Coronavirus آخرین اخبار: پلیس نه کارکنان را اجرا ماسک صورت در مغازه ها

  • خریداران بدون ماسک صورت خطر 100 پوند جریمه
  • آیا ماسک صورت کار می کند ؟ در اینجا آنچه را که علم می گوید:
  • مایکل شماس: چه ماسک درهم و برهم کردن به ما می گوید در مورد جانسون ارزش
  • که رئیس هشدار بیماری همه گیر خواهد شد ‘بدتر و بدتر’
  • ثبت نام به تلگراف جهانی بهداشت امنیتی بولتن

Police در انگلستان تنظیم شده بود و با توجه قدرت های جدید برای به اجرا درآوردن و پوشیدن ماسک صورت در تمام مغازه ها و دولت تنظیم شده است به اعلام روز سه شنبه.

ماسک صورت اجباری خواهد بود در مغازه ها از تاریخ 24 و سلامت عمومی (کنترل بیماری) قانون 1984 اصلاح خواهد شد اجازه می دهد تا پلیس به موضوع جریمه تا 100 پوند به افرادی که موفق به پوشیدن چهره و پوشش.

قوانین جدید به اجرا گذاشته خواهد شد توسط پلیس, نیست, فروشگاه, کارگران, که باید به جای “باید تشویق انطباق”, مقامات گفت.

که پس از جیمز رام کردن ندارد مدیر عامل کتابفروشی زنجیره ای Waterstones گفت: در روز دوشنبه که آن را “را” به درخواست کارکنان برای به اجرا درآوردن این قانون به دلیل وجود دارد “کوچک اقلیت کوچک از مردم خواهد شد که مقابله و بیش از آن”.

Follow آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

تد کروز در تصویر بدون ماسک در هواپیما

یکmerican شرکت های هواپیمایی در گفت و گو با تماس سناتور جمهوری خواه تد کروز در مورد آن coronavirus سیاست های پیشگیری پس از یک عکس از تگزاس قانونگذار بدون ماسک در یک پرواز رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

“در حالی که سیاست ما صدق نمی کند در حالی که غذا خوردن یا نوشیدن ما رسیده به سناتور کروز به تأیید اهمیت این سیاست به عنوان بخشی از تعهد ما به حفظ سلامت و ایمنی عمومی سفر,” AA در بیانیه ای گفت.

دستیاران به کروز گفت: ما رسانه ای است که او از نوشیدن یک قهوه در زمان عکس جامعی بود. سناتور برگزاری یک فنجان قهوه و یک تلفن در عکس وجود دارد ولی بدون ماسک در چشم.

“برای رفاه حال مشتریان و اعضای تیم ما نیاز به پوشش صورت به توان پردازنده” AA گفت. “ما انتظار داریم مشتریان ما را به تطابق با سیاست های ما در زمانی که آنها را انتخاب کنید به سفر با ما.”

خرده فروشان خوش آمدید, ماسک, اعلام

ثانیه,elen, Dickinson, مدیر ارشد اجرایی بریتانیایی خرده فروشی کنسرسیوم گفت: او استقبال می کنند که پلیس به جای کسب و کار خواهد بود مسئول برای اجرای ماسک صورت.

او گفت: “ما مشتاقانه منتظر به وضوح بیشتر بر سر اینکه آیا پوشیدن پوشش صورت اعمال خواهد شد به کارکنان فروشگاه.

“اگر وجود دارد باید انعطاف پذیری را برای همکاران که در فروشگاه ها در تمام طول روز و در حال حاضر می تواند به نفع از دیگر اقدامات ایمنی از جمله به عنوان محافظ صفحه نمایش و 2 متر فاصله.

“در حالی که خرده فروشان خواهد نقش خود را در ارتباط با قوانین جدید در صورت ماسک نباید آنهایی که اجرای این قوانین است.

“با صدها نفر از حوادث خشونت و سوء استفاده در جهت خرده فروشی کارکنان هر روز ما ضمن استقبال از اعلام این خبر که اجرای خواهد بود را به مقامات به جای به طور بالقوه قرار دادن زحمتکش, خرده فروشی, و همکاران در راه آسیب است.”

خریداران را مجبور به پوشیدن ماسک از ژوئیه 24

اعتبار:
PA

داستان بالا امروز

  • پوشش صورت خود را تبدیل خواهد شد اجباری در مغازه ها و سوپر مارکت ها با جریمه تا 100 پوند برای هر کسی که نتواند به پایبندی به قوانین جدید
  • Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل, که, گفت که این بیماری همه گیر در حال رفتن به “بدتر و بدتر و بدتر” مگر اینکه اصول کنترل عفونت به دنبال دارد پس از یک رکورد در افزایش تعداد coronavirus عفونت در سراسر جهان
  • این مستند در لستر است که انتظار می رود تمدید شود پس از نگرانی هایی است که این شهر coronavirus عفونت رای است که هنوز هم بیش از حد بالا
  • پلیس روز دوشنبه شکار سه کارگر که فرار کرده اند Herefordshire مزرعه در مرکز جدید شیوع کروناویروس در میان ادعاهای سایت نقض دستورالعمل های قرنطینه برای کارگران فصلی
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران خود را گرفته اند هدف رییس بهداشت و درمان به عنوان مشاور coronavirus موارد همچنان به افزایش در سراسر 39 متحده آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net