Coronavirus آخرین اخبار: نیوزیلند می گوید ورود به خود منزوی به عنوان اپل بسته در تمام فروشگاه های خارج از چین

تلگراف | No comments

 • تجمع جمعی را ممنوع بعد از U-turn
 • مهار در آسیا در حال کار است – چرا که مردم آن آموخته از سارس
 • در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد Covid-19
 • پتانسیل کاهش شغل به عنوان بریتیش ایرویز در بقا مبارزه
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه
 • دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را

International بازدید کنندگان برای نیوزیلند باید خود جدا برای 14 روز پس از ورود برای کمک به کاهش سرعت گسترش این کروناویروس جدید, نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: در روز شنبه.

Protocol wine studio گفت: “بی سابقه و گسترده” اندازه گیری به اجرا در خواهد آمد از نیمه شب یکشنبه.

در همین حال اپل اعلام کرده که این شرکت را به طور موقت نزدیک به تمام فروشگاه های خارج از چین و به شرکت کارکنان در خارج از کشور به کار از راه دور.

رئیس اجرایی تیم کوک گفت که تصمیم گیری ساخته شده بود به این دلیل که “موثر ترین راه برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس را انتقال است که به منظور کاهش تراکم و افزایش فاصله اجتماعی.”

در انگلستان دولت تنظیم شده است به ممنوعیت تجمع جرم در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس پس از U-نوبه خود توسط بوریس جانسون. این می آید به عنوان یک نوزاد تازه متولد شده اعلام شد به عنوان جوانترین فرد در بریتانیا به آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دنبال زندگی می کنند به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

پروازها به مقصد اسپانیا به نوبه خود در اطراف هوا

Sحتی پروازهای محدود برای اسپانیا از انگلستان تبدیل شده اند در اطراف mid-air, وجود آن که هنوز روشن نیست چرا زیتون پرس گزارش کرده است.

U-نوبت همه از Jet2 پرواز شده بود به مقصد به زمین در آلیکانته, مالاگا و فرودگاه Fuerteventura.

Sدرد یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در اروپا و اعلام وضعیت اضطراری دیروز.

“پرواز در حال تبدیل شدن به عقب در هوا” دیو مک کوئین, صاحب, Alicante, نقل و انتقالات یکی از بزرگترین اپراتور حمل و نقل در کوستا بلانکا گفت: زیتون پرس – یک سایت خبری برای شرح در اسپانیا.

“ما در حال حاضر 350 لغو از انگلستان به مشتریان برای تعطیلات رزرو بیش از چند روز آینده.

“من تمام شب پاسخ 1,000 s از پیام. برخی از مشتریان ما گفت: آنها را از خود انگلستان فرودگاه و تغییر کرده پروازهای خود را.”

زارا به تعطیل در اسپانیا

Zآرا صاحب Inditex است به طور موقت تمام فروشگاه های خود را در اسپانیا از روز شنبه به دلیل coronavirus اروپا پرس گزارش کرده است.

اسپانیا, مد, خرده فروش بزرگترین شبکه ای از فروشگاه ها تا کنون حسابداری برای حدود یک ششم از فروش گروه. آن همچنین دارای Massimo Dutti و Pull & Bear مارک.

روز جمعه نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز اعلام وضعیت اضطراری اما نمی طلسم چه اضطراری قدرت او استفاده و یا چه کمک به تعطیل کردن کسب و کار را دریافت کنید.

برخی از مناطق مانند مادرید و کاتالونیا اعلام کرد روز جمعه آنها را نزدیک میله, رستوران ها و مغازه ها به غیر از کسانی که فروش اقلام ضروری از جمله مواد غذایی است اما این اقدامات باید تا-کنون شده است نورد از سراسر کشور.

اسپانیا دوم-بیشترین تعداد coronavirus موارد در اروپا پس از ایتالیا. فعلی اسپانیایی شمارش می ایستد در 5,232 از جمله 133 مرگ و میر.

هواپیمایی دیگر اقدامات احتیاطی

Lufthansa تابعه سوئیس بین المللی است که با در نظر گرفتن نیمی از ناوگان خود را از خدمات و کاهش ساعات کار برای پرسنل پرواز برای کمک به حفاظت از منابع مالی خود را در طول coronavirus شیوع رویترز گزارش.

“برای جبران کاهش شدید تقاضا و حاصل درآمد از دست رفته سوئیس تصمیم گرفته است به فوری و پیشگیرانه بیشتر اقدام به تامین نقدینگی” آن گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

پرداخت حقوق و دستمزد متغیر قطعات خواهد بود به تعویق افتاد و تا پایان این سال برای هر دو پرواز و پرسنل مدیریت ارشد شرکت هواپیمایی اضافه کرد: تمام استخدام علاوه بر کارآموزان و کارورزان نیز متوقف و تمام غیر ضروری پروژه متوقف یا به تعویق افتاد.

پدر و مادر گروه لوفت هانزا روز جمعه گفت: این امر ضایعات سالانه آن سود سهام خود را بریده بریده برنامه پرواز بیشتر و نیز با توجه به درخواست برای کمک به دولت برای کمک به مقابله با تاثیر از شیوع ویروس.

سوئیس گفت که در تماس با مقامات و می در ابتدا درخواست برای کوتاه مدت ساعات کار برای کابین خلبان و کابین کارکنان و نیز با توجه به چنین اقدامات برای کارگران بر روی زمین است.

رواندا و نامیبیا تشخیص اولین مورد

Rواندا به تازگی اعلام کرد برای اولین بار تایید عفونت کروناویروس در حالی که نامیبیا اعلام کرد که دو.

همچنین صبح امروز, اندونزی گزارش شده 27 مورد جدید – در نظر گرفتن مجموع به 96 – و فیلیپین تشخیص داده شده 34 بیماران جدید. کشور را به چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 98.

است لغو برنامه ریزی شده عمل جراحی یک ایده خوب است ؟

Wآنکه برخی از عملیات را می توان به آماده شدن برای coronavirus هر گونه ممنوعیت باید “انعطاف پذیر” و پزشکان باید چپ “بیکار” کارشناسان گفته اند.

پروفسور نیل Mortensen, رئیس جمهور منتخب کالج سلطنتی جراحان انگلستان گفت: همسرم صبح امروز:

“من فکر می کنم ما نگران بودند که آخرین بار در سال 2018 هنگامی که وجود دارد یک پتو بان کی مون در تمام جراحی برنامه ریزی شده بود که ظرفیت یدکی برای مدتی و تیم های ایستاده در اطراف بیکار قادر به دریافت و با عمل جراحی خود را.

“اما من فکر می کنم این است که به وضوح یک بحران ملی و بیمه خدمات درمانی به آماده می شود و بدیهی است که ظرفیت ساخته شده و وجود خواهد داشت برخی از طرف skilling’ از کارکنان لازم برای مراقبت از افراد مبتلا به مشکلات تنفسی.

“البته برنامه ریزی شده عمل جراحی شامل بسیاری از چیزهایی که هر دو عملیات معمول و عمل جراحی برای چیزهایی مانند سرطان که نیاز به یک عملیات برنامه ریزی شده است اما در واقع صرفه جویی در زندگی.

“بنابراین نیاز به برخی از انعطاف پذیری اجازه می دهد که نوع جراحی برنامه ریزی شده به پیش بروید.”

نروژ: آیا سفر در خارج از کشور برای یک ماه

Norway خود توصیه شهروندان به خارج از کشور سفر برای ماه بعد و خواست نروژی در خارج از کشور به نظر بازگشت به خانه در اسرع وقت با توجه به شیوع کروناویروس.

وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: آن بود که توصیه با توجه به گسترش ویروس و خطر است که کشورهای دیگر را محدود و سفر.

“کشورها می تواند به سرعت معرفی محدودیت های مسافرتی قرنطینه در هنگام ورود از کشورها با کروناویروس و مرز می تواند پرواز می تواند لغو شود و یا اقدامات دیگر آغاز” وزیر امور خارجه Ine Eriksen Soereide گفت.

اسلو اصلی فرودگاه بسته دروازه های خود را به خارجی مسافران در جمعه محلی شهرداری گفت: با استناد به محدودیت های جدید از سوی دولت و نروژی مقامات بهداشتی.

دولت به استناد اورژانس قدرت در روز پنج شنبه به بسته طیف وسیعی از خصوصی و نهادهای عمومی از جمله مدارس و رستوران ها و خواسته اکثر مردم به کار از خانه اگر آنها می تواند.

بانک مرکزی ساخته اضطراری کاهش نرخ در روز جمعه و پمپ پول به بانک در حالی که دولت با ارائه بسته مالی و اقدامات قانونی برای کمک به اقتصاد است.

مورد تعداد غرفه در 996 در نروژ است.

مراکش اعلام محدودیت های مسافرتی

Morocco به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از بلژیک, هلند, آلمان و پرتغال بیش از coronavirus نگرانی وزارت امور خارجه اعلام کرده است.

آن را نیز به حالت تعلیق همه پروازهای چین و اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و الجزایر است.

تعداد کل coronavirus موارد در مراکش افزایش یافته است به 8 از جمله یکی مرگ و یکی از بازیابی.

که به نظر می رسد به انتقاد انگلستان رویکرد

Margaret هریس, یک سخنگوی سازمان بهداشت جهانی به نظر می رسد به انتقاد انگلستان مبنی بر “گله ایمنی” این صبح است.

خواسته در مورد این پیشنهاد که اگر مردم به اندازه کافی در انگلستان دریافت ویروس در کشور می تواند به توسعه گله ایمنی, Dr هریس گفت:

“ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد علم این ویروس. از آن نبوده است در جامعه ما برای مدت طولانی به اندازه کافی برای ما به دانستن آنچه در آن می کند در ایمونولوژیک نظر.

“هر ویروس در واقع توابع متفاوت در بدن و تحریک های مختلف ایمنی مشخصات.

“بنابراین ما می توانیم بحث در نظریه اما در حال حاضر ما واقعا در مواجهه با یک وضعیت که در آن ما باید برای نگاه در عمل است.

او همچنین تصریح کرد نظرات به این که رئیس Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus دیروز که اروپا در حال حاضر در قلب این بیماری همه گیر:

“ما در حال دیدن بیش از حد بسیاری از کارگران بهداشت و درمان در حال حاضر آلوده شدن و بیش از حد بسیاری از جوان های بهداشتی کارگران در حال مرگ است.

“مرکز همانطور که می دانید واقعا معطوف به اروپا پس از دولت های اروپایی در حال حاضر باید با توجه به آنها می تواند اطمینان حاصل شود که هر بیمارستان و هر سرویس بهداشتی دارای ظرفیت می توانید پس از نگاه به انتظار افزایش در تعداد از مردم است.”

دکتر هریس همچنین گفت که که نمی توصیه محدودیت های مسافرتی و گسترده آزمایش شد “استاندارد طلا”.

جراحی برنامه ریزی شده لغو در ولز

Wاله’ وزیر بهداشت, Vaughan, Gething شده در BBC Radio 4 صبح امروز صحبت کردن در مورد برنامه های اعلام شده شب گذشته به انصراف از روال عمل جراحی در کشور به دلیل شیوع بیماری است.

او گفت: این طرح به زمان برای برخی از کارگران بهداشت به آموزش مجدد به طوری که آنها می تواند کمک به مبارزه با ویروس و به “اطمینان حاصل کنیم که فضای داخل بیمارستان های ما”.

“ما در حال ساخت این مرحله در بیشتر معمول عناصر, فعالیت, و من می دانم که مهم اختلال نه تنها برای کارکنان بلکه برای مردم بیش از حد.

“چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که حاضر به عمل به اندازه کافی زود هنگامی که ما می دانیم معنی داری وجود دارد بحران مواجه ما با بسیاری از افراد بیمار که ما می دانیم که نیاز به مراقبت در بیمارستان در هفته های آینده…

“ما می دانیم که ما چند هفته پشت که در آن کشورهای دیگر هستند بنابراین در حال حاضر زمان برای برنامه ریزی و آماده سازی.”

لغو تجمع جرم را آزاد خواهد بود تا خدمات اورژانس

Cهستند وزیر هلن Whately گفت: لغو تجمع جرم را محدود تاثیر را در گسترش این ویروس می تواند آزاد کردن خدمات اورژانس.

او به بی بی سی گفت امروز صبح:

“ما به دنبال شواهد. به عنوان افسر ارشد پزشکی گفت: و من توصیه شده است که شواهد به ما می گوید که توقف تجمع جرم نمی کند تاثیر بسیار زیادی در گسترش ویروس.

“اما به عنوان مثال تصمیمات گرفته شده در برخی از کشورها به دلیل تاثیر بر خدمات عمومی و از آنجا که زمانی که شما یک تجمع جمعی که تساوی در پلیس و آمبولانس خدمات شما نیاز به حمایت از آن.

“اما نکته مهم این است که تمام راه را از طریق ما در حال برداشتن گام های درست در زمان مناسب به بهترین حفاظت از جمعیت نقاشی بر روی علمی مشاوره و راهنمایی از کارشناسان است.”

اواخر شب گذشته بوریس جانسون نشان داد قصد دارد برای لغو تجمع جمعی از هفته آینده در یک مورد-به نوبه خود بر دولت را از دست داده و coronavirus.

جهانی شمارش بازدید 145,000

تیاو تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان پیشی گرفته است 145,000 یک شبه. در اینجا یک عکس فوری از جایی که ما ایستاده:

 • 145,374 مردم در حال حاضر تشخیص داده شده است با کوروناویروس. 71,694 از این افراد بهبود یافته اند در حالی که 5,429 فوت کرده اند.
 • ایتالیا در حال حاضر شناسایی 17,660 موارد – بدترین کشور آسیب دیده در خارج از چین تا کنون. 1,266 نفر کشته شده اند.
 • کشورهای دیگر در اروپا نیز تلاش برای مهار ویروس – و سازمان بهداشت جهانی روز گذشته اعلام کرد که این قاره در “epicentre” از شیوع بیشتر موارد هر روز از چین گزارش داد در اوج آن است. (بیشتر در اینجا).
 • اسپانیا 5,232 موارد آلمان 3,675 و فرانسه 3,667. سوئیس بیش از 1,100 در حالی که نروژ و سوئد و هلند و دانمارک و انگلستان در حال معلق در هوا بین 800 و 1000.
 • اما برخی از خبر خوب برای پایان دادن به: در ووهان چین – که در آن شیوع ظهور – فقط پنج مورد جدید گزارش شده است. و برای دومین روز متوالی تعداد افرادی که بهبود (204) بیش از عفونت های جدید (107) در کره جنوبی است.

نقشه های تعاملی ما یک شکست کامل:

مجلس نمایندگان آمریکا پشت Coronavirus بسته کمک

تیاو خانه اکثریت تصویب coronavirus بسته امداد برای آمریکایی ها آمار شیوع.

اندازه گیری گذشت 363 رای به 40 و در حال حاضر حرکت به مجلس سنا. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی حمایت خود را از لایحه قبل از رای و خواست هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها را به عقب آن است.

منt می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی است که آزادی تا $50bn برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

اپل بسته در تمام فروشگاه های خارج از چین

منازت یک نامه ارسال شده در اپل سایت, مدیر ارشد اجرایی تیم کوک گفت که “موثر ترین راه برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس را انتقال است که به منظور کاهش تراکم و به حداکثر رساندن فاصله اجتماعی” که منجر به این تصمیم به طور موقت نزدیک فروشگاه ها و حرکت شرکت کارکنان در خارج از چین به کار از راه دور.

اپل نزدیک به 460 مکان در سراسر جهان خارج از چین از جمله حدود 270 در فروشگاه های ما.

اپل قبلا توقیف فروشگاه خود را در ایتالیا و اسپانیا به عنوان جهان می پردازد Covid-19 بیماری همه گیر.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

نیوزیلند می گوید در خارج از کشور ورود به خود منزوی

International بازدید کنندگان برای نیوزیلند باید خود جدا برای 14 روز پس از ورود برای کمک به کاهش سرعت گسترش این کروناویروس جدید, نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت شنبه.

Protocol wine studio گفت: “بی سابقه و گسترده” اندازه گیری به اجرا در خواهد آمد از نیمه شب یکشنبه و بر تمام تماس های ورودی مسافران به جز کسانی که از اقیانوس آرام جزیره ملل.

او گفت: نیوزیلند بوده است نسبتا صدمه ندیده توسط coronavirus تا کنون با شش مورد تأیید و هیچ مرگ و میر است اما شواهد حاکی از این اعداد خواهد به ناچار افزایش در مواجهه با جهانی همه گیر.

“اما مقیاس چگونه بسیاری از موارد ما دریافت و با چه سرعتی ما به آنها چیزی است که ما باید تا آنجا که ما می تواند به آهسته” او گفت.

“ما باید سخت و ما باید زود است.”

Protocol wine studio گفت: self-قرنطینه سفارش خواهد بود بررسی و پس از 16 روز.

او گفت: نیوزیلند نیز گفت: کشتی های کروز به بازدید از این کشور حداقل تا 30 ژوئن در حالی که زلاند جدید که توصیه به اجتناب از همه غیر ضروری سفر خارج از کشور.

“بدون شک این خواهد شد که تاثیر قابل توجهی در نیوزیلند اقتصاد اما اولویت ما این است که اطمینان حاصل شود ما کاهش اثرات COVID-19 تا آنجا که ما می توانیم” او گفت:.

عربستان سعودی بلوک پروازهای بین المللی

Sآئودی سعودی اعلام کرد تعلیق پروازهای بین المللی به مدت دو هفته در پاسخ به شیوع کروناویروس.

“پادشاهی و دولت تصمیم به تعلیق پروازهای بین المللی به مدت دو هفته (شروع از یکشنبه, مارس 15) به عنوان بخشی از تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش #CoronaVirus” وزارت امور خارجه است.

خانه عبور ویروس بسته امداد

تیاو مجلس نمایندگان آمریکا که اکثریت تصویب coronavirus بسته امداد برای آمریکایی ها آمار شیوع.

اندازه گیری گذشت 363 رای به 40 و در حال حاضر حرکت به مجلس سنا. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی حمایت خود را از لایحه قبل از رای و خواست هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها را به عقب آن است.

این لایحه را ارائه رایگان تست بیمار پرداخت برای کارگران, افزایش مزایای بیکاری و افزایش مواد غذایی طرح.

دیزنی را انتشار Frozen 2 در اوایل

Frozen 2 یکی از دیزنی محبوب ترین بازدید

اعتبار:
AP

Disney اعلام کرده است که آن را انتشار Frozen 2 به جریان آن پلت فرم دیزنی+ سه ماه جلوتر از برنامه را به “برخی از سرگرم کننده و شادی در طول این دوره به چالش کشیدن” به عنوان coronavirus شیوع مدتها ما.

“یخ زده 2 تا گرفتار مخاطبان در سراسر جهان از طریق آن قدرتمند تم پشتکار و اهمیت خانواده, پیام, که فوق العاده مربوطه در طول این زمان, و ما خوشحال می شود قادر به اشتراک گذاشتن این داستان دلگرم کننده زود با ما دیزنی+ مشترکان برای لذت بردن از در خانه بر روی هر دستگاه” دیزنی اجرایی باب Chapek گفت.

این فیلم در دسترس خواهد بود برای پخش در آمریکا روز یکشنبه هر چند طرفداران بریتانیا را به صبر کمی طولانی تر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات دوم فرد آلوده

مغلوب ساختن پیشی جستن با Wajngarten راست بود که مبتلا به این ویروس

اعتبار:
AP

Pساکن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه می شوند یک دوم فرد آخر هفته گذشته که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus اما رئیس جمهور آیا نیاز به آزمایش ویروس و یا quarantining کاخ سفید دکتر گفت:.

آقای ترامپ آخر هفته گذشته dined با یک گروه که شامل برزیل ارتباطات, منشی, Fabio Wajngarten که برزیل مقامات می گویند در حال حاضر آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Dr Sean P. کانلی گفت: یکی دیگر از مهمان در شام در Mar-a-لاگو که رئیس جمهور به طور خلاصه در تماس با شروع به نشان دادن علائم Covid-19 سه روز بعد و پس از تأييد شده با ویروس.

برخورد شد “کم خطر” و وجود دارد بدون نیاز به رئیس جمهور به “خانه قرنطینه”, کانلی گفت: در بیانیه ای که اواخر روز جمعه.

“رئيس جمهور در مواجهه با اولین فردی بود بسیار محدود (عکس دست دادن) و اگر او صرف زمان بیشتری را در مجاورت نزدیک به مورد دوم تمام فعل و انفعالات رخ داده است قبل از هر گونه علامت شروع,” او گفت:.

کلمبیا سفارشات مرز با ونزوئلا به بسته

هزاران نفر از Venezuelas عبور از مرز به کلمبیا هر روز

اعتبار:
SCHNEYDER مندوزا/خبرگزاری گتی ایماژ

Colombia رئیس جمهور دستور داده است تا کشور خود را در مرز با ونزوئلا بسته به عنوان یک coronavirus مهار اندازه گیری.

ایوان دوقو اعلام کرده است که تمام رسمی عبور از مرز با همسایه آند ملت خواهد بود توقیف ابتدا در صبح روز شنبه.

این دو کشور به اشتراک گذاری یک 1,370-مایل از مرز آن عبور است توسط هزاران نفر از ونزوئلا هر روز در جستجوی غذا و دارو. بسیاری نیز به طور دائم ترک کشور خود را از بحران اقتصادی است.

ونزوئلا مقامات روز جمعه اعلام کرد که آنها را تایید کرده اند خود را دو coronavirus موارد است.

بیش از 4.5 میلیون ونزوئلا فرار کرده اند در سال های اخیر بسیاری از ورود در کلمبیا. کارشناسان در کلمبیا نگران هستند که بحران مهاجرت می تواند باعث تشدید شیوع کروناویروس در سراسر منطقه است. کلمبیا دارای 16 مورد تأیید.

کریکت به آزمایش می شود

فرگوسن شکایت از گلودرد

اعتبار:
ایان کینگتن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

New نیوزیلند سریع کاسه Lockie فرگوسن به آزمایش می شود برای coronavirus و قرار داده شده در انزوا پس از شکایت از گلودرد پس از کلاه سیاه ” باز کردن یک روز بین المللی در برابر استرالیا, تیم, مقامات گفت.

ترساندن به دنبال استرالیا سریع کاسه کین ریچاردسون در حال جدا شده و تست شده برای Covid-19 پس از مبتلا به گلو درد در روز پنج شنبه. او پاک ویروس اواخر جمعه.

تعدادی از مشخصات بالا از چهره های سرشناس ورزشی جهان آلوده شده اند از جمله باکاری سانیا از آرسنال و کالوم Hudson-Odoi از چلسی بازیکن.

ادامه مطلب: Coronavirus بازدید مشاهیر ورزشکاران و سیاستمداران

ترس از گسترش سریع در آمریکای لاتین

یکrgentina اعلام کرد دوم آن coronavirus مرگ و میر در روز جمعه به عنوان اکوادور گزارش داد که برای اولین بار با در نظر گرفتن مجموع مرگ و میر در آمریکای لاتین به پنج به عنوان ویروس را نشان می دهد نشانه هایی از به سرعت در حال گسترش.

ونزوئلا و اروگوئه و گواتمالا سورینام گزارش اولین مورد از این Covid-19 بیماری همه گیر.

به طور کلی موارد در این منطقه به بیش از دو برابر در دو روز گذشته به بیش از 340 به عنوان سازمان بهداشت پان آمریکا (PAHO) هشدار داد که دولت روز پنج شنبه خود را آماده خدمات بهداشتی و درمانی به مقابله.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند گوگل در حال ساخت coronavirus سایت

Gthe game creators ltd toolbar به عنوان ادعاهای ساخته شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن است که ساخت یک وب سایت به کمک صفحه نمایش آمریکایی ها برای coronavirus و آنها را نشان می دهد که در آن تست کنید.

آقای ترامپ گفت که فن آوری شرکت تا به حال 1,700 کارکنان مشغول به کار در این پروژه که به مردم در مورد این ویروس که آیا آنها نیاز به برداشتن گام های بیشتر. کاربران گفت: را پر کنید در یک فرم در خود علائم و کارگردانی می شود به درایو-از طریق مرکز آزمون این نزدیکی هست. این وب سایت همچنین ممکن است نمایش نتایج آزمایشات به عنوان آنها در آمده است.

اما همانا سلامت بخش گوگل شرکت مادر گفت که در حالی که برنامه ریزی برای محاکمه یک وب سایت برای متخصصان مراقبت های بهداشتی در دره سیلیکون برای کمک به تلاش های تست آن متوجه نیست آقای ترامپ خواهد بود هر گونه اطلاعیه ها.

سخنگوی گفت: “ما در حال توسعه یک ابزار برای کمک به تریاژ افراد برای Covid-19 تست.

“همانا این است که در مراحل اولیه توسعه و برنامه ریزی به رول تست در منطقه خلیج با امید به گسترش به طور گسترده تر در طول زمان.”

طرح اضطراری قدرت به بازداشت قربانیان ویروس

این لایحه به قدرت بیشتری به مقامات را به اولویت بهداشت و درمان

اعتبار:
کریستوفر FURLONG/گتی ایماژ

Emergency قوانین را به پلیس قدرت به بازداشت افراد آلوده به ویروس coronavirus به عنوان بخشی از تدابیر جدید اقدامات لازم برای کنترل گسترش بیماری است.

قانون جدید است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به قانون با پایان ماه نیز فعال کردن مقامات به زور مدارس به باز بماند اگر آنها تلقی می بسته اند و بی ارزش.

این لایحه کشیده شده توسط وزیر بهداشت مت, Hancock, پیش بینی اکثریت جمعیت ابتلا به کروناویروس است و انتظار می رود به اقامت در محل به مدت دو سال به پوشش امکان شیوع آینده.

ادامه مطلب: مدارس می تواند مجبور به باز بماند

انگلیسی ها چشم پوشی دولت و شروع به فاصله اجتماعی

در لیگ برتر به تعویق افتاد تمام مسابقات با توجه به شیوع

اعتبار:
آنتونی Devlin/PA

Top پرواز فوتبال به حالت تعلیق شد روز جمعه به عنوان یک رشته از حوادث در سراسر بریتانیا لغو شد در این صورت به سرعت در حال رشد coronavirus بحران است.

فدراسیون فوتبال, لیگ برتر, انگلیسی, فوتبال, لیگ, حذفی, زنان سوپر لیگ و FA زنان قهرمانی توافق در یک جلسه اضطراری برای تماس با یک توقف به رقابتی اقدام پس از گسترش این بیماری در میان بازیکنان و کادر مربیگری مجبور دست خود را.

در همان زمان ماراتن لندن با توجه به مار راه خود را از طریق خیابان های پایتخت را در ماه آینده در حال حاضر شده است تا مهرماه به تعویق افتاد.

این می آید به عنوان کالج شروع به انصراف از چهره به چهره آموزش و متعدد رویدادهای مهم شده اند به نام خاموش – با وجود دولت گفت: خیلی زود است که برای پیاده سازی توده های اجتماعی به فاصله’ اقدامات است.

بیشتر بخوانید: انگلیسی ها چشم پوشی دولت مشاوره

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>