• وزیران از دست رفته هشدار که کارکنان می تواند گسترش ویروس بین مراقبت از خانه
  • ترس برای بقا از خیابان آکسفورد با محدود خریداران
  • لستر شهردار نادیده گرفته و هشدار در مورد لباس کارخانجات’
  • تست نشده Covid قربانیان رها شده ” توسط پزشکان
  • معلمان باید مراقب باشند نشانه هایی از سوء استفاده
  • ثبت نام به تلگراف جهانی بهداشت امنیتی بولتن

پلیس آماده شد برای یک شب مشغول به انگلستان پدید آمده از آن ماه بلند “national خواب زمستانی” را با یک “سوپر شنبه” از reopenings که شامل میخانه ها, رستوران ها, پارک, آرایشگری و سینما.

بسیاری نمی تواند مقاومت در برابر این فرصت را به بازگشت به خود را محلی برای خود ریخت پاینت در میخانه پس مستند به اجرا گذاشته شد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت و درمان است که همه گیر است که به مراتب بیش از برخی از کاربران نادیده گرفته شده اجتماعی-دورى قوانین.

این reopenings لگد در آستانه ملی خدمات بهداشتی و’ 72 سالگرد. شنبه شب انگلیسی است که تصمیم به ماندن در خانه به جای جسارت پرداخت و احترام خود را به بیمه خدمات درمانی با روشنایی یک شمع در حافظه کسانی که از دست داده و زندگی خود را به کوروناویروس.

 دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

بارها تماس آن اوایل شب پس از خشونت

Pubs بسته درهای خود را به عموم در اولین روز از معاملات در ماه پس از تشدید خشونت در شب شنبه.

Nottinghamshire پلیس بازداشت چهار نفر پس از گزارش از رفتار ضد اجتماعی در “تعداد کمی از بارها در شمال شهرستان”.

“پس از حوادث سه بارها در منسفیلد و ساتون در Ashfield به همراه دو محوطه در آرنولد و نیوآرک را انتخاب کرده اند به خود محل” به پلیس گفت:.

بازرس Craig Berry گفت: “هیچ بارها بسته شده اند توسط پلیس”.

“افسران به سرعت در صحنه برای مقابله با تعدادی از الکل مربوط به رفتار ضد اجتماعی در گزارش از جمله یک شکست پنجره و جزئی حمله. به عنوان یک نتیجه, چهار, دستگیری ساخته شده بودند توسط افسران و پشتیبانی از ما مجوز که تصمیم به نزدیک محل خود,” او گفت:.

“ما می خواهم برای تشکر از اکثریت مردم که عمل مسئولانه در سراسر شنبه به خصوص در حالی که تماشای بسیار پیش بینی دربی مقابل جنگل بازی.

“وجود خواهد داشت تعداد زیادی از ماموران لباس شخصی در وظیفه در سراسر جوامع ما یک شبه به مردم اطمینان دهد که امن هستند و همچنین تعامل با آموزش و تشویق مردم به چوب به دولت دستورالعمل.”

‘ما در حال درخواست لندن برای حمایت و محافظت از بیمه خدمات درمانی’

London آمبولانس سرویس طلا, فرمانده دارن کشاورز خواسته است مردم رفتن به در نظر گرفتن فشار اضافی در خدمات بهداشتی و درمانی در این آخر هفته و بازی بخشی خود را برای کمک به کاهش گسترش coronavirus.

“ما در حال انتظار برای مشغول آخر این هفته به عنوان برخی از دولت coronavirus محدودیت ها کاسته,” او گفت:.

“ما اصرار اهالی لندن به استفاده از خدمات ما عاقلانه: خودتان لذت ببرید اما لطفا مراقب باشید و مسئول و معقول. Covid-19 نرفته است. شما هنوز هم باید حفظ اجتماعی فاصله.”

طلا فرمانده کشاورز گفت: تا به حال شده است حمایتی در طول همه گیر و محافظت بیمه خدمات درمانی با ماندن در خانه در طول مستند.

“در حال حاضر ما در حال درخواست لندن برای حمایت و محافظت از بیمه خدمات درمانی اقدام مسئولانه است.

“این آخر هفته ما علامت 72 سال از خدمات بهداشت ملی. نشان دادن قدردانی خود را با اقدام معقول که به کاهش فشار بر خدمات ما و در A&E ادارات.

“لطفا نوشیدنی معقول اگر شما در حال نوشیدن الکل است. باید نوشیدنی های غیر الکلی مثل آب در بین نوشیدنی های الکلی و خوردن قبل از اینکه شما شروع به نوشیدن. پس از دوستان خود.”

دارو به سرقت رفته از آمبولانس

Cleveland پلیس راه اندازی درخواست تجدید نظر در شنبه شب پس از یک کیسه با “خطرناک” دارو به سرقت رفته بود در Billingham.

کیسه های به سرقت رفته بود که یک آمبولانس با حضور در پزشکی حادثه در کاتسوولد هلال احمر حدود 10ساعت در روز جمعه.

“پس از این یک عضو از دست کیسه دارو به یک مرد رانندگی خاکستری آلفا رومئو که تا به حال 07 صفحه ثبت نام که گفت که او باز خواهد گشت کیسه به امدادگران که پارک شده در یک آمبولانس در نزدیکی” به پلیس گفت:.

“خدمات آمبولانس همکاران دریافت نکرده کیسه و گزارش دارو به سرقت رفته است.

“صورت گرفته توسط کسی است که تجویز این دارو می تواند بسیار خطرناک باشد.”

هر کسی با اطلاعات در مورد سرقت دارو خواسته است برای تماس با پلیس.

Virus مردم فراموش نکنید که به نگه داشتن فاصله خود در اولین شب

Social فاصله به نظر می رسد نادیده گرفته شده توسط بسیاری از ساخته شده که بسیاری از آنها برای اولین بار مناسب شب در ماه به عنوان بخشی از “سوپر شنبه”.

نوشتن برای تلگراف خانه وزیر Priti پاتل هشدار به مردم و نه به “خطر انداختن کار سخت و فداکاری ما همه ساخته شده” با درگیر شدن در “رفتار غیر مسئولانه و بی دقتی” بعد از مستند به پایان می رسد.

تصویری پدید آمده در رسانه های اجتماعی از مناطق پر کردن با مردم ظاهرا عدم نگرانی در مورد خطر گسترش coronavirus پس از ماه در مستند.

London خدمات آمبولانس بود در میان مقامات بهداشتی اصرار مردم به یاد داشته باشید که خطرات ناشی از Covid-19 زمانی که عنوان کردن این آخر هفته.

“لطفا نوشیدنی معقول اگر شما در حال رفتن به میخانه امشب. خودتان لذت ببرید اما لطفا مراقب باشید و مسئول” خدمات توییتی.

“Covid-19 نرفته است. شما هنوز هم باید به دنبال توصیه های اجتماعی فاصله.”

پلیس متروپولیتن گفت: “این ویروس نشده به نام زمان” و هشدار داد مردم در روز شنبه از خطرات ناشی از نادیده گرفتن قوانین با هدف نگه داشتن هر کس امن است.

“کسب و کارهای سخت کار کرده اند را دوباره باز در این زمان دشوار است اما بدون شک نگاه و احساس متفاوت” پلیس گفت:.

“اگر شما امروز لطفا مسئول ایمن ماندن و به دنبال اجتماعی فاصله و راهنمایی های دیگر که در محل قرار داده است.”

داستان بالا امروز

  • برخی از بریتانیا فروشگاه گل سرسبد در خیابان آکسفورد ظرفیت کمتر از 100 مشتریان در یک زمان باعث کارشناسان به ترس برای آینده خود
  • لستر شهردار و کار مشاوران هشدار داده بودند سه ماه پیش که کارخانه ها بودند عامل در نقض Covid-19 قوانین اما موفق به عمل خطر سلامت کارگران و خانواده های آنها و مردم محلی در بزرگ وزیر سابق ادعا
  • وزرا و بهداشت عمومی در انگلیس هشدار داده بودند در اوایل ماه آوریل که کارکنان مشغول به کار در مراقبت از خانه می تواند ناخواسته, پخش كردن, کروناویروس در میان افراد سالمند – پنج هفته قبل از دولت در نهایت صادر ارشاد محدود کردن کارگران به یک موسسه
  • کروناویروس مبتلا به بیماری طولانی مدت احساس “رها” توسط GPs زیرا آنها هرگز تست شده و هیچ اثبات عفونت
  • معلمان باید فوق العاده هوشیار نشانه هایی از غفلت و سوء استفاده در هنگام بازگشایی مدارس انگلستان پیشرو خیریه می گوید: به عنوان وزیران تدوین برنامه ای برای یک پست-coronavirus کودک بهبود استراتژی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im