Coronavirus آخرین اخبار: تهمت می پوشد ماسک صورت برای اولین بار

  • دولت در حال آماده شدن برای سهولت حمل و نقل عمومی محدودیت به مردم بازگشت به کار
  • اتحادیه اروپا متهم خطر زندگی در بن بست بیش از coronavirus داروهای تولید شده در بریتانیا پس از Brexit
  • سخت گیرانه قبل از op قوانین قرنطینه نگه داشتن مردم از حیاتی عمل جراحی, هشدار ارشد, دکتر
  • نظر: اگر موج دوم Covid سوئد رویکرد بوده اند را حق همه همراه
  • ثبت نام به تلگراف جهانی بهداشت امنیتی بولتن

US جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عینک ماسک صورت برای اولین بار در روز شنبه و در نهایت بازده به فشار شدید به مجموعه بهداشت عمومی عنوان مثال به عنوان coronavirus rampages در سراسر امریکا است.

رئیس جمهور تا به حال در یک تیره, ماسک های مهر ریاست جمهوری به عنوان او راه می رفت از طریق راهروهای بیمارستان نظامی والتر رید در خارج از واشنگتن برای دیدار با زخمی جانبازان.

آقای ترامپ ملبس به صورت پوشش به عنوان یک انتظار ترقی مرگ و میر در آغاز در ایالات متحده با توجه به داده ها در این بیماری همه گیر.

تعداد مرگ و میر در هر روز از ویروس شده بود در حال سقوط برای ماه ها و حتی باقی مانده را به عنوان متحده مانند فلوریدا و تگزاس دیدم انفجار در موارد و گزارش روزانه ما عفونت شکست سوابق چندین بار در روزهای اخیر.

دانشمندان هشدار داده آن را نمی خواهد آخرین. کارشناسان پیش بینی متحده که شاهد افزایش در موارد و hospitalisations خواهد در برخی از نقطه, دیدن مرگ و میر افزایش بیش از حد. در حال حاضر که اتفاق می افتد.

“آن را به طور مداوم چیدن. و آن را برداشت تا در وقت شما انتظار می رود آن را به” گفت: ویلیام Hanage یک دانشگاه هاروارد بیماری های عفونی محقق.

با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز, هفت روز, نورد متوسط به صورت روزانه گزارش مرگ و میر در ایالات متحده افزایش یافته است و از 578 دو هفته پیش به 664 در جولای 10.

 دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

حمل و نقل عمومی محدودیت به کاسته

تیوی دولت در حال آماده سازی برای کاهش محدودیت در استفاده از حمل و نقل عمومی به مردم را تشویق به بازگشت به راه آهن و اتوبوس و لوله شبکه و بازگشت به کار و کمک به kickstart اقتصاد است.

به عنوان مستند کاسته است با اوقات فراغت مراکز استخرهای هتل ها و برخی از تئاتر در حال حاضر باز وزیران می خواهید به اطمینان حاصل شود مردم دوباره اعتماد به نفس در شبکه حمل و نقل به عنوان طولانی به عنوان ماسک صورت استفاده می شود و پاکیزگی به دنبال دستورالعمل.

این حرکت به دنبال نخست وزیر مشخصات بالا در مراجعه به مغازه ها در روز جمعه که در آن او در یک ماسک صورت و خواست انگلیس برای بازگشت به کار.

بسیاری از مردم باقی می ماند و تمایلی به بازگشت به رفت و آمد روزانه و هنوز هم زیر مستند, مشاوره برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی مگر اینکه مطلقا لازم است.

دفعات بازدید: داستان کامل

پنجمین شب متوالی تظاهرات در صربستان

Several هزار نفر جمع شده بودند در مقابل صربستان ساختمان پارلمان در بلگراد در روز شنبه برای پنجمین شب متوالی تظاهرات علیه سیاست های دولت از جمله اقدامات شامل رمان شیوع کروناویروس.

معترضان بسیاری از آنها ماسک عینک راه می رفت در مقابل ساختمان پارلمان در پایتخت صربستان گاهی اوقات تماس برای رئیس جمهور Aleksandar Vucic است.

“ما امیدواریم که مقامات ما را بشنود گفت:” Stefana Radjenovic یکی از معترضان.

“ما می خواهیم مقامات برای جلوگیری از دروغ گفتن به ما و ما می خواهند بدانند که تمام حقیقت را در مورد همه چیز است که اتفاق می افتد در ارتباط با کروناویروس بیماری همه گیر.”

این تظاهرات در ابتدا رانده شده توسط سرخوردگی بیش از لحاظ اقتصادی خفقان اقدامات برای جلوگیری از گسترش و زنده اما به زودی تکامل را به ضد دولت تظاهرات که خواستار Mr Vucic استعفای.

منتقدان می گویند دولت تصمیم گیری اجازه می دهد تا مسابقات فوتبال, مذهبی, جشن ها و احزاب و خصوصی تجمعات به سر در مارس و انتخابات پارلمانی به جلو بروید در 21 ژوئن به سرزنش برای افزایش عفونت.

بسیاری بر این باورند که دولت در حال بازی کردن شیوع به منظور اجازه می دهد که انتخابات به ادامه.

پلیس ایستاده در گاز اشک آور و دود در خارج از مجلس ملی ساختمان در بلگراد

اعتبار:
AFP

داستان بالا امروز

  • دولت در حال آماده سازی برای کاهش محدودیت در استفاده از حمل و نقل عمومی به مردم را تشویق به بازگشت به راه آهن و اتوبوس و لوله شبکه و بازگشت به کار و کمک به kickstart اقتصاد است.
  • اتحادیه اروپا متهم شده است که خطر زندگی با اصرار بر آهسته چک در داروهای حیاتی و بالقوه coronavirus واکسن تولید شده در بریتانیا پس از Brexit.
  • ارشد دکتر هشدار داده است که بیماران در حال به تعویق انداختن عمل جراحی به دلیل سخت گیرانه قبل از عمل coronavirus قرنطینه قوانین را به عنوان فراخوانی برای تعمیرات اساسی از دستورالعمل های بیمه خدمات درمانی.
  • واحدهای تهویه مطبوع که recirculate همان هوا در یک اتاق باید خاموش و یا تنها با استفاده از پنجره های باز, کارشناسان خواسته اند که در میان نصب نگرانی در اطراف نقش هوابرد انتقال است.
  • اسرائیل در تلاش برای مهار شدید موج دوم که به راه انداخته است بیش از 1000 عفونت در هر روز غرق تست ظرفیت و منجر به این کشور بالا سلامت رسمی استعفا از دولت در اعتراض.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im