• Coronavirus تهدید به انگلیسی مدارس و زندان
  • آنچه دولت انجام می دهد اگر virus گسترش می یابد
  • شما می تواند یک coronavirus سوپر پخش?
  • Coronavirus: آنچه به دنبال که به تماس و نحوه درمان من

An اضافی 39 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم کروز کشتی به سواحل ژاپن را آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, آوردن مجموع 174.

در انگلستان شیوع تهدید به مدارس و زندانها با هشدار از وزیر بهداشت که بحران مواجه بریتانیا “بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود”.

سازمان بهداشت جهانی همچنین هشدار داد اضطراری باید در نظر گرفته شود به عنوان “دشمن عمومی شماره یک” را به عنوان آن را اعلام رسمی نام برای ویروس – Covid-19.

به روز رسانی خودکار

ما در حال نزدیک شدن به اوج?

Cهینا هوبئی گزارش کرده است که پایین ترین شماره جدید کروناویروس موارد از ژانویه وام اعتبار به یک پیش بینی از کشور ارشد پزشکی مشاور که شیوع می تواند بیش از ماه آوریل است.

زونگ اتباع چین را مهمترین پزشکی مشاور در شیوع روز سه شنبه گفت: تعداد موارد جدید در حال سقوط بودند در برخی از استانها و هوا اپیدمی خواهد اوج این ماه است.

کارشناسان بین المللی, اما, باقی می ماند نگران از گسترش ویروس.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد که به تازگی شناسایی شده coronavirus مطرح جهانی تهدید بالقوه بدتر از تروریسم است.

جهان باید “از خواب بیدار و در نظر گرفتن این ویروس دشمن به دشمن عمومی شماره یک” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت:, و اضافه کرد که برای اولین بار واکسن 18 ماه دور.

یکsked مورد زونگ را پیش بینی و استرالیا و افسر ارشد پزشکی, برندان مورفی گفت: “من فکر می کنم آن را بیش از حد زودرس می گویند که”.

“من فکر می کنم ما فقط باید به تماشای داده ها بسیار نزدیک بیش از هفته های آینده قبل از اینکه ما هر گونه پیش بینی کرد و استرالیا پخش پارسیان در روز شنبه در حالی که ستایش چین تلاش ها برای مهار ویروس.

چین اعلام کرد آخرین تلفات

Cهینا ملی کمیسیون بهداشت گزارش می دهد که شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در کشور رسیده بود 1,113 تا پایان سه شنبه تا 97 از روز قبل.

مرکزی هوبئی استان کانون شیوع گزارش 94, مرگ و میر, در حالی که در استان ووهان 72 نفر کشته شدند.

در سراسر سرزمین اصلی چین وجود دارد 2,015 فتح کرد گرفته شد جدید تایید عفونت در روز سه شنبه به پایین ترین سطح از ژانویه. 30. کل انباشته تعداد تا کنون رسیده است 44,653.

قطار با سرعت بالا نشستن در نزدیکی HanKou ایستگاه قطار در ووهان

اعتبار:
گتی

موارد جدید می آیند از 11 کشور

Kyodo اخبار آژانس با استناد به وزارت بهداشت گزارش می دهد که از 39 جدید موارد 10 نفر خدمه 10 نفر اتباع ژاپنی و دیگران بودند از 11 کشور از جمله ایالات متحده و چین است.

چهار بودند در شرایط جدی رسانه ها گفت: به نقل از وزیر بهداشت Katsunobu کاتو.

انگلستان-پرچم الماس شاهزاده توسط شاهزاده خطوط کروز یکی از بزرگترین خطوط کروز و یک واحد از کارناوال Corp.

دولت با توجه به اجازه می دهد افراد مسن و کسانی که مبتلا به بیماری های مزمن به پیاده قبل از Feb. 19 تاریخ مورد نظر برای پایان دادن به قرنطینه برخی از رسانه ها گزارش داد اما افزود این امر نیاز به زمان برای کشف کردن که در آن آنها می توانند ارسال می شود.

همانطور که از هفته گذشته حدود 80 درصد از مسافران شد و در سن 60 یا بیش از 215 در 80s و 11 در 90s به زبان انگلیسی روزنامه ژاپن تایمز گزارش داد.

39 بیشتر افراد آلوده در ژاپن کشتی کروز

Japanese وزیر بهداشت Katsunobu کاتو می گوید اضافی 39 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم کروز کشتی به سواحل ژاپن را آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. که به ارمغان می آورد کل به 174.

“خارج از 53 جدید نتایج آزمون 39 نفر پیدا مثبت,” او گفت:, و اضافه کرد که یک قرنطینه رسمی نیز شده بود با این ویروس آلوده.

او اضافه کرد که: “در این مرحله ما تایید کرده اند که چهار نفر در میان کسانی که در بیمارستان بستری هستند در یک بیماری جدی یا بر روی یک دستگاه تهویه و یا در یک واحد مراقبت های ویژه.”

الماس شاهزاده خانم بوده است در قرنطینه پس از ورود کردن, ژاپنی, ساحل اوایل هفته گذشته پس از این ویروس شناسایی شد در سابق مسافری که خاموش کردم کشتی در ماه گذشته در هنگ کنگ.

مسافران پوشیدن محافظ ماسک صورت ایستاده در بالکن از الماس شاهزاده کشتی کروز

اعتبار:
AFP

Wمرغ قایق وارد کردن ژاپن مقامات در ابتدا تست شده و نزدیک به 300 نفر از 3,711 سرنشین برای این ویروس به تدریج تخلیه ده ها تن بودند که آلوده به محلی تجهیزات پزشکی.

در روزهای اخیر تست گسترش داده است به کسانی که با نشانه های جدید و یا کسانی که تا به حال تماس نزدیک با دیگر آلوده مسافران یا خدمه.

کسانی که باقی می ماند در کشتی خواسته شده را به ماندن در داخل کابین و اجازه تنها به طور خلاصه بر روی باز کردن عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

آنها خواسته شده است به پوشیدن ماسک و نگه داشتن یک فاصله از یکدیگر در هنگام خارج و با توجه به دماسنج به طور منظم نظارت بر درجه حرارت.

کشتی است که انتظار می رود به ماندن در قرنطینه تا فوریه 19 – 14 روز پس از جداسازی دوره آغاز شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su