Coronavirus آخرین اخبار: هزاران نفر از ترخيص بيماران به مراقبت از خانه بدون آزمایش حیاتی

  • 25,000 تست نشده ترخيص بيماران به مراقبت از خانه
  • حکیم دقیقه نشان می دهد مشاوران بودند خواستار اولیه مستند
  • مسافران هوایی گفت: به دست آوردن چمدان
  • NHS تست و ردیابی سیستم موفق به رسیدن به یکی از سه موارد مثبت
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

یکدور 25,000 بيماران ترخيص شده به مراقبت از خانه بدون اینکه تست شده برای coronavirus در اوج این بیماری همه گیر “فوق العاده ای” چهره های جدید تایید می کنند.

در روز پنج شنبه شب نمایندگان مجلس از هر دو حزب اصلی محکوم به نتیجه گیری از ملی تفتیش (NAO) گزارش که در بر داشت که بیمه خدمات درمانی سیاست به تخلیه بدون لزوما تست به طول انجامید و نزدیک به یک ماه قبل از آن تغییر کرده است.

چنین آزمایش هایی در دسترس بودند همگانی برای مردم تنفسی یا آنفولانزا مانند علائم این گزارش در بر داشت.

معلوم نیست که چگونه بسیاری از 25,000 مرخص بدون آزمون بین مارس 17 و 15 آوریل – روز NHS انگلستان تغییر آن توصیه – آلوده شدند با کوروناویروس.

ماه گذشته دفتر آمار ملی انگلیس تخمین زده است که حداقل 15,000 مراقبت از ساکنان خانه مرده بود از Covid-19.

Follow آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

پورتوریکو برای بازگشایی پس از 3 ماه مستند

Puerto ریکو فرماندار اعلام کرد که او را بلند تقریبا تمام محدودیت ها با هدف مهار coronavirus موارد که به معنی سواحل کلیساها سینما و سالن های ورزشی در سراسر خاک ایالات متحده را بازگشایی پس از سه ماه.

رژیم صهیونیستی. واندا Vazquez گفت: تغییرات شروع خواهد شد در ژوئن 16, هنگامی که کسب و کار نیز خواهد بود و مجاز به کار در هفت روز هفته و رستوران ها در 50 درصد ظرفیت است. او بهینه سازی مداوم مقررات منع رفت و آمد که باقی خواهد ماند در محل به مدت دو هفته از ساعت 10 تا 5 هستم

او همچنین گفت: پورتوریکو خواهد بود رسما آماده پذیرایی از گردشگران شروع جولای 15 و فرودگاه نیز ادامه خواهد داد.

اعلام نگرانی برخی از کارشناسان که می گویند این جزیره از 3.2 میلیون نفر انجام داده است بیش از حد کوچک تست و بیشتر از آن با استفاده از مرتب کردن بر اساس اشتباه از آزمون واقعا می دانیم که تا چه حد از این بیماری همه گیر. دولت گزارش کرده است بیش از 1400 مورد تأیید و تقریبا 4000 محتمل موارد با حداقل 144 مرگ و میر.

دادگاه پشت برگ برنده دولت در ویروس ایمنی در محل کار

تیوی برگ برنده دولت ندارد به موضوع اضطراری قاعده الزام کارفرمایان برای حفاظت کارگران از coronavirus یک دادگاه تجدید نظر فدرال اداره در روز پنج شنبه.

به اتفاق آرا حکم سه قاضی پنل از ما دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار اعلام کرد که وزارت کار ایمنی محل کار بازوی “منطقی تعیین می شود” که یک حکومت اضطراری “لازم نیست در این زمان.”

یک اتحادیه کارگران شکایت ایمنی و بهداشت شغلی و مدیریت در ماه گذشته به دنبال وادار کردن آن به موضوع اضطراری و موقت استاندارد در coronavirus.

AFL-CIO گفت: در پر کردن کت و شلوار است که ده ها هزار نفر از کارگران آلوده شده اند در این کار از طریق قرار گرفتن در معرض آلوده بیماران و همکاران و unscreened ، به عنوان اقتصاد بازگشایی و مردم بازگشت به کار فرد-به-فرد تماس را افزایش می دهد و در حال حاضر “تکان دهنده تعداد عفونت و مرگ و میر در میان کارگران افزایش خواهد” این اتحادیه گفت.

در آن دو صفحه حکم دادگاه تجدید نظر گفت: OSHA مجاز به موضوع اضطراری و موقت استاندارد یا ETS اگر آن را تعیین می کند که “کارکنان در معرض خطر” از یک خطر جدید در محل کار و این که یک حکومت اضطراری مورد نیاز است برای محافظت از آنها را از این خطر.

تصمیم به صدور یک ETS “است که به حق قابل احترام” دادگاه گفت.

داستان بالا امروز

  • دقیقه از سیج جلسه در روز ایتالیا رفت و به مستند نشان می دهد مشاوران بودند خواستار اولیه مستند در انگلستان و تمرکز بر آنچه پایین تر محدودیت سنی برای توصیه می شود برای محافظت از.
  • سرطان ارجاع به سقوط کم سابقه در طول مستند به بیماران دور ماندن از بیمه خدمات درمانی برای ترس از ابتلا به کوروناویروس.
  • مشکلی با انگلستان تست داده ها پدید آمده اند با کمتر از نیمی از مجموع روزانه از تست های انجام شده در هفته های اخیر شده اند ‘در فرد’
  • NHS تست و ردیابی سیستم دچار زود هنگام دندان درآوردن مشکلات عدم رسیدن به یکی از سه موارد مثبت در هفته اول.
  • Department برای حمل و نقل گزارش مسافران هوایی باید بررسی کنید در همه چمدان به حداقل رساندن تماس خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im