Coronavirus آخرین اخبار: ایمنی ممکن است در گذشته تنها چند ماه

 • شیوع بیماری های در حال اجرا در 100 یک هفته: Hancock
 • مزرعه مستند به 73 کارگران تست مثبت
 • سالن زیبایی اقامت بسته به عنوان “جنسیتی” قوانین صدمه سود
 • افراد مشهور آشپز چاقو برای ‘شرم آور’ no-را نشان می دهد
 • جستجو برای حیوان خانگی-خانه دوستانه خروش پس از مستند
 • ثبت نام به تلگراف جهانی بهداشت امنیتی بولتن

منmmunity به کروناویروس در کسانی که از بهبود عفونت ممکن است در گذشته تنها چند ماه دو جداگانه مطالعات پیشنهاد کرده اند.

دانشمندان گفت که سطح آنتی بادی تهی به میزان 23-ریختن (فولد) در دوره سه ماه پس از عفونت و در برخی از شرکت کنندگان غیر قابل کشف شد.

بوریس جانسون قبلا اعلام آنتی بادی آزمایش می تواند یک “تغییر بازی” در مبارزه با کروناویروس. قبلا در این بیماری همه گیر دولت در نظر گرفته شده و صدور گواهی سلامت برای کسانی که تا به حال قرارداد این ویروس.

آخرین تحقیقات نشان می دهد که افرادی که بهبود می تواند آسیب پذیر به یک دوم عفونت است.

تحقیقات انجام شده در چین به تازگی به این نتیجه رسیدند که پاسخ آنتی بادی کافی نیست برای ایجاد ماندگار ایمنی.

نه تنها نتایج تعدیل امید ایمنی طولانی مدت در کسانی که آلوده شده اند اما آنها نیز باید مفاهیم برای توسعه موفقیت آمیز واکسن.

Follow آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

عفونت بالاتر از 100000 در آرژانتین

یکrgentina بیش از 100,000 موارد عفونت کروناویروس در روز یکشنبه به این کشور در تلاش برای مهار فزاینده مورد نرخ – با وجود سخت قرنطینه اعمال شده در پایتخت بوئنوس آیرس و اطراف آن.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 2,657 موارد جدید را تایید کرد یک شبه در زمان مجموع به 100,166.

این کشور آمریکای جنوبی اعمال سختگیرانه قرنطینه در اواسط ماه مارس برای متوقف کردن بیماری همه گیر. آن را آرام محدودیت کمی مه اما پس از آن دوباره آنها را در اواخر ماه ژوئن برای بوئنوس آیرس و اطراف آن با توجه به افزایش موارد است.

مرگ و میر در آرژانتین از Covid-19 است 1,845, – گریه به دور از 71,469 در برزیل با پنج شنبه و 11,682 در پرو.

اما تایید تعداد مورد نقل مکان کرد و به چهار شکل روزانه در اوایل ماه ژوئن و برای چهار روز گذشته آمار حداقل 3000 روزانه.

سالن های اقامت بسته به عنوان “جنسیتی” قوانین صدمه سود

تیاو دولت را “جنسیتی” قوانین مربوط به سالن های زیبایی به معنای آن است که نه از نظر مالی قابل دوام برای برخی از آنها به بازگشایی درمانگران ادعا کرده اند.

سالن زیبایی ناخن, میله, ماساژ studios, پوست, سوراخ کردن بدن, خدمات درمانی, کسب و کار و چشمه های معدنی خواهد بود و مجاز به بازگشایی, از شنبه.

اما سالن های زیبایی ممنوع خواهد شد از انجام هر گونه درمان های صورت مانند ابرو نخ و اپیلاسیون و یا مژه طنتنج – درمان است که برخی از درمانگران ادعا را تشکیل می دهند خود را “نان و کره”.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

شیوع بیماری های در حال اجرا در 100 یک هفته: Hancock

Mسنگ معدن از 100 شیوع کروناویروس اتفاق می افتد هر هفته مت, Hancock, نشان داده است, آن را به عنوان ظهور درب-به-درب تست خواهد شد به طور فزاینده ای استفاده می شود شامل موضعی عفونت.

نوشتن به صورت تلگراف وزیر بهداشت گفت: بسیاری از شیوع بیماری بودند که در برخورد با “سرعت و در سکوت” از طریق کوچک مستندات و جدید تست رژیم مانند قابل حمل راه رفتن در مراکز.

ادامه مطلب: محلی مستندات در حال اجرا در صد در هفته مت Hancock نشان می دهد

داستان بالا امروز

 • بیش از 100 شیوع کروناویروس اتفاق می افتد هر هفته مت, Hancock, نشان داده است, آن را به عنوان ظهور درب-به-درب تست خواهد شد به طور فزاینده ای استفاده می شود شامل موضعی عفونت.
 • Boozing انگلیسی ها بودند تا کلاهبرداری های قدیمی خود را در Magaluf: نوشیدن و آواز و پریدن از روی اتومبیل های پارک شده در حزب در پونتا Bellena. هیچ ماسک صورت در چشم و نه هیچ اجتماعی فاصله.
 • دولت “جنسیتی” قوانین مربوط به سالن های زیبایی به معنای آن است که نه از نظر مالی قابل دوام برای برخی از آنها به بازگشایی درمانگران ادعا می کنند.
 • Coronavirus می توانید زنده ماندن در هوا برای بیش از یک ساعت ارشد دولت مشاور علمی هشدار داد که تضعیف بازگشت-به-کار فشار توسط وزیران.
 • لوازم زندگی-صرفه جویی در فن به طور جدی بیمار کودکان تخلیه شده اند در طول coronavirus بحران پیشرو خیریه هشدار داده است.
 • یک Herefordshire مزرعه است که در مستند پس از 73 کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus جرقه ترس از فصل برداشت می سوخت شیوع بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im