Coronavirus آخرین اخبار: دور ماندن ویلز پلیس بگویید انگلیسی گردشگران

  • ساعت وعده های تماس ردیابی در ماه ژوئن به پشتیبانی از باز شدن مدارس
  • بسته بندی شده در سواحل و داغترین روز قرار داده و پلیس تحت فشار
  • منحصر به فرد: عمده لندن بيمارستان گزارش مرگ و میر در 48 ساعت
  • بزرگسالان جوان به احتمال زیاد گروه سنی آلوده با کروناویروس
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

پلیس راه اندازی موانع برای جلوگیری از گردشگران انگلیسی با بهره گیری از داغترین روز از سال در میان coronavirus مستند.

در ولز که در آن “ماندن در خانه” دستور تفویض دولت هنوز هم در نیروی پلیس متوقف مردم در پای قلم-Y-فن به عنوان توریست سفر از ساری, بیرمنگام و لندن است که 182 مایل دور.

یک راننده از دوان بود ادعا کرد که او آمده بود به ولز برای خرید غذای سگ, اما هشدار داده شد که آن را ضروری سفر.

Dyfed پویس پلیس که راه اندازی یک موانع در برکن چراغ گفت: “خستگی است که متاسفانه شروع به تنظیم در با مردم اما ما شفاعت با آنها را به ماندن در خانه در طول این زمان”.

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارگران می تواند آنتی بادی چک هفته آینده

آنتی بادی آزمایش در دسترس خواهد بود برای بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارکنان از هفته آینده به طوری که آنها می تواند تعیین اگر آنها در حال حاضر coronavirus دولت است که انتظار می رود امروز اعلام.

بهداشت و درمان کارگران قادر خواهد بود برای دسترسی به آزمون در روزهای آینده با اولویت داده شده به خط مقدم از کارکنان نزدیک به Covid-19 بيمار از جمله کسانی که در بخش های مراقبت ويژه.

خبر آمد به عنوان بیمه خدمات درمانی ستاد هشدار داد شب گذشته برابر خرید تجاری آنتی بادی آزمون پس از Superdrug شد اولین خرده فروش در خیابان بالا به پیشنهاد یکی برای فروش.

استفان Powis NHS انگلستان, مدیر پزشکی گفت: در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی او را “احتیاط در مقابل استفاده از هر آزمون است که ممکن است در دسترس ساخته شده بدون دانستن کاملا چقدر خوب این آزمون هستند”.

داروخانه دیروز راه اندازی £69 تست کیت برای استفاده در خانه. با این حال نگرانی های مطرح شده بیش از دقت و صحت نتایج است.

ادامه مطلب: بیمه خدمات درمانی کارکنان به آزمایش می شود’ روز’

آزمون بگویید کارکنان بیمه خدمات درمانی در صورتی که در حال حاضر ویروس

اعتبار:
سازمان حفاظت محیط زیست

رکورد مرگ و میر در مکزیک

مکزیک وزارت بهداشت در چهارشنبه ثبت نام 2,248 فتح کرد گرفته شد جدید کروناویروس عفونت های اضافی 424 مرگ و میر رکورد یک روز تلفات از زمان شروع این بیماری همه گیر.

جدید عفونت آورده تایید موارد به 56,594 و 6,090 مرگ و میر در مجموع با توجه به رسمی شمارش.

مکزیک ثبت شده بزرگترین افزایش روزانه در عفونت های روز سه شنبه هنگامی که آن را گزارش 2,713 موارد جدید. مکزیک بالاترین روزانه مرگ و میر در 12 مارس زمانی که مقامات بهداشتی گزارش 353 مرگ و میر.

شهر مکزیک است که در مرکز این کشور شیوع

اعتبار:
AP

بیش از 100 عفونت ویروس در کشتارگاه

بیش از 100 نفر را آزمایش مثبت برای coronavirus در یک کشتارگاه در غرب فرانسه, این منطقه ای بهداشت مقامات گفته اند.

موارد دنبال شیوع کروناویروس در گیاهان گوشت در آلمان, اسپانیا, استرالیا, ایالات متحده آمریکا و برزیل – که در آن مردم تمایل به کار در نزدیکی.

در مجموع 109 پرسنل باید آزمایش مثبت برای Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس در یک کشتارگاه در Cotes d’armor زیر موج دوم آزمایش ARS منطقه ای بهداشت و درمان سازمان در بیانیه ای گفت.

برخی از 818 نفر تست شده در کارخانه به آن اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘متوقف خواهد شد مصرف هیدروکسی کلروکین در یک یا دو روز’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید این دوره از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که او به دفع coronavirus پس از اتمام در آینده یا دو روز.

آقای ترامپ نشان داد این هفته او در مصرف مواد مخدر با وجود هشدارهای پزشکی در مورد بالقوه عوارض جانبی جدی و سوال در مورد اثر آن در جلوگیری از Covid-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد انتقاد قرار گرفت برای این ادعا که هیدروکسی کلروکین می تواند دفع Covid-19

اعتبار:
AP

داستان بالا امروز

  • بوریس جانسون متعهد شده است برای دریافت تماس ردیابی در محل ژوئن 1 به عنوان او تلاش برای به دست آوردن کودکان به مدرسه و این کشور از مستند
  • پلیس راه اندازی موانع برای متوقف کردن گردشگران با بهره گیری از داغترین روز از سال در میان این مستند به انگلیسی flocked به ساحل
  • فرهنگ کار مورد ستایش قرار داد شده ‘امیدوار کننده’ آمار و ارقام نشان دادن تنها تعداد کمی از مردم در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus در لندن
  • سوئد در حال حاضر پیشی گیرد و انگلستان و ایتالیا و بلژیک به بالاترین coronavirus سرانه مرگ و میر در جهان, پرتاب آن تصمیم به جلوگیری از سخت مستند به بیشتر شک
  • بزرگسالان جوان هستند به احتمال زیاد گروه سنی با آلوده coronavirus آمار و ارقام جدید نشان می دهد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit