Coronavirus آخرین اخبار: اعلام شرایط اضطراری در واشنگتن

  • بازنشسته پزشکان و پرستاران می تواند کمک به بیمارستان های مقابله با کروناویروس بحران
  • چگونه یک مرد از ساری قرارداد coronavirus?
  • Coronavirus می تواند تبدیل به فصلی عفونت است که بازده هر زمستان کارشناسان هشدار می دهند
  • پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای 30 روز

تیاو فرماندار واشنگتن با اعلام وضعیت اضطراری پس از یک مرد مرده وجود دارد از COVID-19 اولین گزارش مرگ در ایالات متحده است. بیش از 50 نفر در یک مرکز پرستاری بیمار هستند و در حال آزمایش برای ویروس.

در انگلستان مقامات بهداشت در حال تلاش برای ایجاد چگونه یک مرد سوری قرارداد coronavirus میان نصب نگرانی مسری شخص غافل است که آنها عفونی.

بیمار شد و اولین فرد برای گرفتن این بیماری در انگلستان باعث ادعا می کند آن را به نمایندگی از یک فاز جدید در گسترش این بیماری است.

به عنوان تعدادی از مردم در انگلستان آلوده با Covid-19 گل رز در روز شنبه به 23 ایرلند در گزارش خود اولین مورد و مقامات بهداشت در اسکاتلند شروع به آزمایش برخی از مردم با علائم شبه آنفولانزا, حتی اگر آنها را در بازدید از مناطق آسیب دیده.

به روز رسانی خودکار

واشنگتن در وضعیت اضطراری

یک برانکارد منتقل شده است از یک AMR آمبولانس به مرکز مراقبت از Kirkland

اعتبار:
AFP

تیاو فرماندار واشنگتن اعلام وضعیت اضطراری در روز شنبه پس از یک مرد مرده وجود دارد از COVID-19 اولین گزارش مرگ در ایالات متحده است. بیش از 50 نفر در یک مرکز پرستاری بیمار هستند و در حال آزمایش برای ویروس.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee به کارگردانی و سازمان های دولتی به استفاده از “تمام منابع لازم” برای آماده سازی و پاسخ به شیوع کروناویروس. در این بیانیه همچنین اجازه می دهد تا استفاده از واشنگتن گارد ملی در صورت لزوم.

مردی که مرده بود در 50s حال اساسی شرایط بهداشتی و بدون سابقه مسافرت و یا تماس با یک شناخته شده COVID-19 مورد بهداشت مقامات در واشنگتن گفت: در یک کنفرانس خبری. یک سخنگوی همیشه سبز سلامت مرکز پزشکی Kayse دال گفت: فرد فوت شده در این مرکز در سیاتل و حومه کرکلند.

مقامات بهداشتی گزارش داده اند که دو مورد از COVID-19 ویروس متصل به مراقبت طولانی مدت تسهیلات در همان حوالی زندگی, مرکز مراقبت از کرکلند. یک زندگی مراقبت کارگر یک زن در 40s خود را که در وضعیت مطلوب در یک بیمارستان و یک زن در 70s و اقامت در زندگی مراقبت است که بستری در بیماری جدی است. نه تا به حال سفر خارج از کشور.

“علاوه بر این بیش از 50 نفر در ارتباط با مراقبت از زندگی هستند بنا به گزارش بیمار با علائم تنفسی و یا بستری مبتلا به پنومونی و یا دیگر شرایط تنفسی با علت ناشناخته و در حال آزمایش برای COVID-19,” سیاتل و پادشاه شهرستان خبر داد.

چین گزارش 573 موارد بیشتری

Mainland چین گزارش 573 جدید تایید coronavirus موارد در فوریه. 29 تا از 427 در روز قبل این کشور اقتدار بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

تعداد مرگ و میر بود در 35 از 47 در روز قبل آوردن مجموع مرگ و میر در سرزمین اصلی چین به 2,870.

از مرگ و میر 34 در هوبئی استان کانون شیوع. این استان نیز شاهد 570 از موارد جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im