Coronavirus آخرین اخبار: PHE هشدار داد در ماه فوریه در برابر ترشحات به مراقبت از خانه

  • منطقه ای مستندات ممکن است لازم باشد پس از مدل سازی می یابد ‘R’ رای بالا در برخی از مناطق
  • می تواند coronavirus کشته شود بدون واکسن? تاریخچه نشان می دهد این احتمال وجود دارد
  • بدون تقصیر طلاق را به رای گیری از طریق در پی واکنش شدید از نمایندگان مجلس
  • دو متر و مقررات می تواند آرام اگر بریتانیا می شود عادت به پوشیدن ماسک صورت
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

Public سلامت انگلستان (PHE) هشدار داد در اوایل ماه فوریه که افراد مسن نباید از ترخيص از بيمارستان به مراقبت از خانه وجود دارد خطر ابتلا به کروناویروس انتقال اسناد جدید نشان می دهد.

دولت بوده است به شدت مورد انتقاد قرار نیست تست بیماران قبل از آنها بودند منتقل شده و با وجود هشدارهای مکرر از خانه مراقبت مدیران است که آن بذر عفونت در میان بیشترین آسیب پذیر است.

در حال حاضر از آن پدید آمده است که در اوایل فوریه 24, PHE ملی عفونت خدمات صادر کرده است راهنمایی برای coronavirus نشان می دهد آن را امن نیست به تخلیه نشده افراد را به مراقبت از خانه از بیمارستان که در آن وجود دارد شیوع 5-25 موارد است.

Follow آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

غلط گواهی فوت تحقیقات در مکزیکو سیتی

Mexico مسئولان شهرستان گفت: دادستان در حال بررسی چندین پزشکان که گفته صادر غلط گواهی مرگ برای افرادی که فوت کرده اند ممکن است از coronavirus.

شهردار کلودیا Sheinbaum گفته پزشکان “درگیر شدند در شارژ برای این خدمات” است که قرار است آزاد شود اما گاهی اوقات می تواند طولانی و اداری.

“آنها به فروش می رسد این گواهینامه ها زمانی که آنها باید” خانم Sheinbaum گفت.

این طرح ظاهرا درگیر حداقل یکی از شهرستان های دولت کارمند و حدود 10 پزشکان هیچ یک از آنها در بیمارستان شهرستان و کارکنان و شهردار گفت.

نیز وجود دارد که نشانه ای پزشکان ممکن است امضا علل مرگ دیگر از Covid-19 برای بدن آنها تا به حال هرگز دیده می شود و یا مورد بررسی قرار گرفت هر چند به دلایل نامشخص, مقامات گفت.

هماهنگ کننده چندین گورستان پیاده گذشته یک نقاشی دیواری از یک اسکلت و استخوان است که تزئین بیرونی Panteon سن نیکولاس تلنتینو د ایزتپلپا گورستان در شهر مکزیک

اعتبار:
AP

دوربین برای شروع نورد در هالیوود

Film و دوربین های تلویزیونی می توانید شروع به نورد در کالیفرنیا به عنوان به زودی به عنوان ژوئن 12, مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها به عنوان مورد تایید دستورالعمل های جدید برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus در مجموعه.

تولید خواهد شد نیاز به تایید از مقامات بهداشت محلی به راه اندازی مجدد فیلمبرداری با توجه به بیانیه ای از کالیفرنیا وزارت بهداشت.

داستان بالا امروز

  • منطقه ای مستندات می تواند قریب الوقوع به وزیر بهداشت گفت: پس از مدلسازی پیشنهاد نرخ عفونت کروناویروس در حال افزایش است در برخی از نقاط کشور است.
  • اجباری صورت-پوشش قانون تمدید شد روز جمعه به عنوان آن پدید آمده وزیران می تواند استراحت دو متر مقررات اگر مردم عادت به پوشیدن آنها را در تمام اماکن عمومی.
  • انگلیسی ها باید به کتاب تعطیلات خود را در فرانسه در حال حاضر آنان را تنبیه کنید و اگر آنها لغو گردشگری این کشور گفت: همانطور که او پیش بینی است که قرنطینه نمی خواهد اعمال می شود در ماه جولای.
  • می تواند coronavirus کشته شود بدون واکسن? تاریخچه نشان می دهد این احتمال وجود دارد به عنوان کشنده عموزاده امروز ویروس شده اند دو برابر شده است خرد شده و بدون جهانی واکسیناسیون فرزندتان برنامه.
  • هیچ تقصیر ‘سریع’ طلاق خواهد بود حقوقی از اوایل ماه آینده به عنوان بوریس جانسون چهره یک واکنش برای معرفی این برنامه در زمانی که بسیاری از ازدواج تحت استرس هستند در coronavirus مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de