Coronavirus آخرین اخبار: برای پوشیدن و یا به پوشیدن – وزیران در تقابل بیش ماسک صورت

 • توقف بعدی ماسک در دفاتر
 • زنان باردار می تواند به انتقال ویروس به نوزاد متولد نشده
 • تحلیل | دوباره ساعت باید در برابر اصول خود
 • پلیس و خرده فروشان در تاریکی چپ در ماسک
 • همه گیر نمی سهولت گرمایش جهانی
 • ثبت نام به تلگراف جهانی بهداشت امنیتی بولتن

Cabinet وزرای ظاهرا در تقابل بیش پوشیدن ماسک.

همانطور که دولت اعلام کرد اجباری پوشیدن ماسک در مغازه ها است و با توجه به گسترش این محل سردرگمی بود نمونه توسط وزیر کابینه مایکل گوو که روز جمعه در خرید مواد غذایی از یک شعبه از Pret a Manger بدون پوشش چهره خود را – با وجود گفتن مردم آن را “حس خوب” و “رفتار خوب” برای انجام این کار.

کابینه خود را همکار لیز خرپا آیا پوشیدن صورت را پوشش زمانی که او خریداری مواد غذایی از همان شعبه رستوران های زنجیره ای خود گفت: آن را به حال هیچ ایده که آیا چهره جدید پوشش حکومت را به آن اعمال می شود یا نه.

نخست وزیر مواجه شده است و در حال رشد و واکنش از خود نمایندگان مجلس و وزرای بیش از تصمیم به زور مردم را به پوشیدن ماسک در مغازه ها.

یک ردیف را شکست روز سه شنبه بین خرده فروشان و مت, Hancock, بیش از یک ادعا توسط وزیر بهداشت که مرگ و میر در میان کارکنان فروشگاه بوده است “نامتناسب” بالا است.

Follow آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

حمله قلبی و پذیرش به بیمارستان توسط 5,000

Thousands از بیماران مبتلا به حمله قلبی از دست رفته در درمان صرفه جویی در زندگی در حالی که بریتانیا شد و در مستند و ممکن است فوت کرده اند یا مانده است با جدی معلولیت پژوهش پیدا کرده است.

در پایان ممکن است وجود داشته 5,000 کمتر پذیرش به بیمارستان از انتظار نخواهد بود از افراد مبتلا به حملات قلبی نشان می دهد بسیاری از بیماران دور ماندند با وجود اینکه در نیاز ناامید.

ادامه مطلب: قربانیان حمله قلبی از دست رفته حیاتی درمان به دلیل coronavirus نگرانی

Coronavirus موارد افزایش در کالیفرنیا

یک کشیش انجام جرم در خارج از ملی امامزاده سنت فرانسیس از آسیسی کلیسای کاتولیک در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا

اعتبار:
دیوید پل موریس/ایسنا

California است به طور چشمگیری عقب بازگشایی قصد دارد آن را به عنوان تلاش برای مهار یک تجدید حیات coronavirus با لس آنجلس’ شهردار تهدید به اعمال کامل خاموش اگر وضعیت بهبود نمی یابد.

امریکا پرجمعیت ترین دولت رسیده است و بیش از 7000 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

در روز دوشنبه آن را ثبت و تقریبا 8,400 مورد جدید از این ویروس در یک دوره 24 ساعته.

دفعات بازدید: آخرین جزئیات از تلگراف‘s ROZINA SABUR اینجا.

داستان بالا امروز

 • پوشش صورت به زودی می تواند توصیه می شود در تمام اماکن عمومی از جمله ادارات و محل های کار پس از وزرای معرفی قوانین جدید وادار کردن مردم به پوشیدن آنها را در مغازه ها و تلگراف آموخته است
 • مادران می توانند با تصویب coronavirus به نوزادان خود را در رحم و ویروس ممکن است باعث التهاب مغز در نوزادان یک مطالعه جدید پیشنهاد کرده است
 • تجربی Covid-19 واکسن است که توسعه یافته توسط ما بیوتکنولوژی شرکت ناشی از پاسخ آنتی بادی در برابر coronavirus در تمام 45 شرکت کنندگان از یک محاکمه انسان
 • همه گیر نخواهد سهولت گرمایش جهانی, دانشگاه استنفورد, هشدار, با کشاورزی باعث متان سطح برای رسیدن به یک رکورد جدید
 • هزاران نفر از مردم بودند که به اشتباه گفت به باقی می ماند به طور کامل در داخل خانه برای محافظت از آنها را از coronavirus را دریافت کرده اند نوشته شده و معذرت خواهی از اسکاتلند بیمه خدمات درمانی
 • وجود سردرگمی جدید ماسک صورت قانون به عنوان کسب و کار نمی تواند تایید کند اگر آن را به آنها اعمال می شود و پلیس هشدار داده اند این می تواند غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im