Coronavirus آخرین اخبار: سرعت تست مهم ترین عامل در تماس با ردیابی موفقیت

  • بوریس جانسون می دهد £3 میلیارد دلار به بلبل بیمارستان نگه داشتن آنها را باز کنید تا مارس
  • روسیه متهم خیابان داونینگ اقدام به سرقت بریتانیا coronavirus واکسن اسرار
  • انگلستان در حال حاضر ممکن است به اندازه کافی گله ایمنی برای جلوگیری از دوم coronavirus موج, مطالعه می گوید
  • Sir Patrick blue palace hotel: کار از خانه ‘کاملا گزینه خوبی برای بسیاری از شرکت ها
  • ثبت نام به تلگراف جهانی بهداشت امنیتی بولتن

Contact ردیابی نمی تواند به اندازه کافی کاهش انتقال coronavirus اگر یک فرد آزمایش است ظرف سه روز از توسعه علائم یک مطالعه جدید ادعا می کند.

محققان گفتند که R ارزش است که تعداد زیادی از مردم که یک فرد آلوده خواهد شد به آلوده می تواند به کاهش از 1.2 به 0.8 طریق تماس با ردیابی در “خوش بینانه ترین سناریو”.

اما برای این کار حداقل 80 درصد از افراد واجد شرایط باید آزمایش وجود دارد می تواند بدون تاخیر در تست پس از شروع علائم و حداقل 80 درصد از مخاطبین باید شناسایی شده در همان روز به عنوان نتایج آزمون را دریافت کرد.مطالعه منتشر شده در مجله لانست بهداشت عمومی مجله – یافت می شود که اگر تست با تاخیر سه روز یا بیشتر حتی یک سیستم است که قادر به ردیابی 100 درصد از تماس ها با تاخیر نمی آوردن R ارزش زیر 1.

بیمه خدمات درمانی در حال ساخت یک تلفن همراه ردیابی نرم افزار بر اساس یک مدل توسعه یافته توسط اپل و گوگل, اما از آن است که انتظار نمی رود تا آماده شود قبل از زمستان.

Follow آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

سازمان ملل متحد relaunches بزرگ درخواست تجدید نظر برای حمایت از کشورهای در حال توسعه

تیاو از سازمان ملل خواست کشورهای ثروتمند به “step up در حال حاضر و یا پرداخت قیمت بعد” هشدار داد که coronavirus بحران را “ویران” در کشورهای در حال توسعه.

علامت Lowcock سازمان ملل متحد تحت-وزیر برای امور انسان دوستانه گفت: روز پنج شنبه که همه گیر است به ماشه “یک سری از فجایع انسانی بیشتر و مخرب تر از هر یک از مستقیم سلامت اثرات ویروس” در پایین و کشورهای با درآمد متوسط.

“انفعال را ترک خواهد کرد این ویروس رایگان به دایره جهان آن را خنثیسازی دهه توسعه و آن را ایجاد یک نسل به ارزش غم انگیز و صادراتي مشکلات او گفت:” در طول یک کنفرانس مطبوعاتی.

او استارک پیام آمد که سازمان ملل متحد راه اندازی فاز سوم آن جهانی انسان دوستانه پاسخ طرح (GHRP) جذاب برای $10.3 میلیارد دلار (حدود £8.2 میلیارد دلار) برای حمایت از 63 آسیب پذیر کشور در این سال است.

جهانی بهداشت در ایران خبرنگار سارا Newey در این گزارش اینجا.

جدید kitemark مجموعه به ارزیابی کیفیت ماسک

جدید kitemark به راه اندازی برای ایمنی از facemasks

اعتبار:
AP

یک جدید Kitemark در حال راه اندازی شد به منظور بررسی کیفیت پوشش صورت به عنوان coronavirus همه گیر باعث می شود آنها را به طور فزاینده ای مورد نیاز در زندگی عمومی است.

بهبود کسب و کار شرکت BSI گفت: این طرح را ارزیابی پوشش صورت به مشخصات فنی نیاز به 70 درصد ذرات تصفیه و “تنفس” آزمون.

آن را نیز ارائه خواهد شد “مستقل تایید” کیفیت اتصالات و دستورالعمل های ارائه شده به پوشنده لباس در چگونه به استفاده از پوشش برای کاهش احتمال انتقال عفونت است.

اعلام می آید پیش از آن که اجباری به پوشیدن پوشش صورت در مغازه ها و سوپر مارکت ها در انگلستان از تاریخ 24 ژوئیه برای کمک به مقابله با گسترش coronavirus.

قانون آنها همچنین باید در حال حاضر توان توسط مسافران در انگلستان با استفاده از حمل و نقل عمومی.

انتظار می رود که اولین پوشش صورت با Kitemark در دسترس خواهد بود از اواخر ماه جولای.

پوشش صورت باید در حال حاضر توان در مغازه ها و حمل و نقل عمومی در اسکاتلند است.

آنها همچنین اجباری در حمل و نقل عمومی در ایرلند شمالی.

در ولز پوشش صورت را تنها تبدیل به اجباری برای حمل و نقل عمومی که قوانین جدید به اجرا در آمده در جولای 27.

Fauci مؤکدا از افراد جوان به ماندن هوشیار ویروس در معرض خطر

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی

اعتبار:
ایسنا

تیوی ما منجر متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci است التماس افراد جوان به ادامه اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus که همچنان به افزایش در برخی از نقاط متحده است.

“لطفا فرض مسئولیت اجتماعی بودن بخشی از راه حل و نه بخشی از مشکل او گفت:” در یک مصاحبه زنده با Facebook Inc اجرایی مارک زوکربرگ.

سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله Facebook, که در ماه آوریل حذف “شبه علم” به عنوان یک گزینه برای, تبلیغ, انتقاد شده است و اجازه می دهد برای گسترش اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر از ساختگی درمان به گسترده تئوری های توطئه است.

جدید ما موارد Covid-19 صعود به بیش از 60 ، 000 در روز از روزانه بالغ تحت 20,000 است. متوسط سن کسانی که آلوده کاهش یافته است در حدود 15 سال به عنوان افراد جوان بسیاری از آنها ممکن است نشان می دهد چند علائم بیماری در حال آلوده Fauci گفت.

او هشدار داد که حتی افراد بدون علامت می تواند گسترش coronavirus به دیگران و افزایش احتمال که این ویروس می تواند آلوده آسیب پذیر تر فرد است.

داستان بالا امروز

  • روسیه متهم شده است که توسط خیابان داونینگ از راه اندازی یک “نفرت” عمل به سرقت بریتانیا coronavirus واکسن اسرار در حمایت دولت حمله سایبری.
  • بریتانیا ممکن است در حال حاضر به دست یک سطح کافی از گله ایمنی برای جلوگیری از موج دوم coronavirus دانشگاه آکسفورد مطالعه پیشنهاد کرده است.
  • بوریس جانسون اعلام خواهد شد اضافی £3 میلیارد دلار برای حفظ بلبل بیمارستان باز تا مارس سال آینده در میان ترس از موج دوم Covid-19 این زمستان.
  • مت Hancock تایید کرده است که لستر مدارس و برخی از مغازه ها می توانید از بازگشایی جولای 24 – اما بقیه مستند اقدامات باقی خواهد ماند و برای حداقل دو هفته.
  • آکسفورد دانشمندان بر این باورند که دستیابی به موفقیت در تلاش خود را برای Covid-19 واکسن پس از کشف این واکسن باعث یک واکنش است که ممکن است ارائه یک “دو دفاع” در برابر ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de