Coronavirus آخرین اخبار: دولت برای جلوگیری از انتشار روزانه شمارش از مردم در حال آزمایش

 • آبجو غذای آماده طرح در اواخر شب سالن یک دستور العمل برای خشونت’
 • دانشمندان نژاد برای پاسخ به شش سوال کلیدی در مورد کوروناویروس
 • پزشکان مجموعه پرداخت می شود و برای ارسال به افراد چاق برای لاغری کلاس
 • ورود در فرودگاه هیترو از ‘فهرست قرمز’ می تواند پرداخت به جلوگیری از قرنطینه با Covid آزمون
 • ثبت نام به تلگراف جهانی بهداشت امنیتی بولتن

تیوی دولت دیگر نمی خواهد به انتشار آمار و ارقام در مجموع تعداد زیادی از مردم در حال آزمایش برای coronavirus به صورت روزانه در میان نگرانی هایی است که میلیون ها نفر از آزمون های در حال ثبت شده است.

راه تست آمار و ارقام منتشر خواهد شد تغییر کند تا منعکس کننده که مردم در حال آزمایش منظم خیابان داونینگ روز دوشنبه گفت:.

خبر آمد که بارونس هاردینگ منصوب ماه گذشته به سر coronavirus تست و ردیابی برنامه در دفاع از تصمیم برای تست تماس نزدیک از کسانی که با این ویروس با این استدلال که ممکن است تضعیف دستورالعمل ها را به خود منزوی.

پرسید که چگونه بسیاری از مردم در حال آزمایش در هر روز, نخست وزیر سخنگوی رسمی گفت: “در آن DHSC [وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی] دیگر نمی خواهد به انتشار تعداد زیادی از مردم تست شده روزانه هر بیشتر خواهد شد و به جای انتشار این شماره از روزانه تست پردازش شده است.”

  دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

آتلانتا شهردار بدون علامت است اما آزمایش مثبت

یکtlanta شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد روز دوشنبه که او تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

50 ساله از حزب دموکرات است که در میان زنان به عنوان یک پتانسیل معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر برای presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

“Covid-19 به معنای واقعی کلمه آمار صفحه اصلی. من تا به حال هیچ علائم و آزمایش مثبت” Ms کف توییتی.

Sگفت: MSNBC که او تصمیم گرفت اعضای خانواده او باید تست شده دوباره به خاطر شوهر او “به معنای واقعی کلمه شده است خواب از روز پنج شنبه”. او گفت که او تنها علائم دیگر او و همسرش شده اند با تجربه هستند کسانی که شبیه به آلرژی دارند.

“آن برگ من برای از دست دادن برای کلمات چون من فکر می کنم آن را واقعا صحبت می کند چگونه این ویروس مسری است” Ms پایین گفت: MSNBC. “ما گرفته ام همه از اقدامات احتیاطی است که شما احتمالا می تواند ، ما با پوشیدن ماسک های ما بسیار اندیشمندانه در مورد شستن دست ما من هیچ ایده زمانی که و که در آن ما قرار گرفتند.”

داستان بالا امروز

 • برنامه اجازه می دهد تا اواخر شب بارها و بارها به فروش غذای آماده الکل خواهد جرقه خشونت های خیابانی, اختلال, و مستی وزیران هشدار داده شده است.
 • پس از یک رمان پنومونی کشف شد در ووهان در مرکز چین دانشمندان در سراسر جهان مشغول به کار در سرعت فوق العاده خطرناک برای پاسخ به شش سوال کلیدی در مورد این بیماری است.
 • پزشکان می تواند پرداخت به مراجعه بیماران چاق برای لاغری طبقات تحت هدایت از بیمه خدمات درمانی.
 • مسافران پس از رسیدن در فرودگاه هیترو از “فهرست قرمز” کشورهایی مانند آمریکا قادر خواهد بود به پرداخت هزینه برای Covid-19 آزمون به ضرب و شتم قرنطینه تحت یک خلبان انتظار می رود با حمایت وزارت حمل و نقل.
 • لستر ساکنان متهم شده اند دزدانه به نزدیکی بارها به عنوان محلی خود را شناسایی لهجه.
 • معروف جهان موزه لوور در پاریس بازگشایی امروز پس از تعطیل برای تقریبا چهار ماه با توجه به کروناویروس – بسته شدن موزه برآورد هزینه آن €40million (£36m) در درآمد از دست رفته.
 • دور نهایی از عمده اسپانیایی مطالعه نشان داده است که تنها 5.2 درصد از مردم را توسعه داده اند آنتی بادی به Covid-19 مراتب زیر را به شماره های مورد نیاز برای گله ایمنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de