Coronavirus آخرین اخبار: سفر قرنطینه است “به طور کامل بی فایده’

  • گسترش ‘حباب’ به دوباره پدربزرگ و مادربزرگ با خانواده
  • بارها و رستوران ها به ثبت نام مشتریان اطلاعات تماس
  • برنامه ای برای liberalise معاملات روز یکشنبه قوانین نگاه می شود در مشکل
  • نواک جوکوویچ دریافت اضطراری آزمون برای Covid-19
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

یک جهان پیشرو اپیدمیولوژی می گوید: دولت در بحث سفر قرنطینه کاملا بی فایده است و باید کاهش یافته است به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

پروفسور پیتر Piot مدیر دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری اتحاد پیوست یک لیست در حال رشد از نمایندگان مجلس و دانشمندان و رهبران کسب و کار خواستار بوریس جانسون به خندق سیاست.

بحث در مورد اثربخشی پتو مسافرتی محدودیت های که نیاز به همه در خارج از کشور ورود به منزوی کردن برای 14 روز Prof Piot گفت: حرکت خواهد تنها “ساخته شده حس در ابتدا و قبل از ما تا به حال موارد”.

او گفت که با توجه به انگلستان نسبتا بالا و عفونت نرخ قرنطینه خواهد “نه بسیار کمک” نسبت به سرکوب coronavirus و به سادگی تحمیل “عظیم” آسیب به اقتصاد است.

Follow همه آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

امن تر شرایط را برای مکزیکی ها کار در کانادا مزارع

Mexico سر گرفته خواهد شد ارسال موقت farmworkers به کانادا پس از این دو کشور به توافق رسیدند در بهبود ایمنی برای حمایت از کارگران در کانادا مزارع در طول بیماری همه گیر کوروناویروس دولت مکزیک روز یکشنبه گفت:.

مکزیک گفت: سهشنبه گذشته این امر توقف اعزام کارگران به مزارع با عفونت پس از حداقل دو نفر از اتباع خود از درگذشت Covid-19 پس از شیوع بیماری در 17 کانادا مزارع.

کشاورزان کانادایی تکیه بر 60,000 کوتاه مدت کارگران خارجی – عمدتا از امریکا لاتین و کارائیب – به کاشت و برداشت محصولات زراعی است.

مکزیک وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت که دو کشور “توافق به بهبود شرایط بهداشتی از اتباع که کار در مزارع”.

که در گزارش ثبت افزایش روزانه در موارد

تیوی سازمان بهداشت جهانی گزارش ثبت افزایش جهانی coronavirus موارد در روز یکشنبه با مجموع افزایش توسط 183,020 در یک دوره 24 ساعته.

بزرگترین افزایش از شمال و جنوب امریکا با بیش از 116,000 موارد جدید.

جهانی کل موارد بالا 8.7 میلیون با بیش از 461,000 مرگ و میر با توجه به که.

رکورد قبلی برای موارد جدید بود 181,232 در ژوئن 18.

گسترش ‘حباب’ می توانید دوباره پدربزرگ و مادربزرگ با خانواده های خود

تیاو تلگراف سیاسی ویرایشگر گوردون Raynerگزارش در “توسعه اجتماعی حباب”

بوریس جانسون اعلام خواهد شد گسترش خانواده “حباب” در روز سه شنبه که می تواند میلیون ها نفر بیشتر پدربزرگ و مادربزرگ بودن پیوست با نوه های خود را.

در یک گسترده کاستن از باقی مانده مستند اقدامات نخست وزیر را نیز قرار داده و بارها و رستوران ها و آرایشگاه در توجه به بازگشایی در جولای 4 و قطع دو متر حکومت به یک متر. Staycations نیز باز می شود تا به میلیون ها نفر از خانواده ها است.

حرکت طراحی شده است برای نجات دهها هزار نفر از کسب و کار از رفتن زیر را آورد و به این کشور نزدیک به نرمال بیش از هر زمان پس از این مستند آغاز شده و در ماه مارس است.

همچنین این پتانسیل را دارد که اجازه می دهد بیشتر به بازگشایی مدارس قبل از تابستان است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

بارها و رستوران ها به ثبت نام مشتریان اطلاعات تماس

Pubs و رستوران ها ممکن است به ثبت نام از مشتریان به عنوان یکی از شرایط برای اجازه دادن به آنها برای باز کردن در جولای 4, مت, Hancock, گفت:.

بوریس جانسون اعلام خواهد کرد برنامه ای برای گرفتن صنعت مهمان نوازی را به بالا و در حال اجرا به عنوان بخشی از یک گسترده کاستن از مستند است که همچنین شامل تغییرات به دو متر حکومت.

آقای جانسون در حال مطالعه یک سیستم مورد استفاده در نیوزیلند – که تا به حال یکی از پایین ترین نرخ از coronavirus عفونت – اجازه می دهد بارها و eateries برای پیگیری مشتریان خود را به طوری که آنها می توانید تماس گرفته شود به سرعت اگر آنها در تماس با فرد مبتلا به ویروس است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

آخرین خبرها

  • بوریس جانسون اعلام خواهد شد گسترش خانواده “حباب” در روز سه شنبه که می تواند میلیون ها نفر بیشتر پدربزرگ و مادربزرگ بودن پیوست با نوه های خود
  • گزارش ویژه: زوال عقل و آلزایمر شایع ترین شرایط از پیش موجود در میان مرگ و میر مربوط به کروناویروس در مارس
  • نخست وزیر قصد دارد به liberalise معاملات روز یکشنبه قوانین نگاه کنید به مشکل پس از حداقل 50 محافظه کار مجلس به او گفت که به طور مستقیم آنها را به رای دادن در برابر آنها تلگراف فاش می
  • به عنوان یک درمان امیدوار کننده برای Covid-19 نازل شده است ما رئوس مطالب قابل توجهی مراحل دانشمندان گرفته در مبارزه با این بیماری
  • به وزیر بهداشت را متهم اپل از امتناع از همکاری با “منتخب دولت” پس از اینکه مجبور به خندق نسخه اصلی تماس با ما-ردیابی برنامه با توجه به مسائل با اپل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de