Coronavirus آخرین اخبار: مجلس باید باز بماند با وجود نادین Dorries تشخیص

تلگراف | No comments

  • نادین Dorries مبتلا به کروناویروس
  • آرسنال بازیکنان در قرنطینه پس از تماس با آلوده صاحب
  • بانک ها به ارائه وام مسکن پرداخت تعطیلات’ بیش رکود ترس
  • آن زمان برای متوقف کردن با استفاده از حمل و نقل عمومی ؟
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

Public مقامات بهداشت بودند دیروز به دنبال ردیابی هر کسی که در تماس با نادین Dorries پس از آن پدید آمده است این وزیر بهداشت تا به حال قرارداد coronavirus.

بوریس جانسون بود که با او در یک خیابان داونینگ رویداد به مناسبت روز بین المللی زنان و, رئیس, وزیر بهداشت مت Hancock ممکن است به آزمایش می شود اگر آنها نمایش علائم.

Ms Dorries که در دیدار صدها نفر از مردم به عنوان بخشی از وظایف خود بیمار شد جمعه گذشته اما تایید نشده بود با این ویروس تا دیروز شب.

افشای افزایش نگرانی در مورد اینکه آیا مجلس باید محدود. در اوایل این هفته مجلس مقامات تصمیم گرفت در برابر اقدام یا محدود کردن دسترسی به پارلمان و یا نزدیک آن. آقای Hancock گفت که باید باز بماند چرا که موشکافی است “فوق العاده مهم” در طول شیوع بیماری است.

به روز رسانی خودکار

جشنواره Coachella به تعویق افتاد

خشم علیه ماشین در سال 1992. آنها به تازگی اصلاح شده و با توجه به تیتر این جشنواره

اعتبار:
MARK BAKER/گتی ایماژ/سونی

تیوی فیلم محبوب جشنواره موسیقی Coachella به تعویق افتاده است از معمول آن دو-آخر هفته-اجرا در آوریل تا اکتبر به دلیل نگرانی در مورد رشد coronavirus.

Goldenvoice این جشنواره تولید در بیانیه ای گفت: “در جهت شهرستان ریورساید و محلی مقامات بهداشتی ما باید متاسفانه تایید تغییر زمان از Coachella… با توجه به Covid-19 نگرانی. در حالی که این تصمیم در یک زمان می آید جهانی عدم اطمینان ما را به امنیت و سلامت مهمانان ما کارکنان و جامعه بسیار جدی است. ما می خواهیم همه به دنبال دستورالعمل و پروتکل های مطرح شده توسط مقامات بهداشت عمومی.”

این شرکت گفت: تمام عبور اصلی برای تاریخ خواهد بود افتخار برای موکول را نشان می دهد و مشتریان اطلاع داده خواهد شد تا روز جمعه در مورد چگونه برای به دست آوردن بازپرداخت اگر آنها نمی توانند شرکت کنند.

خشم علیه ماشین Travis Scott and Frank Ocean گرفتند به تیتر این جشنواره است.

ویروس بازدید دموکرات مقدماتی

ساندرز و بایدن در حال رفتن سر به سر در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات امشب

اعتبار:
جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

Fگوش coronavirus اپیدمی باعث شد جو بایدن و برنی ساندرز به انصراف از انتخابات-شب تظاهرات.

رای دهندگان بیرون آمد و زیر سایه رشد جهانی coronavirus اپیدمی نیز آلوده کرده است که بیش از 900 نفر در سراسر ایالات متحده و 28 کشته شدند.

ساندرز و بایدن به نام خاموش تظاهرات – هر دو برنامه ریزی شده در کلیولند بخشی از یکی دیگر از زنگ کمربند ایالت اوهایو که آرا در هفته آینده – در خط با هشدارهای بهداشتی از مقامات وزارت امور خارجه ،

خود را نداده است در تقابل با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که عهد کرده است به برگزاری مبارزات انتخاباتی خود را گاهی اوقات خشن تظاهرات با وجود نگرانی.

ایالت واشنگتن است که از عهده فشار از بحران بود و همچنین رفتن به پای صندوق های رای سه شنبه رای به طور کامل توسط ایمیل – گزینه ای برخی از کارشناسان می گویند باید تبدیل به گسترده تر به عنوان اپیدمی رشد می کند.

ادامه مطلب: جو بایدن پیش بینی شده را به نفع خود می سی سی پی در ایالت میسوری و میشیگان در شکست بزرگ برای برنی ساندرز

آرسنال بازیکنان در قرنطینه

تعدادی از بازیکنان بارسلونا ملاقات صاحب Olympiacos پس از شکست خود را به طرف یونانی در ماه گذشته

اعتبار:
دیوید کلاین/ایسنا

Wednesday بازی بین منچستر سیتی و آرسنال در ورزشگاه اتحاد به تعویق افتاده است “به عنوان یک اقدام احتیاطی” با توجه به شیوع کروناویروس, لیگ برتر گفته است.

حرکت در آمد و پس از یک تست مثبت به Covid-19 بازگردانده شد توسط Olympiacos صاحب Evangelos Marinakis – که در کنار بازی در آرسنال را در ورزشگاه امارات در فوریه 27.

آرسنال گفت: “ما به شدت به دنبال دستورالعمل دولت است که توصیه می کنند که هر کسی که به تماس نزدیک با کسی که با این ویروس باید خود منزوی در خانه برای 14 روز از آخرین باری که تماس داشتند.”

لیگ برتر در بیانیه ای گفت: “به دنبال توصیه های پزشکی آرسنال بارسلونا و منچستر سیتی FC در نظر آن لازم است برای به تعویق انداختن خود ثابت با توجه به توان این شب به زمان را به طور کامل ارزیابی وضعیت.

“لیگ برتر است بنابراین توافق کردند که در بازی امشب خواهد بود بخواهند صفحاتی دوباره مرتب.”

ریس-the lean lab: نگه داشتن خانه باز

Jacob ریس-the lean lab گفت: هیچ فعلی برنامه ای برای تعطیل مجلس با وجود نادین Dorries MP و وزیر بهداشت که مبتلا به این ویروس است.

“مجلس مقامات در حال حاضر در حال گرفتن مشاوره از افسر ارشد پزشکی و ادامه خواهد داد به انجام این کار” آقای ریس-the lean lab گفت.

منابع گفت که احساس درون شماره 10 بود که مجلس نیاز به باز نگه داشته. با توجه به یک وزیر کابینه: “احساس وجود دارد در تمام سطوح است که مجلس نیاز به عملیاتی باقی می ماند به تصویب PM قوانین اضطراری و دارایی لایحه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>