Coronavirus آخرین اخبار: گریم نقطه عطف به نیویورک تلفات عبور می کند 1,000

 • ICU برای Covid-19 بيمار در حال حاضر محدود به آن “منطقی خاص’ به زنده ماندن
 • بازگشت به “زندگی عادی” ممکن است شش ماه دور, عمومی هشدار داد
 • مایکل گوو وزیر چین از پنهان کردن مقیاس واقعی از coronavirus بحران
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه
 • تلگراف Coronavirus درخواست تجدید نظر: پیوستن به ما در کمک به کسانی که سخت ترین ضربه

تیوی انگلستان تلفات افزایش یافت به 1,228 در یک روز زمانی که یک مقام ارشد دولت مشاور هشدار داده است که آزادی های مدنی می تواند محدود تا پاییز با نرمال “راه زندگی” شاید بازگشت برای بیش از شش ماه.

چین را شکست به “پاک کردن” اطلاعات در مورد گسترش coronavirus متهم شده است به صورت وخامت گسترش این بیماری در میان رشد دیپلماتیک با پکن است. مایکل گوو گفت: چین تا به حال به اشتراک گذاشته نمی شود اطلاعات دقیق در مورد “مقیاس طبیعت و infectiousness” این بیماری است.

مراقبت های ویژه برای coronavirus بیماران در حال حاضر محدود به آن “منطقی خاص” برای زنده ماندن عمده NHS لندن اعتماد کرد و اضافه کرد که یک درمان نیست و در بسیاری از افراد مسن و بيماران منافع.

استاد اصرار انگلستان به انجام آزمایش تصادفی برای Covid-19 در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ایتالیایی به سبک بحران است. ایتالیا coronavirus مرگ و میر افزایش فراتر از 9,000 آنچه در آن اشتباه و چه کاری می تواند کشورهای دیگر یاد بگیرند ؟

به دنبال به روز رسانی زیر

به روز رسانی خودکار

نیویورک مرگ و میر افزایش می یابد بالاتر از 1000

New وزارت امور خارجه پیشی گرفته ترسناک یک نقطه عطف در روز یکشنبه به عنوان آن مرگ و میر از شیوع کروناویروس صعود بالاتر از 1000 کمتر از یک ماه پس از بیماری برای اولین بار شناسایی شده در دولت است.

شهر نیویورک در گزارش شب که از عوارض آن افزایش یافته است به 776.

تعداد کل ایالت مرگ و میر است و انتظار نمی رود منتشر خواهد شد و تا روز دوشنبه اما با حداقل 250 اضافی مرگ و میر ثبت شده در خارج از شهرستان از صبح روز یکشنبه دولت در مجموع مرگ و میر حداقل 1,026.

Bolsonaro می گوید برزیلی ها نیاز به ادامه کار

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro استقبال هواداران

اعتبار:
Andre Borges/AP

Pساکن Jair Bolsonaro بازدید یک بازار منطقه فقط در خارج از پایتخت برزیل روز یکشنبه به home را فشار داده و صورت خود را برای نگه داشتن امریکا بزرگترین اقتصاد تیک تاک به جای قفل کردن فعالیت برای مبارزه با گسترش coronavirus.

اما Bolsonaro دفتر رسانه های اجتماعی کمپین “برزیل can’t stop” ممنوع اعلام شد و در روز شنبه توسط یک قاضی فدرال و زد به رگبار انتقاد از دولت فرمانداران سیاستمداران و کارشناسان بهداشت عمومی و حتی خود وزیر بهداشت.

در تگواتینگا یک کم درآمد شهر برازیلیا Bolsonaro متوقف شد و در یک به طور معمول شلوغ بازار مربع به صحبت می کنند به یک مرد فروش کبابی گوشت بر روی سیخ.

Bolsonaro گفت: برزیلی ها نیاز به ادامه کار برای کسب درآمد خود را در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به گرفتن Covid-19.

با وجود تایید موارد تقریبا سه برابر در هفت روز به 4,256 توسط چهار شنبه, Bolsonaro همچنان به انکار جاذبه بیماری خواستار آن را “سرد” است که کشتن تنها افراد. این بیماری موجب شده است تا 136 مرگ و میر در برزیل تا کنون بیش از 30000 در سطح جهان است.

در سراسر جهان در یک نگاه

 • آلودگی هوا کاهش یافته در مناطق شهری در سراسر اروپا در طول مستندات برای مبارزه با کروناویروس
 • استرالیا محدودیت تجمعات قفل کردن مسافران در اقدامات جدید
 • ‘هیچ تلاشهای هیچ مراسم’: چین‘s هوبئی cremates coronavirus مرده
 • اسپانیا‘s مورد تایید دولت تقویت اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ویروس و مرگ و میر افزایش 838 موارد یک شبه به 6,528.
 • کانادا است برنامه ریزی برای لحظه ای به استفاده از نیروهای نظامی برای کمک به مبارزه با گسترش شیوع اگر چه این گزینه همچنان روی میز نخست وزیر جاستین ترودو گفت: در روز یکشنبه.
 • هند نارندرا نخست وزیر خواسته ملت فقیر برای بخشش در روز یکشنبه به عنوان اقتصادی و تلفات انسانی از 21 روز در سراسر کشور مستند عمیق تر
 • تعداد مرگ و میر ناشی از Covid-19 در ایتالیا کاهش یافت و برای دومین روز متوالی در روز یکشنبه
 • انگلیسی ها هشدار داد somelockdown اقدامات می تواند در ماه گذشته و تنها بود به تدریج برداشته ارشد پزشکی ایران گفت: به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داد که وضعیت بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود
 • فرانسه با استفاده از دو قطار با سرعت بالا و یک هواپیمای نظامی به حرکت بیش از سه ده بیماران بدحال در روز یکشنبه برای کاهش فشار بر ضعف بيمارستان در شرق فرانسه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im