• چگونه یک ایمیل از یک تی شرت فروشنده منجر به شکست مفتضحانه PPE
  • Starmer: ما آن را مدیون VE بعد نسل برای محافظت از آنها را در مراقبت از خانه
  • کابینه ترس بیش از پیام های مخلوط به عنوان ساعت مهلت یک ماهه برای ‘نور در انتهای تونل’
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای هفت روز
  • تلگراف Coronavirus درخواست تجدید نظر: پیوستن به ما در کمک به کسانی که سخت ترین ضربه

یک مطالعه انجام شده در نیویورک بيمارستان هیچ مدرکی از هر آسیب و یا بهره مندی از دادن مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به شدت بیمار coronavirus بیماران.

“خطر از لوله گذاری تراشه و یا مرگ نمی شد به طور قابل توجهی بالاتر یا پایین تر در میان بیمارانی که دریافت هیدروکسی کلروکین از میان کسانی که نه” نویسندگان این مطالعه گفت.

آنها گفت: مطالعه منتشر شده oin جدید مجله پزشکی انگلستان “گرفته شده باید برای رد کردن یا به نفع و یا ضرر از هیدروکسی کلروکین درمان است.”

“یافته های ما را پشتیبانی نمی کند استفاده از هیدروکسی کلروکین در حال حاضر در خارج بالینی تصادفی آزمایش اثر بخشی آن” گفتند.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب تبلیغ استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای coronavirus بیماران.

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

دولت صندوق داروخانه ها برای باز کردن در بانک تعطیلات جمعه

GPs و جامعه داروخانه ها در انگلستان تامین می شود باقی می ماند باز در روز جمعه را در اوایل ممکن است بانک تعطیلات بنابراین بیماران می توانند همچنان برای دسترسی به دارو لوازم خزانه داری گفته است.

صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرده است که GPs و داروخانه ها دریافت کرده اند تا £32 میلیون دلار از خزانه به انجام این کار.

GPs نیاز به باز پرداخت خواهد شد برای درمان این بانک در تعطیلات به عنوان یک روز عادی کار در حالی که جامعه داروخانه ها خواهد شد به کارگردانی باز از 2pm به 5pm وزارت خزانه داری گفت.

اعلام می آید پس از دولت ارائه £56 میلیون در ماه گذشته برای اطمینان از اعمال جراحی GP و داروخانه ها می تواند باز باقی می ماند در طول عید پاک تعطیلات آخر هفته.

‘پیام های مخلوط’ در مستند کاهش – دولت ویلز

گمانه زنی در مورد نحوه مستند اقدامات ممکن است برداشته در انگلستان خطرات ارسال “پیام های مخلوط” به مردم در سایر نقاط انگلستان و ویلز دولت گفته است.

این بیانیه به دنبال گزارش می دهد که نخست وزیر بوریس جانسون تنظیم شده است به سهولت محدودیت در روز یکشنبه.

ولز اولین وزیر علامت Drakeford را اعلام نتیجه ویلز کابینه بحث در این مستند روز جمعه.

ویلز کابینه ملاقات روز پنجشنبه برای بحث در مورد محدودیت های اعمال شده اند که در نیروی از مارس 23.

در روز پنج شنبه, بهداشت عمومی ولز گفت: در مجموع 1,062 نفر کشته شده اند پس از آزمایش مثبت برای coronavirus افزایش 18 روز چهارشنبه.

بیشتر از 87 نفر تست مثبت برای Covid-19 آوردن شماره 10,851.

آنچه دیروز اتفاق افتاده است

  • آن بود که نشان داد چگونه یک ایمیل از یک تی شرت فروشنده منجر به یک PPE شکست مفتضحانه با هزاران پزشکی لباسهای یافت می شود ‘بیهوده’
  • آقا Keir Starmer می گوید: ما آن را مدیون VE بعد نسل برای آنها محافظت از ویروس در مراقبت از خانه
  • کابینه وزیران باید تصریح کرد که مستند را نمی توان یک شبه برداشته و اقدامات در آورده ممکن است هفته به پیاده سازی
  • دولت coronavirus هشدارهای باید “موثر terrorised” انگلیسی ها “به این باور است که این یک بیماری است که رفتن به شما را بکشند” یکی از آن مشاوران هشدار داد
  • Coronavirus مستند شده است به طور رسمی تمدید به عنوان وزرای نهایی برنامه ای برای یک “متوسط و افزایشی” کاستن از تعداد کمی از اقدامات هفته آینده
  • پاک کننده ها و دایه می توانید از بازگشت به کار در خانه های مردم به عنوان طولانی به عنوان آنها نمایش علائم و هر کس در خانه نیز به خوبی دستورالعمل های جدید دولت دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de