حادثه” زمانی که ویروس فرار از آزمایشگاه در چین است.

در مصاحبه با تلگرافسر ریچارد Dearlove گفت که او تا به حال دیده یک “مهم” جدید علمی, گزارش نشان می دهد این ویروس پدیدار نیست به طور طبیعی بود اما انسان ساخته شده توسط دانشمندان چینی.

آشکار کشف را افزایش خواهد داد چشم انداز از چین پرداخت “غرامت” به مرگ و فاجعه اقتصادی wreaked بر جهان سابق آمریکا گفت.

ما به عنوان خوانده شده داستان منحصر به فرد: Coronavirus آغاز شد ‘به عنوان یک حادثه” در زبان چینی به آزمایشگاه می گوید: سابق MI6 رئیس

Telegraph مشترکین می توانید گوش دادن به کامل جدا نشده نسخه ای از این مصاحبه را در اینجا.

داستان بالا امروز

 • رئیس سابق MI6 معتقد است که این بیماری همه گیر کوروناویروس “آغاز شده به عنوان یک حادثه” زمانی که ویروس فرار از آزمایشگاه در چین
 • ده ها هزار نفر از انگلیسی ها قرار بود آن را مجددا برای coronavirus پس از یک وایت تصمیم به ارسال سواب به ما آزمایشگاه معکوس, تلگراف فاش می
 • بوریس جانسون است فشار جلوتر با قرنطینه سیاست با وجود مشاور ارشد علمی کاهش به صراحت به طرح
 • پرنس چارلز می گوید نبرد خود را با کروناویروس چپ او “حتی بیشتر مصمم به فشار و فریاد و prod” برای بازسازی این سیاره به عنوان او راه اندازی پنج طرح برای جلوگیری از حوادث آینده
 • دولت با آن مواجه است تجدید تماس به بازگشت به پارلمان مجازی پس از Alok Sharma مجبور شد به خود منزوی پس از ظاهر شدن مشخصه ناخوشی در مجلس عوام
 • بوریس جانسون ابراز تمایل برای سالن ها و مغازه سلمانی به بازگشایی جلوتر از برنامه با توجه به منابع
 • آلمان به شهروندان خود در برابر همه سفر به انگلستان و از آنجا که دولت coronavirus مقررات قرنطینه
 • بریتانیا باز کرده است مذاکرات برای ایجاد پل هوایی با پرتغال و فرانسه و یونان و اسپانیا به عنوان Priti پاتل آماده به جزئیات طرح دولت قرنطینه طرح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de