Coronavirus آخرین اخبار: ایتالیا مجموعه به جای شمال کشور در مستند

تلگراف | No comments

  • سوپر مارکت ها شروع سهمیه بندی مواد غذایی پس از موج وحشت خرید
  • چهار مطالعات موردی نشان می دهد که چگونه coronavirus می تواند شما را تحت تاثیر قرار
  • جانت دیلی: اجازه ندهید کسب و کارهای کوچک تحمل فشار از coronavirus صدراعظم
  • بزرگ coronavirus پرسش و پاسخ: مشاوره برای زندگی با Covid-19
  • ثبت نام در اینجا به صورت روزانه به روز رسانی coronavirus
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

منtaly آماده است به جای بخش های بزرگی از شمال در coronavirus مستند به عنوان موارد گذشته افزایش یافت 200 و واتیکان اعلام کرد پاپ فرانسیس Angelus نماز خواهد بود livestreamed.

در یک اقدام بی سابقه انعکاس چین shutdown از آن هوبئی استان در آغاز از شیوع جهانی یک پیش نویس طرح دولت به دست آمده توسط یک روزنامه ایتالیایی گفت: ایتالیا در نظر گرفته شده به قرنطینه کل منطقه لمباردی در اطراف میلان و همچنین آهنربا توریستی ونیز پارما و ریمینی در ایتالیا.

در انگلستان تعداد coronavirus موارد افزایش یافته است توسط 45 با 209 نفر تست مثبت است. سه مورد جدید شناسایی شدند در ایرلند شمالی در شب شنبه. دو نفر که مبتلا به این بیماری فوت کرده اند.

به روز رسانی خودکار

مقاومت مواجه بیش ایتالیا مستند

منtaly تنظیم شده است برای تحمیل مجازی مستند در آن ثروتمندترین و پرجمعیت ترین منطقه که شامل سرمایه مالی میلان به عنوان بخشی از تدابیر جدید اقدامات سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

قوانین جدید شامل مردم گفتن نه را وارد کنید و یا ترک لومباردی است که به برخی از 10 میلیون نفر و همچنین 11 استان در چهار از ایتالیا 19 مناطق دیگر با توجه به پیش نویس یک فرمان دیده می شود خبر داد.

همه موزه ها و ورزشگاه های فرهنگی مراکز اسکی و شنا در استخرهای بسته شد در مناطق هدف با توجه به این حکم بود که به دلیل به اجرا در آمده است از یکشنبه اما به تعویق افتاد و پس از سیاستمداران محلی خواست زمان بیشتری برای بررسی محدودیت.

رئیس حفاظت مدنی آژانس گفت: این حکم خواهد بود ارائه شده در روز بعد پس از داده ها نشان داد تعداد coronavirus عفونت شروع به پریدن کرد بیش از 1200 در 24 ساعت گذشته.

با این حال در نیمه نخست وزیر جوزپه کونته در حال امضا کردن بر روی آن پس از پیش نویس درز باعث مقاومت مواجه از فرمانداران لمباردی و Emilia-Romagna, یکی دیگر از منطقه آسیب دیده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>