Coronavirus آخرین اخبار: نزدیک به 135,000 آمریکایی ها خواهد بود مرده توسط اوت مطالعه جدید می گوید

تلگراف | No comments

پیش بینی های جدید برای coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده پروژه نزدیک به 135,000 مرگ و میر در ماه اوت تقریبا دو برابر تعداد پیش بینی مرگ و میر پس از آخرین برآورد در ماه آوریل است.

تحلیلگران در موسسه بهداشت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن گفت: پیش بینی منعکس کننده افزایش تحرک و کاهش اجتماعی فاصله اقدامات مورد انتظار در 31 ایالت آمریکا توسط مه 11. افزایش تماس میان مردم ترویج و انتقال کروناویروس گفت: IHME که پیش بینی می شود کاخ سفید است.

از آن به عنوان جهانی مرگ و میر گذشت 250,000 با بیش از 3.5 میلیون مورد شناخته شده. آمریکا که در آن 69,000 نفر کشته شده اند که بدترین آمار کشور در جهان است.

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

استرالیا ‘ایستاده بود بر روی یک صخره’ می گوید: خزانه دار

استرالیا با تولید ناخالص داخلی 10 درصد و نرخ بیکاری خواهد شد به احتمال زیاد در سه ماهه دوم با توجه به coronavirus سر از کشور وزارت خزانه داری را می گویند در یک سخنرانی در روز سه شنبه.

جهان 12-بزرگترین اقتصاد جهان را از دست خواهد داد حدود 4 میلیارد دلار استرالیا ($2.6 میلیارد دلار) در هر هفته با توجه به محدودیت در حرکت و فعالیت های اقتصادی با توجه به گزیده ای از جاش Frydenberg سخنرانی دیده می شود خبر داد.

اما آقای Frydenberg است که انتظار می رود به می گویند که تاثیر می توانست خیلی بدتر اگر استرالیا – با بیش از 6800 coronavirus عفونت و 96 مرگ و میر – تا به حال به دنبال آن در اروپا مثال و اعمال کنترل سختگیرانه تر بر همه خدمات غیر ضروری.

“اگر این محدودیت ها افزایش یافته بود و حتی بیشتر شبیه به هشت هفته مستند در اروپا و سپس تاثیر نامطلوب بر تولید ناخالص داخلی می تواند به 24 درصد” خزانه دار می گویند.

“این را دیده استرس زیادی در سیستم مالی ما به عنوان یک نتیجه از افزایش ترازنامه اختلالات گسترده شرکت تعطیلی بالاتر از بیکاری و بدهی خانوار. این صخره ما ایستاده بودند ،

استرالیایی ها نه تحمل سخت مستند اقدامات مانند کسانی که در اروپا

اعتبار:
دارن انگلستان/EPA

به تعویق افتاد و ما ایران را پذیرفتند

بریتانیا و ایالات متحده برای آغاز مذاکرات در “بلند پروازانه” پس از مبارزه با تروریسم در اروپا توافقنامه تجارت آزاد در روز سه شنبه.

این مذاکرات تا به حال به تاخیر افتاده است با توجه به coronavirus بالا بردن ترس است که طرفین نمی خواهد اعتصاب یک معامله قبل از انتخابات آمریکا در ماه نوامبر است.

لیز خرپا تجارت بین المللی و رابرت Lighthizer ایالات متحده تجارت نماینده را باز خواهد کرد مذاکرات با یک ویدئو کنفرانس تماس بگیرید.

اولین دور از مذاکرات خواهد شد و سپس ادامه برای حدود دو هفته با حدود 100 مذاکره کنندگان در هر طرف ،

بیشتر بخوانید: آمریکا و بریتانیا راه اندازی مذاکرات برای معامله تجارت

لیز خرپا تجارت بین المللی, منشی, گفت انگلیس مشتاق به اعتصاب “بلند پروازانه معامله”

اعتبار:
پیتر Nicholls/ایسنا

آلمان ‘به بازگشایی تمام مغازه ها و اجازه می دهد تا مسابقات فوتبال’

آلمان دولت premiers موافق در اقدامات برای سهولت بیشتر coronavirus محدودیت در تلفنی با آنگلا مرکل برنامه ریزی برای شنبه با توجه به انتخاب.

دولت premiers انتظار می رود به دادن چراغ سبز برای بزرگ و مغازه ها به بازگشایی احتمالا از ماه مه 11, منابع گفت.

کوچکتر مغازه ها در حال حاضر به کسب و کار در بزرگترین اقتصاد اروپا به عنوان طولانی به عنوان آنها احترام اجتماعی فاصله قوانین به سرعت گسترش بسیار مسری رمان coronavirus.

آلمانی متحده نیز مجموعه ای اجازه می دهد تا بوندسلیگا لیگ فوتبال به ادامه مسابقات احتمالا از مارس 15, تحت شرایط سخت و بدون طرفداران در استادیوم منابع گفت. در همان زمان دولت premiers اجازه خواهد داد که ورزش در فضای باز به صورت غیر حرفه ای و کودکان است.

بیشتر بخوانید: ده برابر بیشتر از افراد ممکن است سیستم ایمنی بدن به کروناویروس در آلمان نسبت به پیش بینی

گنگلت مرکز عمده شیوع در آلمان

اعتبار:
قانون مهاجرت و ملیت FASSBENDER/خبرگزاری گتی ایماژ

داستان بالا امروز

  • بیش از نیمی از بریتانیا و جمعیت در حال حاضر bankrolled توسط دولت در میان هشدارهای کردند که طرح به زودی می تواند هزینه تا آنجا که بیمه خدمات درمانی
  • سالم بیش از 70 نگاه کنید به احتمال زیاد منتشر شده از دقیق coronavirus اجتماعی فاصله اقدامات تلگراف آموخته
  • دولت را ردیابی برنامه شروع خواهد شد نورد در جزیره موجود زنده در روز سه شنبه اما یک ردیف فوران کرده است بیش از این که آیا آن را تصویب کرده است کلید امنیت سایبری و حفظ حریم خصوصی آزمون
  • سطح اضطراب دو برابر شده اند در این مستند با بیش از 70 سوخت و پرکن-افزایش آمار دولت نشان داد
  • “جدید” عادی برای کار با خیال راحت در یک coronavirus جهان است مفصل در هفت جداگانه دولت اسناد و مدارک به دست آمده توسط تلگراف
  • ده بار مردم بیشتر از آنچه قبلا فکر می کردم ممکن است در حال حاضر به دست آورد و ایمنی به ویروس با توجه به مطالعه پیشگامانه در آلمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>