Coronavirus آخرین اخبار: هیچ چک در مورد نیاز مسافران را به خود منزوی در اسکاتلند

  • Covid-19 may not have سرچشمه در چین دانشگاه آکسفورد کارشناس معتقد است
  • تب کنترل و perspex: در داخل یک Covid ضد بدنسازی
  • گردشگران داخلی تنها می تواند بازدید 25 74 ‘سفر راهرو’ کشورها بدون محدودیت
  • محلی مستند Q&A: قرار دادن سوالات خود را به کارشناسان ما
  • ثبت نام به تلگراف جهانی بهداشت امنیتی بولتن

Nicola ماهیان خاویاری را تهدید به قرعه کشی جداگانه قرنطینه رژیم برای اسکاتلند شده است تضعیف پس از آن پدید آمده که نه تنها بررسی شده بود انجام شد و مسافران مجبور به ماندن در خانه و تحت قوانین موجود.

Jeane Freeman, سلامت, وزیر پذیرفته شده در یکشنبه که هیچ دنبال یو پی اس تا به حال انجام شده است در ورود به اسکاتلند فرودگاه چهار هفته پس از یک سیستم است که نیاز مردم ورود از خارج از کشور به خود انزوا برای 14 روز در آورده بود.

SNP وزیران پیشنهاد کرده بود که نقطه-چک انجام خواهد شد برای اطمینان از قوانین بودند به دنبال داشت. Ms فریمن گفت: عدم ترخیص از دفتر خانه برای دسترسی به, سفر سوابق جمع آوری شده توسط UK Border Force شد و به سرزنش برای هیچ یک تماس.

اگر چه او گفت که این مسئله در حال حاضر حل و فصل شده است و که به دنبال یو پی اس آغاز خواهد شد در این هفته آیات بالا بردن سوال جدید در مورد چگونه هر گونه قوانین جداگانه برای اسکاتلند در رابطه با ‘پل هوایی’ می تواند اجرا شود.

  دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

Covid-19 may not have سرچشمه در چین, کارشناس معتقد است

Coronavirus ممکن است lain خفته در سراسر جهان و ظهور زمانی که شرایط محیطی حق داشتند آن را به رشد – به جای شروع در چین یک دانشگاه آکسفورد کارشناس معتقد است.

دکتر تام جفرسون ارشد کاردانی مدرس در مرکز پزشکی مبتنی بر شواهد (CEBM) در آکسفورد و استاد مدعو در دانشگاه نیوکاسل استدلال می کند که وجود دارد در حال رشد است شواهدی وجود دارد که این ویروس در جای دیگر قبل از آن پدید آمده در آسیا است.

در هفته گذشته, اسپانیایی virologists اعلام کرد که آنها تا به حال آثار یافت شده از این بیماری در نمونه فاضلاب جمع آوری شده در مارس 2019 نه ماه قبل از coronavirus بیماری دیده می شد در چین است.

دفعات بازدید: داستان کامل

کارگران از محیط زیست و اداره محیط زیست جمع آوری نمونه از سیستم فاضلاب در Xinle استان هبی چین

اعتبار:
ایسنا

داستان بالا امروز

  • Coronavirus ممکن است lain خفته در سراسر جهان و ظهور زمانی که شرایط محیطی حق داشتند آن را به رشد – به جای شروع در چین یک دانشگاه آکسفورد کارشناس معتقد است.
  • Nicola Sturgeon تحت فشار است به محکوم کردن “ننگین” border تظاهرات که ملی گرایان در hazmat مناسب خواست فارسی بازدید کنندگان برای دور ماندن از اسکاتلند.
  • بریتانیا تئاتر, گالری ها و سالن های موسیقی را دریافت £1.57 میلیارد نجات بسته است که بوریس جانسون گفت کمک خواهد کرد در حالی که خود را “درهای بسته باقی می ماند و پرده ها پایین باقی می ماند”.
  • Pهنر ولز پیشی گیرد لستر برای نرخ Covid تجزیه و تحلیل را نشان می دهد. آمار رسمی نشان می دهد که Merthyr تیدفیل ثبت 179 مورد در هر 100000 نفر در مقایسه با 141 در هر 100000 نفر در لستر.

  • دولت “نگرانی قابل توجهی” در مورد پوشاک کارخانه در لستر باز کردن در پشت درهای بسته و نمی دریغ به آنها را تعطیل اگر آنها را به شکستن قوانین مت Hancock گفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de