• دولت برای تضمین حقوق و دستمزد به عنوان ساعت سفارشات ملی shutdown
  • چرا میلیون ها نفر در بریتانیا در حال حاضر می تواند آلوده
  • که در آن در انگلستان موارد شناسایی شده است?
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه
  • دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را

Social فاصله اقدامات ممکن است به گذشته برای بسیاری از سال برای مبارزه با کروناویروس با توجه به دولت مشاوره علمی.

مشاوره می دهد و گریم بینش انتظار پیشرفت ویروس و تماس به سوال برخی از استراتژی است. اسناد مورد مطالعه توسط مشاوران علمی گروه برای شرایط اضطراری (Sage) نشان داد که مستند اقدامات می تواند برای برخی از زمان ها و میلیون ها نفر در حال حاضر ممکن است آلوده با توجه به بدترین مدل سازی.

در همین حال دولت اعلام کرده است که آن را تعهد کل کشور لایحه دستمزد به عنوان بوریس جانسون دستور خاموش کردن کل از بارها و رستوران ها و امکانات تفریحی برای نجات “هزاران نفر” از زندگی است.

به دنبال آخرین اخبار در زیر.

به روز رسانی خودکار

چین وارد موارد افزایش دوباره

Cهینا گزارش کرده است هیچ محلی از موارد مرگبار coronavirus برای سومین روز متوالی, اما تایید بالاترین و در عین حال افزایش عفونت از خارج از کشور.

میزان عفونت شده است کاهش برای هفته ها در چین در حالی که بقیه جهان گام تا اقدامات لازم برای مبارزه با بیماری همه گیر.

سازمان جهانی بهداشت روز جمعه در ستایش موفقیت چین در کنترل شیوع این بیماری در مرکز شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته.

“ووهان فراهم می کند و امیدوارم که برای بقیه جهان است که حتی در شدید ترین وضعیت می تواند تبدیل به اطراف” چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی کنفرانس خبری در ژنو است.

حدود 56 میلیون نفر در ووهان و اطراف آن هوبئی استان قفل شده بودند در اواخر ماه ژانویه اما مقامات به تدریج کاهش محدودیت سفر به عنوان موارد کاهش یافته اند.

برای اولین بار کاخ سفید از کارکنان دارای ویروس

یک عضو مایک پنس تیم دارای آزمایش مثبت برای coronavirus دفتر خود اعلام کرد روز جمعه تبدیل شده تست مثبت به تاریخ برای کاخ سفید کارمند.

“در این شب به ما اطلاع داده شد که یک عضو دفتر معاون رئیس جمهور آزمایش مثبت برای کوروناویروس” گفت: کتی میلر آقای پنس را فشار دهید ،

Whitemoor, زندان, افسران تست مثبت

Two افسران در Whitemoor زندان باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این Cambs تایمز گزارش کرده است که کارکنان اطلاع داده شد از شیوع بیماری در زندان از طریق ایمیل این بعد از ظهر.

یک منبع گفت: گروه اخبار که “هیچ کس نمی تواند درک کند چرا بازدیدکننده داشته است هنوز هم پیش رفتن. وجود دارد بسیاری از کارکنان بیمار”.

Whitemoor یک زندان امنیتی حداکثر برای مردان در رده A و B دارای یک ظرفیت برای 458 مردان و شامل برخی از بریتانیا خطرناک ترین زندانیان.

HMP Whitemoor در توئیتر خود نوشت: “ما در حال انجام همه ما می توانیم به ارائه کامل خدمات که ممکن است شده اند و در مشورت با کسانی که زندگی می کنند در Whitemoor.

“بازديد ادامه خواهد داد تا زمانی که ما می توانیم اما اگر شما در حال ناخوشی لطفا ماندن به ما کمک می کند هر کسی که دوست دارد و با این نسخهها کار در اینجا سالم”.

چگونه اجتماعی فاصله کار می کند ؟

Watch دستی ما تصویری در اجتماعی چه فاصله است و به همین دلیل بسیار مهم است:

آنچه دیروز اتفاق افتاده است

ثانیهقبل از اینکه همه چیز شما نیاز به دانستن از روز جمعه coronavirus اخبار:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de