Coronavirus آخرین اخبار: دولت خواست به صرف بیشتر و محافظت از کارگران

تلگراف | No comments

  • صدراعظم اعلام £350bn کمک مالی برای کسب و کار
  • منحصر به فرد: بستر مرگ خداحافظی باید انجام شود بیش از اسکایپ می گوید: بیمه خدمات درمانی
  • انگلستان, مستند برنامه: چه استراتژی به معنی برای شما
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه
  • دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را

Rishi Sunak اعلام زمان صلح و بزرگترین کمک مالی در تاریخ بریتانیا دیروز – اما کارشناسان هشدار داده اند که آن را ممکن است به اندازه کافی برای مبارزه با اثرات مخرب coronavirus.

با وجود بزرگ مقیاس از بسته دولت مواجه شد خواسته های به حرکت سریع تر در میان هشدارهای که ده ها هزار نفر از کارگران در حال حاضر گذاشته است.

دولت هزینه های ناظر خواست صدراعظم را به یک “blunderbuss” رویکرد به حل بحران اقتصادی و در حال حاضر زمان به “نازک نارنجی” در مورد اضافه کردن به بدهی های عمومی است.

شمار تلفات ناشی از کروناویروس در انگلستان افزایش یافت و به 71 روز سه شنبه با 1,950 موارد تایید شده – افزایش 407 در روز قبل.

Follow آخرین به روز رسانی در زیر:

به روز رسانی خودکار

استرالیا مراحل پاسخ

Scott موریسون روز چهارشنبه اعلام کرد یک “انسان امنیت زیستی اضطراری” و گفت که استرالیا شهروندان باید رها تمام سفر در خارج از کشور به دلیل coronavirus بیماری همه گیر.

رسمی اعلام می دهد نخست وزیر قدرت را به نزدیک کردن شهرستانها و یا مناطق تحمیل حکومت و سفارش مردم به قرنطینه اگر تلقی لازم برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ارتقاء در مقام مشاوره به بی سابقه “سطح 4: سفر نیست” به هر کشور در جهان همراه بود ممنوعیت هر گونه غیر ضروری داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر است.

“زندگی در حال تغییر است در استرالیا به عنوان آن در حال تغییر است در سراسر جهان” آقای موریسون گفت: در طول یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری. “زندگی است که برای ادامه تغییر, به عنوان ما در برخورد با جهانی coronavirus. این است که یک بار-در-یک-100-سال نوع رویداد است.”

استرالیا ثبت کرده است درباره 425 coronavirus عفونت و پنج مرگ و میر تعداد نسبتا کمی در مقایسه با دیگر کشورها اما مقامات در حال رشد به طور فزاینده ای نگران چشم انداز نمایی افزایش موارد است. New South Wales, این کشور پرجمعیت ترین ایالت در گزارش خود یکی از بزرگترین روز افزایش موارد جدید در روز چهارشنبه.

آقای موریسون گفت: بان کی مون تنگ تر در داخل سالن گردهمایی های اجتماعی به 100 نفر از 500 نفر را شامل نمی شود خدمات ضروری مانند مدارس و حمل و نقل عمومی و مراکز خرید.

اولین سگ مبتلا به کروناویروس درگذشت

تیاو سگ برای اولین بار در جهان یافت می شود با کروناویروس جدید مرده است و پس از تست منفی برای این بیماری و بازگشت به خانه با توجه به رفاه حیوانات افسران در هنگ کنگ است.

17-year-old سگ پشمالوی سیاه پومرانیا که صاحب یک شرکت-بهبود Covid-19 بیمار شده بود تحت قرنطینه در دولت تسهیلات از فوریه 26 و خانه بازگشت و در روز شنبه.

یک سخنگوی این شهر کشاورزی و شیلات و وزارت حفاظت از محیط زیست (AFCD) گفت: جنوب چین صبح پست: “این بخش از آموخته صاحب سگ است که آن را در مارس 16. مالک گفت که او مایل به [اجازه] کالبد شکافی برای بررسی علت مرگ.”

کسب و کارهای بزرگ سرمایه گذاری در خصوصی coronavirus آزمون برای کارکنان

Celebrities اعضای اشراف و بسیاری از بریتانیا بزرگترین کسب و کار در حال sidestepping دولت با قوانین با پرداخت به صورت خصوصی coronavirus آزمون آن پدید آمده است.

بیش از 2,000 مردم پرداخت می شود £375 هر یک برای یک خانه کیت های تولید شده توسط هارلی خیابان درمانگاه پس از در حال حاضر تست توسط بیمه خدمات درمانی تلگراف یاد کرده است.

حدود 60 شرکت های بزرگ از جمله شرکت نفت و عمده ارتباطات کسب و کار دستور داده اند که آزمون برای کل نیروی کار این قابل درک است.

می آید بعد از بهداشت عمومی انگلستان هفته گذشته اعلام کرد که مردم دیگر نمی شود آزمایش coronavirus مگر اینکه علائم خود بودند به اندازه کافی شدید به شایستگی بیمارستان درمان است.

خواندن گزارش کامل.

هیچ بوسیدن در کوری

Emmerdale را الیس و خوشگل kised این ماه – اما ممکن است یکی از صابون گذشته در حالی که برای

اعتبار:
ITV

Coronation خیابان ممنوع صحنه های بوسیدن در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در مجموعه.

یک ITV سخنگوی گفت: هر گونه صحنه های بوسیدن یا تماس نزدیک هستند در حال تغییر و به حداقل رساندن تماس بین بازیگران است.

بینندگان نمی خواهد تغییرات را بلافاصله مشاهده کنید به عنوان فیلمهای صابون شش تا هشت هفته در پیشبرد سخنگوی اضافه شده است.

پخش گفت: در حال حاضر آن را با استفاده از هر دو تاجگذاری خیابان و Emmerdale به “یاد مردم مهم بهداشت عمومی مسائل” در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

اهمیت شستن دست ها از جمله موضوعاتی خواهد بود که تحت پوشش برنامه های ITV گفت.

ستاره بسکتبال تشخیص داده

دورنت در سال 2016. او بازی کرده است و در این فصل به دلیل آسیب دیدگی

اعتبار:
LARRY W. SMITH/EPA

Kاوین دورنت تبدیل شده است آخرین بازیکن بسکتبال مبتلا به coronavirus.

دورنت بود که در میان چهار نفر از اعضای Brooklyn Nets که تست مثبت است. این تیم اعلام کرد در مارس 18 که چند بازیکن بودند مبتلا به این بیماری بدون افشای نام. دورنت سابق NBA MVP و یکی از بزرگترین نامها در ورزش گفت: ورزشی: “هر کس مراقب باشید از خودتان مراقبت و قرنطینه. ما قصد داریم از این طریق دریافت کنید.”

ادامه مطلب: مشاهیر ورزشکاران و سیاستمداران ضربه توسط ویروس

آنچه اتفاق افتاد در روز سه شنبه

On یکی دیگر از کوره در رفته بعد در اینجا تحولات مهم:

  • Rishi Sunak رونمایی £350 میلیارد دلار کمک مالی امیدوار به انجام “هر آنچه در آن طول می کشد” برای کمک به نگه داشتن کسب و کار و خانواده های شناور در coronavirus بحران
  • تعداد مرگ و میر در انگلستان افزایش یافت و به 71 و وجود دارد در حال حاضر نزدیک به 2000 شناخته شده موارد
  • خارجه توصیه اتباع بریتانیا برای جلوگیری از غیر ضروری سفر خارجی برای حداقل 30 روز در حالی که اتحادیه اروپا بسته مرزهای خود را برای 30 روز
  • داو جونز بسته 5.2 pc بالاتر پرش از بیش از 1 ، 000 امتیاز در انتظارات از ما محرک و FTSE 100 بسته تا 2.75 pc
  • یورو 2020 مسابقات فوتبال به تعویق افتاده است تا سال 2021 در حالی که تمام مسابقات اسب سواری در بریتانیا شده است به حالت تعلیق تا پایان مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>