Public آفتاب است نه مجاز در مستند های وزیر بهداشت گفت: پس از مردم تصویر ايميل coronavirus قوانین.

انگلستان آخر هفته دوم در مستند پیش بینی شده است به گرمترین در شش ماه.

مت Hancock گفت Sophy ریج گفت: “آفتاب در برابر قوانینی که تعیین شده است برای مهم بهداشت عمومی ، شما در حال قرار دادن زندگی دیگران در معرض خطر هستند و شما خودتان را در راه آسیب است.”

یکی لندن پارک شده است مجبور به بستن امروز پس از هزاران نفر از مردم نادیده گرفته شود “stay-at-home” هدایت و لذت بردم آفتاب و یا ملاقات دوستان است.

Brockwell پارک در Lambeth قفل دروازه های خود را به طور نامحدود بعد از 3000 نفر بازدید در روز شنبه “بسیاری از آنها را در آفتاب و یا در گروه های بزرگ”.

شورای به نام rulebreakers “غیر قابل قبول” و عذر خواهی کرد برای بسته شدن و اضافه کرد: “اقلیتی از مردم را به دنبال ندارد هدایت – متاسفانه ما به عمل است.”

ملاقات در دفتر هواشناس استیون Keates گفت: یکشنبه خواهد بود “یک روز بهاری” با “آسمان آبی و آفتاب برای بسیاری از روز برای خیلی از انگلستان”.

او پیش بینی کرد برخی از بخش هایی از بریتانیا “می تواند از دیدن 20-21C” خواهد بود که “برای اولین بار ما رسیده بیش از 20 پس از 1 اکتبر سال گذشته”.

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

کلیساها خوانده شده را علامت یکشنبه نخل با خدمات مجازی

تیاو کلیسای انگلستان را آغاز کرده است یکی از مهم ترین هفته در تقویم مسیحی با یک مجازی یکشنبه نخل خدمات به رهبری اسقف منچستر.

کلیساها در سراسر کشور در ادامه به پخش خدمات دیجیتالی در صدر عید پاک با بیش از 1000 livestreams محل مصرف به طور منظم.

کف سرویس یکشنبه سوم بود از تلویزیون پخش شود در ملی کلیسای انگلستان کانال های پس از تعلیق از عبادت در کلیسا ساختمان با توجه به coronavius شیوع.

یک خدمت ملی پخش توسط اسقف اعظم کانتربری در هفته گذشته نیز برجسته در رادیو بی بی سی 4 و ایستگاه های رادیویی محلی جذب حدود پنج میلیون شنوندگان و بینندگان است.

اسکاتلند افسر ارشد پزشکی عذر خواهی برای بازدید از صفحه دوم

Scotland افسر ارشد پزشکی دارای عذر خواهی کرد پس از بازدید از خانواده او را خانه دوم با وجود عمومی, مشاوره برای جلوگیری از همه اما ضروری سفر.

کاترین Calderwood گفت:

“من آرزو می کنم به عذر خواهی صراحت کامل برای این موضوع گزارش شده در رسانه های امروز است.

“در حالی که دلایلی وجود دارد برای آنچه که من آنها را نمی آن را توجیه و آنها مشروع نیست دلایل به خارج از خانه است. در حالی که من و خانواده من به دنبال راهنمایی در اجتماعی فاصله در همه زمان ها, من درک می کنم که من به دنبال توصیه های من به دیگران و من واقعا متاسفم برای.

“من می دانم که چقدر مهم این مشاوره است و من نمی خواهم اشتباه من برای منحرف کردن اذهان از آن است. من باید یک کار را به انجام به عنوان افسر ارشد پزشکی برای ارائه مشاوره به وزرا در مسیر این ویروس و برای حمایت از حرفه پزشکی به عنوان کار می کنند و شب و روز برای صرفه جویی در زندگی و پس از صحبت با وزیر امروز صبح من ادامه خواهد داد به تمرکز به طور کامل در آن کار است.”

جزئیات بیشتر از ما اسکاتلندی سیاسی ادیتور Simon Johnson اینجا.

اسپانیا می بیند سوم روزانه در کاهش مرگ و میر coronavirus

Sدرد آن دیدم سوم متوالی روزانه کاهش در تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان کشور ثبت شده یکی دیگر از 674 مرگ و میر در یکشنبه آمار و ارقام رسمی نشان داد.

وزارت بهداشت گفت: تعداد کمترین میزان در 10 روز آورده در مجموع مرگ و میر به 12,418 پس از همه گیر آمار اسپانیا.

تعدادی از عفونت افزایش 4.8 درصد به 130,759.

هیچ برنامه فوری برای معرفی تست آنتی بادی

Mr Hancock وجود دارد گفت: هیچ برنامه فوری برای رول کردن آنتی بادی تست – تست اگر مردم را به حال ویروس و بهبود – از آنجا که آنها “به اندازه کافی خوب نیست”.

او گفت: “ما در حال گرفتن نتایج آزمون از طریق هر روز, من به دنبال در برخی از شب گذشته است. اما ما هنوز هم لازم نیست که هر که به اندازه کافی خوب هستند.”

آزمایش تصادفی به ارائه یک بررسی که چگونه بسیاری از مردم تا به حال ویروس و که در آن برای بهتر نقشه شیوع در حال انجام است آقای Hancock گفت.

او افزود: “ما در حال حاضر در حال پردازش نتایج اولین نظرسنجی و به عنوان به زودی به عنوان ما خواهد شد بدیهی است روشن ساخت که در”.

آقای Hancock گفت: ارتش در حال حاضر کمک به بیمه خدمات درمانی با توزیع محافظ شخصی equipment (PPE) به بیمارستان ها و مکان های دیگر مورد نیاز است.

او افزود: “ما باید حمل بیش از 400 میلیون آیتم از PPE و ما حمل و نقل آن به میزان ده ها میلیون نفر در روز است. ما باید کمک به ارتش به عنوان به خوبی و کار فوق العاده سخت بود.”

مرد متهم با پاک کردن تف در سوپر مارکت کالا

A 20-year-old man بازداشت شده است به اتهام پاک کردن بزاق خود را بر روی محصولات در دورست سوپر مارکت.

مردی وارد فروشگاه Lidl در سنت اندروز جاده در بریدپرت با پوشیدن یک ماسک و دستکش در مورد 2pm در جمعه, Dorset, پلیس گفت:.

او را به پایین تر از ماسک و لیسیدن انگشتان دست خود را قبل از “هدفمند” مالش آنها بر روی یک آیتم در فروشگاه.

به زور گفت: پس سوالات این فرد دستگیر شد و به اتهام یک جرم از آلوده و یا تداخل با محصولات با قصد تحت بخش 38 قانون نظم عمومی 1986.

این در حالی است که به نظر می رسد قبل از ویموته دادستانی دادگاه در روز دوشنبه ، دورست پلیس گفت: شک نیست که یک مورد تایید شده از Covid-19 و نمایش هر گونه علائم.

دولت محکوم ‘خطرناک مزخرف’ coronavirus 5G تئوری توطئه

Conspiracy نظریه های ارتباط 5G به کروناویروس شده اند ناودان توسط دولت به عنوان مایکل گوو و استاد Powis خطاب به ملت بعد از ظهر روز شنبه.

خود را قوی محکومیت می آید گزارش زیر که 5G دکل تعیین شده است شعله ور در انگلستان پس از انتشار خبر جعلی آنلاین.

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار ‘سخت ترین هفته’ جهانی پیش رو به عنوان ویروس مرگ و میر بالا 60,000

US جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار آمریکایی ها به بند به صورت یک “بسیار وحشتناک” تعداد coronavirus مرگ و میر در روزهای آینده به عنوان میر جهانی افزایش یافت و گذشته از 60 ، 000.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده از ورود “یک وقت است که رفتن به بسیار وحشتناک” با “برخی واقعا بد اعداد است.”

“این احتمالا سخت ترین هفته او گفت:” در کاخ سفید است. “وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ است.”

در همان زمان رئیس جمهور تاکید کرد ایالات متحده – که در آن عفونت پیشی گرفته اند 300,000 – نمیتواند تعطیل برای همیشه لطفا برای.

“کاهش کار می کند اما باز هم ما در حال رفتن به از بین بردن کشور ما,” او گفت:. “من آن را گفته ام از ابتدا – درمان نمی تواند بدتر از این مشکل است.”

دولت ممکن است محدود کردن, هوای آزاد, ورزش, کمک هزینه

Health وزیر مت Hancock هشدار داده است که دولت ممکن است محدود کردن آزادی مردم را به ورزش در خارج از منزل اگر آن را روشن است که مردم در حال نقض قوانین.

صحبت با BBC Andrew Marr نشان می دهد او گفت: “ما گفته ایم آن را OK به رفتن برای ورزش چون هر دو جسمی و روانی فواید گرفتن برخی از ورزش ها واقعا مهم است.

“من نمی خواهم به آن را به دور از ورزش به عنوان یک دلیل به ترک خانه… اگر بیش از حد بسیاری از مردم به پیروی از قوانین.

“در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق مردم (پس از ارشاد) اما مردم باید با شکستن قوانین نیست چرا که به این معنی است که این ویروس گسترش می یابد و بیشتر و سپس ممکن است ما را به اقدام است.”

یونان قرنطينه دوم مهاجر کمپ پس از COVID-19 مورد تایید

Greece به قرنطینه دوم مهاجر تسهیلات در آن سرزمین پس از 53 سال آزمایش مثبت برای coronavirus مهاجرت وزارت روز یکشنبه گفت:.

افغانستان مرد زندگی با خانواده اش در Malakasa اردوگاه همراه با صدها نفر از پناهجویان. او منتقل شده به بیمارستان در آتن.

آزمون در تماسهای خود را ادامه خواهد داد که آژانس بهداشت عمومی تلاش می کند تا به ردیابی مسیر ویروس.

روز پنجشنبه مقامات قرنطینه Ritsona اردوگاه در یونان مرکزی پس از 20 آزمایش مثبت برای coronavirus. این اولین جمله تسهیلات در یونان به آمار از شیوع این بیماری است.

انگلستان مرگ و میر می تواند ضربه تا 20,000

Epidemiologist پروفسور نیل فرگوسن که مدلسازی همه گیر کمک فوری دولت به اعمال محدودیت در حرکت است گفت: بریتانیا در مرگ و میر می تواند به عنوان بالا به عنوان 20,000.

پروفسور فرگوسن گفت: “این بسیار دشوار است برای پیش بینی در حال حاضر.

“آنچه که ما باید یک رشد نمایی منحنی از عفونت است که ما قطع شده در یک زمان خاص. ما نمی توانیم بگوییم از نظر عفونت دقیقا جایی که ما در آن منحنی ما اصلا توانایی در حال حاضر به اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند.

“که خواهد آمد با آنتی بادی آزمون, بنابراین ما در حال ساخت آماری تخمین می زند و ما فکر می کنیم آن را (مرگ و میر) می تواند در هر نقطه بین 7,000 یا پس تا کمی بیش از 20 ، 000.”

اردن به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و دوربین برای نظارت بر مقررات منع رفت و آمد

Jداد ordan گفت آن است که استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و دوربین های مدار بسته برای نظارت بر انطباق با سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

“نیروهای مسلح و سرویس های امنیتی اطمینان حاصل شود که مقررات منع رفت و آمد است که محترم با استفاده از تکنولوژی مدرن از جمله هواپیماهای بدون سرنشین و دوربین های مدار بسته” وزیر امور خارجه برای اطلاعات امجد al-Adayleh گفت: یک نشست خبری عصر روز دوشنبه.

Adayleh که همچنین به عنوان سخنگوی دولت هشدار داد که مقامات را “اقدامات لازم در برابر هر کسی نقض تصمیم گیری” گرفته شده برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

اردن اعلام کرده است پنج کشته و 323 مورد COVID-19 بیماری است. این کشور می گوید آن را دستگیر کرده است حداقل از 1600 نفر برای نقض مقررات منع رفت و آمد که تحمیل مجازات های سنگین شده است و در نیروی از ماه گذشته.

نخست وزیر است که در جاده به بازیابی

Mr Hancock گفت: “بوریس جانسون “OK” و نخست وزیر “بسیار کردم دست خود را روی پنجه – اما او هنوز هم یک متوسط”.

به وزیر بهداشت گفت: “نمی دانم که آیا PM بوده است, بازدید, توسط, پزشکان, اما گفت که او “در ارواح خوب”.

در حمایت از تولیدات داخلی – پس از اتهامات که به صورت ماسک از ما-شرکت بر اساس عازم برلین شده بود ره – Mr Hancock گفت بریتانیا باید یک “چراغ” برای باز بودن زنجیره تامین در سراسر جهان است.

“آن نیست کسی به نفع همه کشورهای سراسر جهان شروع به قرار دادن موانع.”

100,000 آزمون در هر روز خواهد بود ‘سخت’ وظایف می گوید آقای Hancock

Mr هنکاک به آن اعتراف خواهد بود “سخت” و نیاز به “افتضاح بسیاری از مردم برای قرار دادن روی شانه های خود را به چرخ” به رول از 100,000 coronavirus آزمون در روز تا پایان ماه.

“ما مجموعه ای از یک هدف 10000 تست یک روز تا پایان ماه مارس و ما به این هدف است. در پایان ماه فوریه ما تا به حال تحت 2,000 آزمون در روز, بنابراین ما در یک بسیار سریع سطح شیب دار بالا اما ما به وضوح نیاز به دیدن که رفتن بیشتر است.”

آقای Hancock گفت: 8 درصد از کارکنان بیمه خدمات درمانی به طور کلی در حال حاضر در حال کار و در حالی که 5.7 درصد از پزشکان ،

“این اعداد و ارقام پایدار هستند اما ما می خواهیم به آنها را پایین بدیهی است و یکی از راه هایی که ما انجام می دهیم این است که با گرفتن مقدار تست برای کارکنان بیمه خدمات درمانی است.”

PPE ارائه ناقص باقی می ماند

Dr Rinesh Parmar از پزشکان انجمن گفت: Sophy ریج در روز یکشنبه نشان می دهد که هنوز هم وجود دارد مسائل عمده با تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

کارکنان بیمه خدمات درمانی هستند و نیاز به استفاده مجدد از چشم ماسک, او گفت:, و اضافه کرد که برخی از پرستاران انجام می دهند در معرض خطر روش “پس به نفس خود را نگه دارید”.

او افزود که بررسی انجام شده توسط سازمان پیدا کرده است که تقریبا نیمی از پزشکان می گویند آنها هیچ حفاظت از چشم در همه.

آفتاب گرفتن در مکان ‘در برابر مستند قوانین’

Health وزیر مت Hancock گفت: حمام آفتاب در فضاهای عمومی است که در برابر coronavirus اجتماعی, فاصله, قوانین, به عنوان او هشدار داد کسانی که از موازین مشاوره است که آنها با قرار دادن زندگی مردم در خطر است.

او گفت که اخبار آسمان را Sophy ریج گفت: “اکثریت قریب به اتفاق مردم زیر عمومی توصیه های بهداشتی که کاملا حیاتی و ماندن در خانه.

“اما وجود دارد یک اقلیت کوچک از مردم که هنوز انجام نشده که – آن را کاملا باور نکردنی رک و پوست کنده به ببینید که وجود دارد برخی از افرادی که پس از مشاوره.”

پرسید که آیا حمام آفتاب در فضاهای عمومی بود در برابر قانون گفت: “آفتاب در برابر قوانینی که تعیین شده است برای مهم بهداشت عمومی به دلایل.”

او هشدار داد کسانی که از موازین ارشاد: “شما در حال قرار دادن زندگی دیگران در معرض خطر هستند و شما خودتان را در راه آسیب است.”

اسکاتلند افسر ارشد پزشکی در تصویر بازدید از خانه دوم

Scotland افسر ارشد پزشکی (CMO) شده است عکس بازدید از خانواده او را خانه دوم در نی لبک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود خودش صدور توصیه به ماندن در خانه.

عکس از دکتر کاترین Calderwood و خانواده اش در نزدیکی ساحلی و عقب نشینی در Earlsferry منتشر شد در اسکاتلند خورشید اواخر روز شنبه.

فقط روز قبل از آن 51 ساله است یک عکس از خانواده خود را از محل اقامت اصلی در ادینبورگ به عنوان آنها کف برای خط مقدم بیمه خدمات درمانی کارکنان برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

این مقاله می گوید: این خانه در پایتخت است که فقط دو و نیم مایل از دولت اسکاتلند ساختمان که در آن دکتر Calderwood ارائه روزانه جلسات این ویروس با اولین وزیر Nicola Sturgeon.

Earlsferry یک درایو بیش از یک ساعت از ادینبورگ.

تصاویر پدید آمده در میان ادامه مشاوره از CMO و دیگر پیشرو متخصصان پزشکی و سیاستمداران به ماندن در خانه به منظور صرفه جویی در زندگی و محافظت از بیمه خدمات درمانی.

ماه گذشته دولت اسکاتلند با صدور یک هشدار سفر نخوری “رفتار غیر مسئولانه” از مردم با خانه دوم و campervans سفر به ارتفاعات در تلاش برای منزوی کردن.

مت Hancock: ما آماده هستند تا به در نظر گرفتن گام های بعدی برای مقابله با ویروس

یکccording به مت, Hancock, مراحل بعدی برای مقابله با شیوع بیماری از جمله بلند کردن اجسام این مستند در نظر گرفته شود تا منحنی در coronavirus شده پهن کنید.

هیث, منشی, گفت اخبار آسمان را Sophy ریج روز یکشنبه “ما هنوز وجود دارد”.

آقای Hancock افزود که او “بسیار نگران” است که جهانی زنجیره تامین در حال باز نگه داشته برای هر دو محافظ تجهیزات و داروها.

پلیس استرالیا به پروب کشتی کروز ویروس مرگ و میر

یکustralian پلیس در روز یکشنبه راه اندازی تحقیقات جنایی پس از هزاران نفر از مسافران اجازه داده شد به پیاده یک coronavirus زده کشتی کروز در سیدنی و 10 بعد از درگذشت این بیماری است.

دولت در ماه گذشته اجازه از 2700 مسافر به راه رفتن کردن کارناوال استرالیا متعلق به روبی شاهزاده و سفر به خانه های خود در سراسر کشور – با وجود ممنوعیت کشتی های کروز docking در استرالیا اعلام کرد تنها چند روز پیش از آن.

ولز جنوبی جدید دولت کمیسر پلیس میک فولر گفت: کشتی اپراتورها خواهد بود بررسی بیش اتهام “مطلق اختلاف” بین اطلاعات ارائه شده به مقامات و الزامات قانون.

“سوال کلیدی است که بدون پاسخ مانده و یا جنایی coronial بررسی خواهد شد نیاز به انجام است کارناوال خدمه شفاف در contextualising درست بیمار و خدمه شرایط بهداشتی مربوط به COVID-19?” او گفت:.

“بین المللی گواهینامه برای ورود به یک پورت است که در اطمینان از کاپیتان به مقامات که این کشتی از بیماری مسری.”

برخی از مسافران در کشتی بودند نمایش آنفولانزا مانند علائم هنگامی که آن پهلو در بندرگاه سیدنی.صدها نفر بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 و 10 نفر تا کنون در اثر این ویروس از جمله سه در نیو ساوت ولز یک شبه.

خان ‘ویران’ بیش از مرگ و میر ناشی از پنج اتوبوس لندن کارگران

London, شهردار, صادق خان گفت که او “کاملا ویران” به عنوان پنج اتوبوس لندن کارگران درگذشت پس از آزمایش مثبت برای Covid-19.

آقای خان توییتی که “زندگی وابسته” بر مردم پس دولت قوانین را در خانه بماند مگر اینکه سفر ضروری بود.

آقای خان گفت: “من روشن شده است که ما باور نکردنی حمل و نقل عمومی کارکنان – در اتوبوس, لوله, تراموا و قطار – مهم کارگران ساخت یک تلاش قهرمانانه به ما اجازه می دهد تا کارکنان بیمه خدمات درمانی برای نجات زندگی بیشتر.

“اما ما نیاز به بازی بخشی از ما بیش از حد و این بدان معناست که کمتر لندن با استفاده از شبکه حمل و نقل عمومی.

“لطفا قوانین را دنبال کنید. ماندن در خانه و استفاده از حمل و نقل عمومی مگر اینکه آن را کاملا اجتناب ناپذیر است.”

اکوادور معاون رئیس جمهور قاطع نهادهای چپ در خیابان

سلامت کارگران دیده می شود پشت بدن کیسه های خارج از Teodoro مالدونادو کربو بیمارستان در گوایاکیول اکوادور

اعتبار:
ایسنا

اکوادور معاون رئیس جمهور اتو Sonnenholzner است عذر خواهی کرد پس از نمرات از بدن باقی مانده بودند در خیابان های, Guayaquil.

یکuthorities جمع آوری حداقل 150 اجساد از خیابان ها و خانه ها در اوایل این هفته, اما را تایید نمی کند چگونه بسیاری مرده بودند قربانیان شیوع.

“ما را دیده اند تصاویر است که هرگز نباید اتفاق می افتاد و خود را به عنوان بنده من عذر خواهی گفت:” آقای Sonnenholzer که عنوان شده است این کشور به ویروس پاسخ.

اکوادور ثبت شده بود قریب به 3500 نفر تایید Covid-19 موارد, یکشنبه از جمله 172 مرگ و میر.

مراکش منتشر هزاران نفر از زندانیان

Morocco پادشاه محمد ششم بخشيده است 5,654 زندانیان و دستور داد اقدامات لازم برای محافظت از زندانیان از شیوع کروناویروس وزارت دادگستری گفت: در روز یکشنبه.

زندانیان انتخاب شدند و بر اساس سن و ضعیف, سلامت, زمان در زندان به سر برد و خوب رفتار این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

شمال کشور تایید کرده است که از صبح روز یکشنبه 919 coronavirus موارد از جمله مرگ و میر 59

انگلستان آرد کمبود پس از رونق در خانه پخت

یک در سراسر کشور رونق در خانه پخت برانگیخته توسط این مستند به سوخت آرد کمبود با توجه به یک گزارش جدید دیروز.

برای آخرین تحقیقات نشان می دهد که بالا خیابان سوپر مارکت ها در سراسر انگلستان در حال حاضر مواجه با کمبود آرد به عنوان قفل-کردن انگلیسی ها به نوبه خود به خانه پخت یکهو.

مجله تجارت بقال گزارش داد که breadmaking دیده است عظیم افزایش محبوبیت پس از همه گیر مستند محدود میلیون ها نفر از خریداران به خانه های خود را تقریبا دو هفته پیش.

انگلستان آرد صنعت به سرعت در پاسخ به افزایش تقاضا با millers در حال حاضر مشغول به کار دور ساعت به دو برابر تولید خرده فروشی آرد.

را مستند کمی شیرین با این خوشمزه آسان bakes

یونان قرنطينه دوم کمپ

اردوگاه پناهندگان از Ritsona شمال آتن

اعتبار:
ANDREAS TSAKNARIDIS/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

Greece به قرنطینه دوم مهاجر تسهیلات این هفته پس از 53 سال آزمایش مثبت برای coronavirus مهاجرت وزارت روز یکشنبه گفت:.

این مرد افغان که شد آلوده زندگی با خانواده اش در Malakasa اردوگاه همراه با صدها نفر دیگر از مهاجران و پناهجویان. او منتقل شده به بیمارستان در آتن.

روز پنجشنبه مقامات قرنطینه Ritsona اردوگاه در یونان مرکزی پس از 20 پناهجویان آزمایش مثبت است.

در سراسر جهان در یک نگاه

 • ایتالیا و اسپانیا ابراز امیدواری کرد که بحران اوج در کشور خود
 • یک هرج و مرج تقلا برای به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی و دنده محافظ فرا گرفته ما
 • ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که این کشور می تواند رهبری به آن سخت ترین هفته
 • گسترش تا حد زیادی فروکش کرد در چین اما مقامات باید نقل مکان کرد و با احتیاط به بازگشایی فضاهای عمومی
 • برای مسیحیان و نگرانی باعث گسترده لغو مقدس هفته از یکشنبه نخل به عید پاک در مارس 12.
 • بریتانیا گفت: این امر به طور موقت انتشار حدود 4000 کم خطر زندانیان و به آنها برچسب های الکترونیکی

یک کشیش کاتولیک sprinkles در آب مقدس در fronds در یکشنبه نخل در Quezon City, Philippines

اعتبار:
ساعت رولکس دلا پنا/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کاهش گسترش در استرالیا

یکustralian مقامات بهداشت گفت: آنها با احتیاط خوش بینانه در مورد کاهش گسترش coronavirus در کشور اما هشدار داد اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها به اقامت در محل برای ماه می باشد.

تایید موارد افزایش 181 در طول دوره 24 ساعته به اوایل یکشنبه آوردن ملی در مجموع به 5,635, سلامت, وزارت اطلاعات نشان داد. مرگ و میر افزایش به 34.

این نشان می دهد روزانه میزان عفونت شد و به زیر 5% و حدود یک پنجم از آنچه استرالیا دیدم در اواسط ماه مارس.

در نیوزیلند – که سریع به معرفی سخت محدودیت است که دستور داده اند که بیشتر مردم به ماندن در خانه – 48 مورد جدید ثبت شد در روز یکشنبه آوردن مجموع به 872. یک فرد فوت شده تا کنون از آنفولانزا مانند بیماری های تنفسی با توجه به وزارت بهداشت داده است.

هواپیمایی متحده اسلش نیویورک پرواز

هواپیمایی متحده گفت: اواخر روز شنبه آن را به شدت کاهش پروازها به دو شهر نیویورک فرودگاههای coronavirus شیوع.

United گفت: یکشنبه شروع آن را از 157 پروازهای روزانه در مجموع در نیوآرک و نیو یورک لاگاردیا به فقط 17.

نیوآرک هواپیمایی hub در منطقه نیویورک را رها از 139 پروازهای روزانه به 62 مقصد به 15 پرواز در روز به نه مقصد در حالی که لاگاردیا را از 18 به 2 پرواز در روز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی ‘سخت’ هفته های پیش رو

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید

اعتبار:
AP

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد در روز شنبه که این کشور می تواند رهبری به آن “سخت ترین” هفته هنوز به عنوان coronavirus مرگ بس است, اما در همان زمان او با بیان رشد بی حوصلگی اجتماعی فاصله دستورالعمل و گفت: او را مشتاق به این کشور بازگشایی شد و آن را متوقف اقتصاد در مسیر بازگشت.

“وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ و متاسفانه” آقای ترامپ گفت: در یادآوری شروع به روزانه خود را در جلسه توجیهی در این بیماری همه گیر. “وجود خواهد داشت و مرگ است.”

Mr مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده یک پیچ و تاب و در خود آشنا فشار برای مبارزه با مواد مخدر که نبوده است به وضوح نشان داده شده است به کار برای جلوگیری از ویروس – او گفت که او ممکن است شروع به در نظر گرفتن آن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه پس از مشاوره با دکتر خود, حتی اگر هیچ مدرکی وجود ندارد که به آن نشان می دهد که با این نسخهها کار برای هر دو.

دفعات بازدید: داستان کامل

عادات بد غذایی ساخت مکزیک “آسیب پذیر”

Mexican معاون هوگو لوپز-Gatell گفت: دهه از عادات بد غذایی در کشور باید ایجاد اپیدمی چاقی و دیابت و دیگر بیماری های مرتبط با سلامت عوارض است که مردم آن بیشتر در معرض رمان coronavirus.

مکزیکی وزارت بهداشت تا کنون ثبت شده در مجموع 1,890 موارد از رمان coronavirus و 79 مرگ و میر.

“این افراد متاسفانه تا به حال بیماری های مزمن و یا مسن تر بودند” آقای لوپز-Gatell گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که این کشور تا به حال یکی از بالاترین نرخ از دیابت و چاقی.

“این محصول سال های سال حداقل چهار دهه از تغذیه نامناسب در رژیم غذایی ایجاد شده توسط محصولات کم کیفیت تغذیه و کالری بالا به ویژه در غذاهای فرآوری شده” آقای لوپز-Gatell گفت.

بیشتر پروازها را به انگلیسی ها صفحه اصلی

Fچراغ به رشته انگلیسی ها از شهرهای هند دهلی گوا و بمبئی آغاز خواهد شد هفته آینده دولت گفت.

خارجی و مشترک المنافع (FCO) در ادامه با £75 میلیون عملیات را به مردم بازگشت به انگلستان در مواجهه با محدودیت های مسافرتی.

FCO و گفت: 10 شرکت هواپیمایی ملحق شده بودند طرح خود را و که این امر نیز پروازهای چارتر به ترابری انگلیسی ها از بولیوی و اکوادور و فیلیپین.

عملیات راه اندازی شد دوشنبه گذشته توسط وزیر امور خارجه Dominic Raab و دفتر خود گفت: بیش از 1,450 انگلیسی, مسافران به خانه بازگشته بود در پروازهای چارتر از آن جمله از پرو تونس و الجزایر است.

پناهندگان در لبنان نیروبخش برای Covid-19

ثانیهundreds از هزاران نفر از فلسطینی ها و سوریه پناهندگان به سر می برند و مختصر و مفید در لبنان هستند نیروبخش برای رمان coronavirus به عنوان گروه های کمک بسیج برای کمک به.

لبنان به ده ها هزار نفر از فلسطینی ها در اردوگاه ها که بیش از چند دهه تبدیل به شلوغ محلات و حداقل 1.5 میلیون سوری که فرار از جنگ در کنار درب.

تا کنون فقط یک فلسطینی که زندگی در خارج از اردوگاه و سه سوری را آزمایش مثبت برای Covid-19 نسبت به 520 عفونت و 17 مرگ و میر در سراسر لبنان سخن گفته است.

اما فلسطینی و سوری که در تنگ محله از جمله چادر اردوگاه که در آن خدمات اساسی مانند آب فقیر هستند به ویژه آسیب پذیر به این بیماری است.

مرجان شاهزاده خانم کروز, کشتی, اسکله در فلوریدا

مسافران دیده می شود بر روی بالکن خود را از کشتی کروز شاهزاده خانم مرجان

اعتبار:
گتی

یکnother کشتی کروز با کروناویروس قربانیان در هیئت مدیره از جمله دو مرگ و میر لنگر انداخت در فلوریدا در روز شنبه.

شاهزاده Cruises سخنگوی نگین کمالی گفت: در یک ایمیل که مرجان شاهزاده کشتی بود docking در میامی. کشتی با 1,020 مسافران و 878 خدمه بوده و در برزخ به صورت روز در انتظار مجوز به حوض.

به عنوان پنج شنبه, Ms کمالی گفت: هفت مسافر و پنج خدمه بود آزمایش مثبت برای coronavirus.

یک روز پیش از این کشتی های کروز زاندم و روتردام اجازه داده شد برای بارانداز در بندر باتلاقی در فورت Lauderdale با 14 بدحال مردم گرفته شده بلافاصله به بیمارستان. این مسافران باقی مانده بودند به آرامی اجازه به هیئت مدیره پرواز برای صفحه اصلی.

خلاصه ای از اخبار از سراسر جهان

 • اکوادور‘s, دولت, آغاز ذخیره سازی اجساد قربانیان در غول ظروف یخچال به عنوان صدها نفر از مرگ و میر در حال حاضر پر morgues و بیمارستان ها
 • اسپانیا‘s مرگ و میر از این افزایش به 11,744 در روز شنبه از 10,935 روز قبل
 • تعداد کل مرگ و میر در فرانسه به بالا در روز شنبه به عنوان دولت شامل قبلا گزارش نشده و میر در خانه های سالمندان
 • سرزمین اصلی چین در گزارش جدید 30 coronavirus موارد در روز شنبه از 19 روز قبل
 • یک تئوری توطئه که لینک 5G موبایل دکل های مخابراتی به گسترش ویروس خطرناک است خبر جعلی و کاملا غلط بریتانیا گفت: پس از دکل در نقاط مختلف این کشور بودند را به آتش کشیدند
 • کانادا نخست وزیر جاستین ترودو کشور گفت: نبود برنامه ریزی برای مقابله به مثل بر ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به بلوک 3M Co صادرات از N95 ماسک ماسک برای استفاده توسط پزشکان و پرستاران
 • برزیل‘s مجلس کنگره تصویب متمم قانون اساسی برای یک “جنگ بودجه” برای جدا کردن coronavirus مربوط به هزینه از دولت بودجه اصلی و سپر اقتصاد
 • ایتالیا گزارش داد که کمترین روزانه افزایش مرگ و میر نزدیک به دو هفته در روز شنبه و گفت: تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافته بود برای اولین بار

Marianne Faithfull که برای درمان Covid-19

خواننده و ترانه سرا ماریان وفادار است که برای درمان coronavirus

اعتبار:
AP

Marianne Faithfull است که برای درمان coronavirus در بیمارستان است.

عامل فرانسوا Ravard گفت: 73 ساله است که در یک شرایط با ثبات است و “پاسخ به درمان”.

خواننده و ترانه سرا که دارای قرارداد ذات الریه تحت درمان در یک بیمارستان لندن.

آقای Ravard گفت: “او پایدار است و پاسخ به درمان همه ما آرزو او را به خوبی و کامل و بهبودی سریع است.”

آنچه دیروز اتفاق افتاده است

ثانیهقبل از اینکه شنبه ها از بزرگترین تحولات:

 • ملکه بگویید این کشور امشب که انگلیسی ها از این نسل هستند به عنوان قوی به عنوان هر گونه’
 • عمده وجود دارد کمبود در انگلستان ظرفیت آزمون بخش بزرگی از جمعیت
 • خزانه داری در حال آماده سازی برنامه های احتمالی را به اورژانس سهام در شرکت های با خطر سقوط توسط coronavirus
 • 708 نفر در بریتانیا در 24 ساعت گذشته
 • پنج-سال-کودک اعتقاد بر این است جوانترین قربانی انگلستان
 • موارد گذشت 1.1 میلیون دلار در سطح جهانی و حداقل 60,000 نفر کشته شده اند
 • رئیس جمهور تهمت است گفت: آمریکایی ها به آماده شدن برای “بسیاری از مرگ”
 • اسپانیا گزارش یکی دیگر از 809 مرگ و میر است اما نشانه هایی وجود دارد که آن عفونت نرخ کاهش
 • صندوق بین المللی پول می گوید این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد به علت رکود اقتصادی بدتر از در سال 2008

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im