• پلیس دریافت قدرت های جدید به زور مردم را به قرنطینه
  • آنچه دولت انجام می دهد اگر virus گسترش می یابد
  • شما می تواند یک coronavirus سوپر پخش?
  • Coronavirus: یک راهنمای سریع به شیوع گسترده جهان

تیوی مرگ و میر برای ویروس coronavirus گذشت 1,000 صبح روز سه شنبه به عنوان نگرانی که چین در تلاش برای کنترل شیوع بیماری مرگبار.

در مرگبارترین روز از ویروس تعداد مرگ و میر گذشت 100 برای اولین بار دیروز هجوم ادعا از کارشناسان در چین که این ویروس به قتل در نرخ آهسته تر. پکن همچنین تایید کرد که تعدادی از موارد در چین در حال حاضر بیش از 42000.

در بریتانیا وحشت را در روز گذشته پس از بسته شدن یک پزشک عمل جراحی و مدارس به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در انگلستان دو برابر شده در عرض 24 ساعت. این موارد جدید را به تعداد کل عفونت در انگلستان به هشت. پلیس اعطا شده است قدرت های ویژه ای به نیروی بیماران آلوده به قرنطینه.

در اینجا دیگر نکات کلیدی شما نیاز به دانستن:

  • بیشتر مردم در چین روز دوشنبه از هر روز پس از وقوع فوران.
  • بیش از 42000 نفر آلوده شده اند با این بیماری جدید در سراسر جهان (اکثریت قریب به اتفاق در چین) و 1000 نفر کشته شده اند.
  • عمل GP در برایتون شده است به طور موقت تعطیل بعد از یک عضو هیات آزمایش مثبت برای کوروناویروس.
  • که مدیر کل گفت: خوشه ای از موارد در انگلستان و فرانسه مربوط به سوپر پخش تاجر “می تواند جرقه می شود که بزرگتر آتش”.
  • یک مدرسه در ساوتهمپتون بوده و پس از تخلیه دانش آموزان با یک سفر سابقه به جنوب شرقی آسیا و توسعه coronavirus مانند علائم و قرار شد در انزوا.
  • تجزیه و تحلیل جدید نشان داده است که شیوع هزینه اقتصاد جهانی بیش از £217bn در سه ماه اول سال.

به روز رسانی خودکار

سالمندان در الماس شاهزاده ‘اجازه خواهد داشت برای دریافت کردن’

تیوی دولت ژاپن در حال برنامه ریزی اجازه می دهد تا بیمار و سالمند مسافران را پیاده الماس شاهزاده خانم Kyodo News گزارش شده است.

حدود 3600 مسافران و خدمه گیر شده است پردازنده در طول دو هفته انزوا دوره در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. اما افراد مسن مسافران و کسانی که با مشکلات بهداشتی مزمن ممکن است ترک کشتی کروز در اوایل صبح روز سه شنبه.

حدود 80 درصد از 2,666 مسافران شد 60 ساله یا مسن تر با 215 در 80s و 11 در 90s.

ادامه مطلب: پردازنده شناور زندان

مسافران شده اند قرنطینه پردازنده و محدود به اتاق خود

اعتبار:
Issei کاتو/ایسنا

کشتی کروز مسافران اجازه پیاده

Thailand خودداری کرده است اجازه برای مسافران از هلند امریکا کشتی کروز MS Westerdam به پیاده, آن, وزیر بهداشت گفت, آخرین کشور به نوبه خود آن را در میان ترس از گسترش coronavirus.

این شرکت متعلق به Miami-بر اساس کارناوال شرکت کرده بود گفت: مسافران خواهد پیاده در بانکوک در فوریه 13 و که وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن کسی تا به حال روی این ویروس است.

“من دستور. اجازه پیاده رد” Anutin Charnvirakul عمومی وزیر بهداشت گفت: در Facebook post.

کشتی حمل 1,455 مسافران و 802 خدمه و برنامه ریزی شده بود برای ورود به ناها پورت در اوکیناوا ژاپن در روز شنبه. دولت ژاپن در حال حاضر محروم اجازه پیاده.

ترک پکن

Cهینا پایتخت است که به طور معمول سرشار از زندگی در این زمان از صبح که مسافران را راه خود را به کار می کنند. اما نه برای چند روز گذشته…

یک دفتر خالی مرکب در منطقه مالی

اعتبار:
Kevin Frayer/گتی ایماژ

مسافران جلوگیری از معمول راش

اعتبار:
Kevin Frayer/گتی ایماژ

بخش هایی از شهرستان به نظر می رسد تقریبا رها شده

اعتبار:
Kevin Frayer/گتی ایماژ

بازارهای سهام باز به شدت… ish

یکسیان بازارهای سهام باز کرده اند به شدت از صبح امروز با وجود رشد coronavirus مرگ و میر.

این ASX200 افزایش 0.3 درصدی در سیدنی و Kospi شد تا 0.7 درصد در سئول. شاخص Nikkei در ژاپن بسته است امروز برای یک روز تعطیل عمومی در ژاپن است. هنگ کنگ و چین بازار باز در کمتر از یک ساعت.

اما پناهگاه های امن از طلا و دلار افزایش یافته است و بازده اوراق قرضه و نفت در حال سقوط است. این نشان می دهد که معامله گران نیست با اعتماد به نفس در مورد چشم انداز اقتصاد جهانی است.

آنچه که یک “سوپر پخش’?

یک مرد در برایتون که به فکر آلوده حداقل هفت نفر دیگر با کروناویروس به دست آورده تاسف عنوان یک “سوپر پخش”: کسی که می تواند به گسترش این بیماری به طور نامتناسبی تعداد زیادی از مردم است.

Read بیشتر: می تواند شما را یک coronavirus سوپر پخش?

آمار رسمی: ویروس در حال گسترش است

تیاو تعداد تایید عفونت در چین شیوع کروناویروس رسیده 42,638 در سراسر کشور با تقریبا 2500 موارد جدید گزارش ملی کشور کمیسیون بهداشت گفت: در روز سه شنبه.

در آن به روز رسانی روزانه کمیسیون عنوان شده است 108 جدید و میر ناشی از ویروس – 103 در سخت ترین ضربه هوبئی – آوردن ملی تلفات به 1,016 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de