• تجمع جمعی را ممنوع بعد از U-turn
  • نوزاد تازه متولد شده است که جوانترین فرد در بریتانیا آلوده
  • در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد Covid-19
  • پتانسیل کاهش شغل به عنوان بریتیش ایرویز در بقا مبارزه
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه
  • دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را

یک نوزاد جوانترین فرد در بریتانیا به آزمایش مثبت برای coronavirus آن پدید آمده در شب گذشته.

زن باردار توسعه ذات الریه علائم مانند بود و با عجله به شمال بیمارستان میدلسکس لندن جایی که او مورد آزمایش قرار گرفت برای ویروس. کودک نیز مورد آزمایش قرار “در دقیقه” ورود. معلوم نیست که آیا آنها توسعه یافته Covid-19 در طول کار و یا اگر آنها آلوده شدند در حالی که هنوز در رحم مادر است.

دولت است و مجموعه ای به ممنوعیت تجمع جرم در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس.

فراتر از عناوین جدید ما در پادکست Coronavirus: آخرین, با, تجزیه و تحلیل متخصص از پیشرو ما روزنامه نگاران – قسمت جدید هر روز هفته ساعت 4 بعد از ظهر

Follow به روز رسانی های زنده در زیر.

به روز رسانی خودکار

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند گوگل در حال ساخت coronavirus سایت

Gthe game creators ltd toolbar به عنوان ادعاهای ساخته شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن است که ساخت یک وب سایت به کمک صفحه نمایش آمریکایی ها برای coronavirus و آنها را نشان می دهد که در آن تست کنید.

آقای ترامپ گفت که فن آوری شرکت تا به حال 1,700 کارکنان مشغول به کار در این پروژه که به مردم در مورد این ویروس که آیا آنها نیاز به برداشتن گام های بیشتر. کاربران گفت: را پر کنید در یک فرم در خود علائم و کارگردانی می شود به درایو-از طریق مرکز آزمون این نزدیکی هست. این وب سایت همچنین ممکن است نمایش نتایج آزمایشات به عنوان آنها در آمده است.

اما همانا سلامت بخش گوگل شرکت مادر گفت که در حالی که برنامه ریزی برای محاکمه یک وب سایت برای متخصصان مراقبت های بهداشتی در دره سیلیکون برای کمک به تلاش های تست آن متوجه نیست آقای ترامپ خواهد بود هر گونه اطلاعیه ها.

سخنگوی گفت: “ما در حال توسعه یک ابزار برای کمک به تریاژ افراد برای Covid-19 تست.

“همانا این است که در مراحل اولیه توسعه و برنامه ریزی به رول تست در منطقه خلیج با امید به گسترش به طور گسترده تر در طول زمان.”

طرح اضطراری قدرت به بازداشت قربانیان ویروس

این لایحه به قدرت بیشتری به مقامات را به اولویت بهداشت و درمان

اعتبار:
کریستوفر FURLONG/گتی ایماژ

Emergency قوانین را به پلیس قدرت به بازداشت افراد آلوده به ویروس coronavirus به عنوان بخشی از تدابیر جدید اقدامات لازم برای کنترل گسترش بیماری است.

قانون جدید است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به قانون با پایان ماه نیز فعال کردن مقامات به زور مدارس به باز بماند اگر آنها تلقی می بسته اند و بی ارزش.

این لایحه کشیده شده توسط وزیر بهداشت مت, Hancock, پیش بینی اکثریت جمعیت ابتلا به کروناویروس است و انتظار می رود به اقامت در محل به مدت دو سال به پوشش امکان شیوع آینده.

ادامه مطلب: مدارس می تواند مجبور به باز بماند

انگلیسی ها چشم پوشی دولت و شروع به فاصله اجتماعی

در لیگ برتر به تعویق افتاد تمام مسابقات با توجه به شیوع

اعتبار:
آنتونی Devlin/PA

Top پرواز فوتبال به حالت تعلیق شد روز جمعه به عنوان یک رشته از حوادث در سراسر بریتانیا لغو شد در این صورت به سرعت در حال رشد coronavirus بحران است.

فدراسیون فوتبال, لیگ برتر, انگلیسی, فوتبال, لیگ, حذفی, زنان سوپر لیگ و FA زنان قهرمانی توافق در یک جلسه اضطراری برای تماس با یک توقف به رقابتی اقدام پس از گسترش این بیماری در میان بازیکنان و کادر مربیگری مجبور دست خود را.

در همان زمان ماراتن لندن با توجه به مار راه خود را از طریق خیابان های پایتخت را در ماه آینده در حال حاضر شده است تا مهرماه به تعویق افتاد.

این می آید به عنوان کالج شروع به انصراف از چهره به چهره آموزش و متعدد رویدادهای مهم شده اند به نام خاموش – با وجود دولت گفت: خیلی زود است که برای پیاده سازی توده های اجتماعی به فاصله’ اقدامات است.

بیشتر بخوانید: انگلیسی ها چشم پوشی دولت مشاوره

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im