Coronavirus آخرین اخبار: شیوع می تواند یک سال دیگر با تا 8 میلیون در بیمارستان بستری

تلگراف | No comments

  • چه به سهام تا در اگر شما خود منزوی
  • که در آن در انگلستان موارد شناسایی شده است?
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه
  • دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را

انگلستان coronavirus مرگ و میر افزایش به 35 عنوان آن آشکار شد که دولت را بپرسید elderly مردم را به خود منزوی تا چهار ماه و در معرض خطر بودن گرفته شده و به زندان یا 1000 پوند خوب اگر آنها حاضر به آزمایش می شود و یا قرنطینه.

بوریس جانسون یا یکی از وزرای ارشد برگزار خواهد شد روزانه کنفرانس های مطبوعاتی به روز رسانی در مبارزه با کروناویروس شیوع خیابان داونینگ ،

با توجه به بهداشت عمومی انگلستان جلسه به مقامات ارشد دیده می شود توسط نگهبان شیوع بیماری می تواند تا بهار آینده و hospitalise تا هشت میلیون نفر در بریتانیا است. این سند اولین بار است که بهداشت و درمان ستاد مقابله با این ویروس باید اذعان کرد که آنها انتظار دارند آن را به گردش برای 12 ماه دیگر و منجر به فشار اضافی بر روی در حال حاضر نامعقول بیمه خدمات درمانی.

دنبال زندگی می کنند به روز رسانی

به روز رسانی خودکار

بایدن ساندرز حمله مغلوب ساختن پیشی جستن در بحث

جو بایدن و برنی ساندرز شرکت در یک دموکرات ریاست جمهوری بحث اولیه

اعتبار:
AP

White خانه امیدوار جو بایدن و رقیب برنی ساندرز راه اندازی یک مشترک حمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آنها مواجه بالا-شرط مناظره در روز یکشنبه متهم جمهور تضعیف خود دانشمندان با اطلاعات غلط.

رفتن سر به سر در روز قبل از چهار کشور بزرگ نگه دموکراتیک مقدماتی دو نامزد اصلی چپ در مسابقه ماراتن ایستاده بود شش فوت از هم جدا و آرنج ضربه یک دیگر در شروع یک مناظره تلویزیونی برگزار شد با مخاطبان زندگی می کنند.

آقای ساندرز در زمان سوزش شات در رئیس جمهور او را متهم به دامن زدن به سردرگمی و فرسایش همه مهم اعتماد به نهادهای دولتی در زمان بحران.

“این غیر قابل قبول است برای او به blabbering unfactual اطلاعات است که آسیب رساندن به آمریکا” آقای ساندرز گفت.

موارد افزایش در کانادا

یک گارد امنیتی دست یک فرد یک پارکینگ پاس به عنوان آنها را وارد یک بیمارستان با یک coronavirus ارزیابی مرکز در Mississauga انتاریو, کانادا

اعتبار:
بلومبرگ

تیوی جدید کروناویروس گسترش در سراسر کانادا با مجموع 313 موارد تایید شده در روز یکشنبه و در آن از 10 استان رئیس بهداشت عمومی افسر یک کنفرانس خبری گفت.

اقیانوس اطلس در سواحل استان شد آخرین به ضربه می شود. عمده شهری مراکز – و تورنتو و مونترال و ونکوور – باقی می ماند بیشتر تحت تاثیر قرار.

“من از همه قوی عمل برای جلوگیری از گسترش ویروس” رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا تام گفت.

اقدامات باید شامل او گفت: محدود کردن سفر خود جدا برای 14 روز پس از بازگشت از سفر خارج از کشور و همچنین اجتناب از جمعیت زیادی تمرین “اجتماعی فاصله” و کار از خانه در صورت امکان در طول هفته های آینده.

پس از دیدار از نخست وزیر جاستین ترودو کابینه وزیران گفت: انتظار اقدامات بیشتر اعلام خواهد شد در روز دوشنبه.

واکسن آزمایشی آغاز می شود

تیاو برای اولین بار یکی از شرکت کنندگان در یک کارآزمایی بالینی یک واکسن برای محافظت در برابر کروناویروس جدید را دریافت خواهد کرد تجربی دوز در روز دوشنبه به گفته یک مقام دولتی.

موسسه ملی بهداشت است که بودجه این دادگاه که در حال وقوع است در Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل. رسمی که فاش قصد دارد برای شرکت کنندگان صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که حرکت بوده اعلام کرد.

مقامات بهداشت عمومی می گویند آن را از یک سال تا 18 ماه به طور کامل اعتبار هر بالقوه واکسن.

تست آغاز خواهد شد با 45 جوان داوطلب سالم با دوزهای مختلف عکس های co-طراحی و توسعه توسط NIH و مدرن, Inc. وجود دارد شانس شرکت کنندگان آلوده می تواند از عکس, از آنجا که آنها حاوی ویروس خود را. هدف این است که صرفا به بررسی کنید که واکسن نشان می دهد هیچ نگران کننده عوارض جانبی تنظیم صحنه برای بزرگتر آزمون.

استرالیا اعلام متحده اضطراری

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus پیاده روی را از طریق دایره اسکله در سیدنی

اعتبار:
استیون SAPHORE/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یکustralia پایتخت و کشور دوم پرجمعیت ترین ایالت متحده اعلام کرد اضطراری در روز دوشنبه در حالی که بزرگ غیر ضروری تجمعات ممنوع شد در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus پس از ملی تلفات افزایش به پنج.

استرالیا ثبت کرده است نزدیک به 300 مورد از coronavirus و ترس مقامات یک افزایش سریع این بیماری است.

پس از 77 سال و 90 سال درگذشت در نیو ساوت ولز و استرالیا australian Capital Territory (عمل) هر دو اعلام وضعیت اضطراری است که به مقامات بهداشتی جارو قدرت.

این اعلامیه اجازه می دهد تا ویکتوریا و عمل رئیس بهداشت افسران نزدیکی بدون کنترل قدرت برای جلوگیری از گسترش ویروس و کاهش خطر ابتلا به مردم است.

رئیس بهداشت و درمان افسران قادر خواهد بود به موضوع تازه قرنطینه سفارشات برای پوشش کل حومه کسب و کار و یا حرفه ای اگر لازم تلقی می شود.

مراحل جدید برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن

تیاو در کاخ سفید است و قرار دادن در محل اقدامات جدید شروع روز دوشنبه برای محافظت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کارکنان خود را در طول شیوع کروناویروس از جمله در نظر گرفتن درجه حرارت هر کسی که وارد این مجموعه از بازدید کنندگان به اعضای سپاه مطبوعات.

این امر گسترش در نمایش فیلم در کاخ سفید آغاز شد و در روز شنبه برای هر کسی که می شود نزدیک به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس است که رهبری دولت در پاسخ به این ویروس.

“به منظور حفظ کل کاخ سفید پیچیده امن و سالم آغاز و تا روز دوشنبه صبح درجه حرارت چک انجام خواهد شد بر روی هر کسی که وارد دانشگاه” سخنگوی جاد Deere گفت. “همانطور که اعلام شد بیش از آخر هفته اضافی متوسط چک انجام خواهد شد در افرادی که در تماس نزدیک با رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور در طول روز است.”

اتحادیه اروپا رکود ترس

European اتحادیه وزرای مالی طرح به توافق روز دوشنبه در یک هماهنگی اقتصادی در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس با کمیسیون اروپا پیش بینی اثرات این ویروس می تواند فشار اتحادیه اروپا به رکود اقتصادی است.

عمل خواهد بود هماهنگ پله تا از اتحادیه اروپا پاسخ – تا کنون تشکیل شده از انواع اقدامات ملی توسط آن 27 دولت عضو و تعلیق از هر اتحادیه اروپا محدودیت های ملی هزینه های دولت, اگر مرتبط با این بیماری همه گیر.

موسوم به گروه یورو وزیران به بحث در مورد ویدئو کنفرانس, چگونه برای محدود کردن اثرات گسترش Covid-19 ویروس است که در حال حاضر باعث مستندات در آلمان, ایتالیا, اسپانیا, دانمارک, جمهوری چک و لهستان و باعث محدودیت در کسب و کار و حرکت مردم در بسیاری از کشورها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>