Coronavirus آخرین اخبار: انگلستان قرنطینه خواهد تکیه بر داوطلبانه همکاری اذعان وزیر

 • قرنطینه و سیاست تصمیم گرفت در دادگاه
 • ساعت را به جلو برنامه ای برای بازگشایی بارها
 • چرا مستند می تواند هزینه زندگی بیشتر از آن موجب صرفه جویی در
 • کلیساها به دوباره باز کردن برای نماز خصوصی از 15 ژوئن
 • Priti Patel | معترضان نقض قوانین خطر سقوط ما پیشرفت
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

تیوی دولت حرکت به زور مردم را از ورود در انگلستان به خود قرنطینه برای 14 روز خواهد تکیه بر داوطلبانه همکاری یک وزیر به اذعان.

کیت Malthouse وزیر امور خارجه برای جرم و جنایت پلیس و آتش نشانی است گفت: آن را “عظیم پیروی از جمعیت به طور کلی” به منظور قرنطینه موثر باشد.

وی افزود: “مانند بسیاری از مناطق از این بیماری همه گیر ما تکیه بر همکاری مردم” و گفت که “در حال اجرای مقدمات” و “چک نقطه که در آن روشن می شود مردم نیست مطابق”

هر کسی که پس از رسیدن در انگلستان از هر نقطه در جهان به غیر از ایرلند جزیره و جزایر کانال خواهد شد که به ارائه یک آدرس جایی که آنها باقی خواهد ماند و جدا شده برای 14 روز.

بسیار اشتیاق برای “پل هوایی” با کشورهای دیگر بعید است که در محل قبل از جولای با وجود صنعت هواپیمایی خواستار تصمیم گیری می شود ساخته شده است “ظرف چند روز و نه هفته”.

  دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

انگلستان قرنطینه است ‘بلانت ابزار’, Starmer می گوید:

Lدرباره رهبر, آقا, Keir Starmer گفت: اقدامات مورد نیاز در مرز اما قرنطینه بود “ابزار بلانت” و coronavirus تست برای تازه واردان بهتر خواهد بود.

وجود داشته است “تناقض و کندی” از دولت بیش از قرنطینه.

“ما باید این وضعیت که در آن – هفته پیش – کشورهای دیگر قرار داده و قرنطینه و ما نمی,” او گفت LBC رادیو.

“در حال حاضر به عنوان همه بلند کردن اجسام از آن ما در حال قرار دادن آن در.”

وی افزود: “در واقع من خیلی ترجیح می دهند برای دیدن برخی از مرتب کردن بر اساس تست رژیم در فرودگاه” یا “ظرف چند روز آینده”.

فوتبالیست ممنوع برای نقض Covid-19 اقدامات کنترلی برای نوشیدن جلسه

تیوی چینی فدراسیون فوتبال (CFA) می گوید: شش نفر از اعضای ملی زیر 19 تیم ملی شده اند به حالت تعلیق به مدت شش ماه برای نقض coronavirus اقدامات کنترل با ترک اردوگاه های آموزشی در نیمه شب برای رفتن به نوشیدن.

35-بازیکن اردوگاه آموزشی در شانگهای آغاز شد و در مارس 17 و شنبه به پایان رسید.

“این یک نقض شدید از این تیم اپیدمی کنترل مقررات و باعث اثرات منفی بر کل تیم” CFA به نقل از به نقل از این مقام Xinhua News Agency.

این شش بازیکن را مجبور به نشستن در تمام مسابقات از طریق Nov 30. آنها همچنین در صورت مجازات بیشتر از مربوطه خود باشگاه است. بازیکنان در چین هیچ سازمان رسمی به نمایندگی از منافع خود و آن روشن نیست اگر وجود دارد هر گونه راه برای تجدید نظر در ممنوعیت.

“همه آنها متوجه جدی بودن این وضعیت است. این از دست دادن به تیم و البته از آن خواهد شد که بیشتر اثرات بازیکنان خود” سر مربی چنگ Yaodong به نقل از به نقل از العالم.

زیر 19 تیم برای بازی در چین سوم را بدست آورد در فصل آینده به بازیکنان رقابت بیشتر در آماده سازی برای آینده بازی های المپیک است.

نسل وای و کسانی که به تنهایی زندگی می کنند بیشتر تحت تاثیر مستند تنهایی

ثانیهقبل از اینکه آخرین در فایرفاکس ارقام در تنهایی توسط Victoria بخش.

نسل وای و کسانی که به تنهایی زندگی می کنند بیشتر تحت تاثیر قرار گرفت توسط lockdown, تنهایی, جدید فایرفاکس داده ها را نشان می دهد.

بیش از نیمی از 16 تا 24 ساله با تجربه مستند تنهایی در مقایسه با کمتر از یک چهارم از کسانی که در سن 55 تا 69.

مشابه نسبت تک, بیوه, مطلقه بزرگسالان و کسانی که به تنهایی زندگی می کنند به حال احساس تنهایی در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تقریبا یک سوم در مجموع 7.4 میلیون نفر – پذیرفته شده که تندرستی خود را تا به حال تحت تاثیر قرار شده است در این مستند با احساس تنهایی.

سحر اسنیپ دستیار مدیر پایداری و نابرابری بخش در فایرفاکس گفت: “مردم تنها با احتمال بیشتری نسبت به دیگران به تلاش برای پیدا کردن چیزهایی برای کمک به آنها در مقابله و نیز کمتر احتمال دارد به احساس آنها پشتیبانی شبکه به سقوط.”

سازمان دیده بان | Jacinda protocol wine studio اعتماد به نفس نیوزیلند متوقف گسترش coronavirus

منt به نظر می رسد نیوزیلند در حال حاضر coronavirus رایگان.

به طوری که زمانی که راگبی بازده این آخر هفته آن را انجام خواهد داد تا در مقابل فروش استادیوم.

سازمان دیده بان نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اصرار او با اعتماد به نفس کشور است متوقف گسترش Covid-19.

ورزشگاه انجام بلند کردن اجسام سنگین به صورت هدف پست-مستند

PureGym انگلستان بزرگترین ورزشگاه اپراتور است trialling استفاده از رباتیک پاک کننده به منظور افزایش خود را تمیز کردن رژیم است. این روبات که کشتن میکروب ها با تاباندن لیزر از نور ماوراء بنفش برای فروش در اطراف £50,000 هر و مستقر شده اند توسط بیمه خدمات درمانی در سراسر آن بلبل بیمارستان.

“آنها بسیار گران قیمت و کمی از روی حیله و تزویر برای استفاده چرا که هر کس نیاز به ترک اتاق که نور ماوراء بنفش است که انفجار در اطراف آن را مرتب کردن بر اساس مانند نور خورشید بر روی استروئیدها می گوید:” هامفری Cobbold مدیر اجرایی دهان.

جزئیات کامل قطعه توسط هانا Uttley اینجا.

تنهایی در همان نسبت در حال حاضر به عنوان pre-مستند فایرفاکس و ارقام نشان می دهد

Five درصد از مردم در بریتانیا گزارش شده است که آنها احساس تنهایی “اغلب” یا “همیشه” بین مارس و 3 آوریل 3, در مورد همان نسبت به عنوان pre-مستند با توجه به نظرات و شیوه زندگی نظرسنجی از دفتر آمار ملی.

از کسانی پرسید: 30.9 درصد گزارش شده تندرستی خود مبتلا شده بود از طریق احساس تنهایی در هفت روز گذشته.

در مجموع 2,440 بزرگسالان در زمان شرکت در نظرسنجی.

در سن کار بزرگسالان به تنهایی زندگی می کنند بیشتر احتمال دارد به گزارش تنهایی هر دو “اغلب یا همیشه” و بیش از هفت روز گذشته نسبت به متوسط بالغ.

این نیز در مورد کسانی که در “بد” یا “بسیار بد” سلامت در مسکن اجاره ای یا که یا تنها یا با طلاق از هم جدا شده و یا سابق یا جدا مدنی شریک است.

حزب کارگر نه در برابر اصل قرنطینه’

Shadow صدراعظم Anneliese Dodds گفت: کار شد “نه در برابر اصل قرنطینه” اما می خواستم برای دیدن شواهد بیشتری در مورد اینکه چرا آن را تا به حال معرفی شده است در حال حاضر.

او گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه: “دولت به ما گفت: آنها بر این باورند که شواهد نشان می دهد این است که زمان مناسب است.

“دولت به ما گفت: آنها شواهد تا رویکرد خود را, اما ما را دیده اند که شواهد و ما را دیده اند و نه از آنها که چرا آنها در حال استفاده نیست گسترده تر از آزمون پیگیری و ردیابی است.

“ما نه در برابر اصل قرنطینه – به من گفت: برای مدت زمان طولانی ما درخواست شد که چرا آن را تا به حال معرفی شده در انگلستان است.

“اما ما واقعا نمی فهمم چرا این رویکرد است که گرفته شده در حال حاضر زمانی که جایگزین وجود دارد در دسترس است.”

نظرسنجی: آیا سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات خطر دوم سنبله?

تیاو black lives matter جنبش تحت سلطه جهانی در طول هفته گذشته.

اما چگونه است که بازی کردن با این بیماری همه گیر در حال انجام?

Priti پاتل گفت: “این دولت درک اهمیت حق اعتراض در زمان عادی — اما این نه زمان عادی.”

هستند کسانی که معترض به خطر می اندازند دوم سنبله? حرف خود را در زیر.

قرنطینه بهترین آثار زمانی که r مقدار پایین تر از بریتانیا رای

Professor Venki راماکریشنان رئیس انجمن سلطنتی گفت: قرنطینه بهترین آثار زمانی که Covid-19 انتقال است که در یک نرخ پایین تر از انگلستان جاری شماره.

او گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه ای است که به عنوان یک شرکت عضو هیئت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی) در ماه گذشته او دیده نمی شود هر گونه شواهد علمی مربوط به قرنطینه.

پروفسور راماکریشنان افزود: “من می گویند که کشورهایی که اعمال قرنطینه بود بنابراین یا خیلی زود و یا بعد از مورد رای دادن در این کشور رفته بود پایین بسیار کمی.

“و من باید بگویم که ما هنوز کاملا در این مرحله که در مورد نرخ پایین به زیر یک هزار و تعداد مرگ و میر در هر روز در ده. اما این البته نه صرفا یک تصمیم گیری علمی.

“یکی به تعادل ملاحظات مختلف و بنابراین من واقعا نمی تواند اظهار نظر در مورد زمان بندی.”

شرکت هواپیمایی رایان ایر باس: هزاران نفر رزرو سفر به اروپا و فروپاشی ورودی پروازهای انگلستان

Sاوج در مورد قرنطینه برای ورود بین المللی در صبح بخیر بریتانیا Ryanair رئیس مایکل اولری گفت: “ما شاهد هزاران نفر از خانواده های رزرو تعطیلات خود را در اسپانیا, در اسپانیا و ایتالیا وجود دارد اما تقریبا یک فروپاشی از درون رزرو آوردن کسانی که ایتالیایی ها آوردن کسانی که اروپایی ها در اینجا به انگلستان که در آن بریتانیا صنعت گردشگری بستگی دارد به خصوص در اوج ماه های ژوئیه و اوت.

“چه غیر منطقی در مورد آن این است که همه این کشورها بسیار پایین Covid رای از انگلستان.”

وی افزود: “میلیون ها شغل در حال رفتن به از دست رفته در انگلیسی, گردشگری دلیل, انگلیسی, هتل, انگلیسی, مهمان خانه, انگلیسی, جاذبه های گردشگری – در سراسر لندن, جهان, چشم لندن موزه مادام توسو – خالی خواهد بود چرا که صدها هزار نفر از ایتالیایی ها و اسپانیایی ها و فرانسوی ها مردم شما را از آمدن به بریتانیا هر ماه ژوئیه و اوت به سادگی نمی خواهد سفر.”

دوم سنبله با توجه به اعتراضات? ما نگه داشتن نفس ما’ می گوید وزیر

Policing وزیر کیت Malthouse گفت: کشور را به “حفظ نفس ما” در حد امکان افزایش coronavirus موارد زیر جرم تجمع بیش از آخر هفته برای ضد نژادپرستی تظاهرات.

نظرات خود را پس از دانشمندان پیش بینی شده است که یکی در 600 نفر از این ویروس است.

که به او در BBC Radio 4 امروز برنامه ای است که چنین نسبت به معنای Covid-19 شده اند که توسط معترضان آقای Malthouse گفت: “این قطعا خطر ما در حال اجرا در.

“همه ما باید برای نگه داشتن نفس ما بیش از چند هفته آینده برای دیدن دقیقا همان چیزی است که تاثیر بوده است. آن است که بسیار مایه تاسف است.

“همانطور که ما گفته اند از سمت راست شروع ما می خواهیم مردم را از شرکت در بهداشت عمومی زمینه وجود آشکار قدرت از احساس که آنها کرده اند.”

منحصر به فرد: رئیس بزرگترین خط کروز می گوید Covid-19 ‘مخرب’ اما اصرار صنعت ‘به خوبی پاسخ داده’

منn در مصاحبه با تلگراف آرنولد دونالد رئیس جمهور و رئیس اجرایی از کارناوال شرکت در مذاکرات به صراحت در مورد چالش های پیش روی صنعت چگونه او احساس می کند خطوط کروز در برخورد با کروناویروس شیوع و آنچه که در آینده نگه می دارد.

خواندن خود را Q&A با ما سر سفر کلر Irvin اینجا.

مرز نیروی کارکنان ‘عصبانی’ در درمان

Lucy مرتن حرفه ای افسر در خدمات مهاجرتی اتحادیه اروپا گفت: مرز کارکنان نیروی چک کردن قرنطینه مقالات بودند “عصبانی” در راه آنها در حال درمان است.

او گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه ای است که ویژگی های مقالات توضیح به کارکنان چه برای بررسی تنها وارد دوشنبه شدند و هنوز هم در دسترس برای کسانی که عامل در خط مقدم از تفویض دولت.

Ms مرتن افزود: “کارکنان واقعا عصبانی هستند که این به نظر می رسد می شود بسیار shambolic و آنها نمی خواهند که مقصر است.”

او افزوده بود که “هیچ تدارک برای بررسی آدرس” است که ورود داده بود که آنها را از خود جدا و سیستم ساخته شده در “اعتماد”.

روزانه خود را از اخبار صبح quiz answers

ثانیهقبل از اینکه پاسخ ها امروز امتحان (سوالات ارسال شده در 6.53 هستم).

 1. ادوارد Colston
 2. 14
 3. بنزین و دیزل اتومبیل
 4. Raheem Sterling

قرنطینه باعث خواهد شد ‘ناگفته ویرانی’ به انگلستان گردشگری

Ryanair اجرایی مایکل اولری پیش بینی انگلستان قرنطینه باعث خواهد شد “ناگفته ویرانی” برای این کشور صنعت گردشگری است.

او گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه: “آنچه در آن است می خواهم به انجام است ناگفته ویرانی نه تنها به شرکت های هواپیمایی اما به گردشگری است.

“هزاران نفر از هتل ها هزار نفر از جاذبه های بازدید کننده رستوران ها در ماه ژوئیه و اوت دو کلید ماه برای گردشگری در صنعت گردشگری است.

“ما رو هزاران شغل ضرر و زیان به دلیل یک احمق بی اثر شده است.”

او گفت: شرکت هواپیمایی رایان ایر رزرو شد پایین حدود 50 درصد در زمان مشابه در سال گذشته اما این خروجی پروازهای باقی مانده محبوب در مقایسه با ورودی سفر با مسافران اروپایی که قرار آمدن به انگلستان با توجه به محدودیت های اعمال شده به خود منزوی برای 14 روز پس از ورود.

قرنطینه خواهد تکیه بر همکاری مردم

Kآن Malthouse وزیر امور خارجه برای جرم و جنایت پلیس و آتش نشانی است گفت: آن را “عظیم پیروی از جمعیت به طور کلی” به منظور قرنطینه موثر باشد.

وی افزود: “مانند بسیاری از مناطق از این بیماری همه گیر ما تکیه بر همکاری مردم… به کار با هم به نگه داشتن آن r نرخ به عنوان کم به عنوان ما می توانیم.

“ما امیدواریم که مردم تشخیص دهند که.

“وجود دارد اجرای ترتیبات وجود خواهد داشت چک نقطه که در آن روشن می شود مردم نیست مطابق.

“اما ما امیدواریم که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از همکاری است.”

پرنس چارلز ستایش معلمان و مدارس برای رفتن بالا و فراتر از آن’

یکs معلمان همچنان به جدید انطباق عادی در مدارس آنها را به خود جلب تحسین.

مدارس در آفریقای جنوبی

Cبازی hildren در آفریقای جنوبی شروع به بازگشت به کلاس های درس در روز دوشنبه به عنوان بخشی از یک شل شدن تدریجی محدودیت های اعمال شده کمتر از یک ماه-طولانی COVID-19 مستند در این قاره بیشترین صنعتی کشور است.

بازگشایی مدارس شده بود به تعویق افتاد پس از اساتيد اتحادیه های کارگری خواست کارکنان مدرسه به سرپیچی از دستور دولت در هفته گذشته گفت: مدارس فاقد سلامت کافی و اقدامات بهداشتی برای حفظ مربیان و دانش آموزان امن است.

آفریقای جنوبی شمارش نزدیک به 50,000 موارد جدید کروناویروس – بیشتر از هر کشور در کشورهای جنوب صحرای آفریقا – همراه با تقریبا 1000 مرگ و میر.

ابتدایی وزیر آموزش و پرورش انجی Motshekga گفت: ramped تا تلاش برای تجهیز مدارس در طول هفته گذشته بدان معنی است که 95 درصد از آفریقای جنوبی, مدارس ابتدایی و متوسطه در حال حاضر قادر به میزبان کلاس.

“قانون طلایی است که وجود خواهد داشت هیچ مدرسه که سر گرفته خواهد شد اگر آماده نیست برای انجام این کار” Motshekga گفت.

دولت را در پیدا کردن جایگزین ترتیبات برای دانش آموزان در مدارس قادر به باز کردن در روز دوشنبه, او گفت:.

Priti پاتل در تظاهرات’ coronavirus خطر

تیوی, صفحه اصلی, وزیر نوشتن در تلگراف می گوید معترضان در آشکار نقض قوانین “خطر سقوط پیشرفت ما در برابر این ویروس وحشتناک”.

او می گوید : “این دولت درک اهمیت حق اعتراض در زمان عادی — اما این نه زمان عادی.”

جزئیات کامل ستون در اینجا.

مت روز

منn در صورتی که شما آن را از دست رفته – در اینجا مت کارتون از آخر هفته.

You می توانید تمام کارتون های خود را در اینجا.

روزانه خود را از اخبار صبح امتحان

ثانیهقبل از اینکه است که دوز روزانه خود را از اخبار صبح امتحان. چگونه شما این هفته ؟ پاسخ را بعد از این صبح است.

 1. یک مجسمه که پرتاب شد به بندرگاه در بریستول در طول یک زندگی موضوع اعتراض ؟
 2. چگونه ممکن است روز خواهد مردم را به قرنطینه در انگلستان از امروز ؟
 3. بوریس جانسون است که با توجه به توزیع £6000 تا مردم برای دور انداختن چیست ؟
 4. که لیگ برتر فوتبال گفت: “تنها بیماری در حال حاضر نژادپرستی ما در حال مبارزه با”?

قرنطینه در عمل از امروز

Travellers ورود به بریتانیا در حال حاضر خواهد شد نیاز به خود منزوی به مدت 14 روز تحت اقدامات دولت برای محافظت در برابر موج دوم coronavirus.

همه مسافران – نوار یک تعداد انگشت شماری از معافیت – باید برای پر کردن یک آنلاین یاب فرم دادن به تماس خود را و جزئیات سفر و همچنین آدرس از جایی که آنها منزوی خواهد شد.

افرادی که قادر به تطابق می تواند جریمه 1000 پوند در انگلستان و پلیس را مجاز به استفاده از “نیروی مناسب” را به مطمئن شوید که آنها قوانین را دنبال کنید.

مرز نیروی افسران را انجام چک در ورود و ممکن است ورود به یک غیر مقیم خارجی که حاضر به پیروی از مقررات.

عدم تکمیل یاب تشکیل خواهد شد مجازات £100 مجازات ثابت توجه کنید.

حقیقت ترسناک از مردم در حال مرگ تنها در خانه در طول مستند

بritain را coronavirus مستند منجر به ده ها تن از مردم در حال مرگ در خانه به تنهایی و نه در حال کشف تا دو هفته آن گزارش شده است.

پزشکان بر این باورند چند ده چنین مواردی رخ داده است در لندن بین ماه های مارس و آوریل با اجساد کشف نشده برای مدت طولانی آنها در حال شروع به تجزیه با توجه به نگهبان.

دقیقا چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند در خانه به تنهایی شناخته شده نیست اما همه این موارد مراجعه کننده به محلی خو یش بر کشف.

گاردین گزارش inquests به چنین مواردی برگزار خواهد شد در ماه های آینده.

رئیس کالج سلطنتی, GPs, پروفسور مارتین مارشال مقاله گفت این مرگ و میر می تواند مرتبط به مستند منع مردم از مراجعه به هر یک از دیگر و سوق دادن مردم برای جلوگیری از لازم NHS مراقبت.

امروز صفحه اول

ثانیهقبل از اینکه شما دیلی تلگراف روز دوشنبه, ژوئن 8.

برخی از قربانیان وضع غیر قابل تشخیص تا دو هفته

بritain را coronavirus مستند منجر به ده ها تن از مردم در حال مرگ در خانه به تنهایی و نه در حال کشف تا دو هفته آن گزارش شده است.

پزشکان بر این باورند چند ده چنین مواردی رخ داده است در لندن بین ماه های مارس و آوریل با اجساد کشف نشده برای مدت طولانی آنها در حال شروع به تجزیه با توجه به نگهبان.

دقیقا چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند در خانه به تنهایی شناخته شده نیست اما همه این موارد مراجعه کننده به محلی خو یش بر کشف.

اجباری خود قرنطینه برای ورود مارک ‘ناعادلانه’

Most مردم از ورود به بریتانیا از امروز باید به خود منزوی به مدت دو هفته تحت یک کروناویروس جدید محدودیت شده است که صریحا محکوم توسط بیمار از بخش حمل و نقل هوایی.

بریتیش ایرویز و حمل و بودجه EasyJet و Ryanair راه اندازی مشترک اقدامات قانونی علیه دولت بیش از آنچه آنها به نام “نامتناسب و ناعادلانه” گام.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: قوانین جدید حس از آنجا که “بسیاری از عفونت است که از خارج از کشور را افزایش می دهد” به عنوان بریتانیا خود caseload قطره.

فوجی فیلم می گوید Covid-19 پژوهش به مواد مخدر ممکن است کشیدن به جولای

Avigan یک داروی تایید شده به عنوان یک ضد آنفلوانزا درمان در حال حاضر در حال آزمایش به عنوان یک درمان برای Covid-19

اعتبار:
Issei کاتو/ایسنا

Fujifilm منابع پارسیان پژوهش در Avigan به عنوان یک درمان بالقوه برای Covid-19 رنج می برد بیشتر از شکست در این شرکت ژاپنی در تلاش برای اثبات اثربخشی دارو در برابر ویروس.

“این امکان وجود دارد که آزمایش های بالینی ادامه خواهد داد در ماه جولای” Fujifilm گفت: در پاسخ به یک شاخص Nikkei گزارش می دهند که هر گونه تایید به تعویق خواهد افتاد تا ماه ژوئیه و یا بعد به دلیل عدم بیماران را برای آزمایش.

پس از دولت شینزو آبه داد تا در گرفتن تایید برای مواد مخدر تا پایان مارس هدف بود برای تکمیل آزمایش های بالینی این ماه است.

اما محققان تنها قادر به دریافت حدود 70 درصد از بیماران مورد نیاز برای محاکمه و دلیل آن 28 روز طول می کشد برای دریافت نتایج این روند را ادامه خواهد داد حداقل تا ماه ژوئیه ، Nikkei business daily گفت: “با استناد به یک منبع که نامش ذکر نشده.

NZ محدودیت های بلند پس از حذف ویروس

New نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: همه coronavirus اقدامات در کشور برداشته خواهد شد از شنبه, محرومیت مرز بسته شدن محدودیت ها به عنوان ویروس حذف شده بود از کشور است.

این کشور را برای حرکت به ملی هشدار سطح 1 از نیمه شب روز دوشنبه protocol wine studio گفت: در یک کنفرانس خبری.

او گفت: خصوصی و عمومی حوادث می تواند بدون محدودیت خرده فروشی و مهمان نوازی بخش می تواند به طور معمول و تمام حمل و نقل عمومی می تواند از سر گرفت.

متحد نزدیک رئیس جمهوری مکزیک تست مثبت

از نزدیکان مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador دارای آزمایش مثبت برای coronavirus

اعتبار:
مکزیک ریاست جمهوری/ایسنا

تیاو سر از مکزیک تامین اجتماعی موسسه (IMSS), Zoe Robledo یک از نزدیکان رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador اشاره کرد و گفت: او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و ادامه خواهد داد به کار از راه دور.

“من می خواهم به اعلام کند که امروز من تست مثبت برای Covid-19,” Robledo گفت در توییتر با اشاره به بیماری های ناشی از رمان coronavirus.

کارشناسان پزشکی ادامه خواهد داد و به دنبال او مورد بررسی در تماس Robledo اضافه شده است.

41-سال Robledo یکی از برجسته ترین چهره های عمومی از دولت و اعلام مارس تمدید نگرانی که رئیس جمهور نیز در خطر سرایت.

لوپز Obrador صرف هفته ای تور سواحل مکزیک با وجود این واقعیت است که coronavirus موارد و مرگ و میر را در ادامه به آمار جدید اوج در چند روز گذشته.

بارها و رستوران ها می تواند بازگشایی زودتر از انتظار

بoris جانسون موافقت کرده است برای سرعت بخشیدن مستند محدودیت با توجه به کمک صنعت مهمان نوازی و کاهش محدودیت های برنامه ریزی در خیابان بالا.

او بنا به گزارش امضا کردن در یک سری از اقدامات برای کمک به راه اندازی مجدد اقتصاد در دیدار با Rishi Sunak به صدراعظم

گفته شده توسط Alok Sharma, کسب و کار, منشی, که 3.5 میلیون مهمان نوازی شغل در حال حاضر در معرض خطر آقای جانسون است که انتظار می رود به جلو را برنامه ای برای بازگشایی, میخانه ها, رستوران ها و پارک جلوتر از مهم دوره تابستان.

طرح های دیگر عبارتند از: آرامش بخش معاملات روز یکشنبه ،

او را مجموعه ای از جزئیات بیشتر در اواخر این هفته.

سیاسی خبرنگار هری Yorke بیشتر در این داستان در اینجا.

تولید کنندگان شروع به ظهور از مستند

یک ماشین در Burberry Group Plc کارخانه در کستلفرد, انگلستان به عنوان تولید را افزایش می دهد

اعتبار:
کریس Ratcliffe/ایسنا

Manufacturing خروجی در سراسر انگلستان افزایش ماه گذشته را از آن کم سابقه به عنوان شرکت شروع به ظهور از coronavirus مستند, تحقیقات جدید نشان می دهد.

کسب و کار مشاوران BDO LLP گفت: تولید کنندگان به دست آورد برخی از ضرر و زیان پایدار بین ماه های مارس و آوریل به عنوان آنها بهره مند از کاهش مستند اقدامات است.

با وجود این اخبار خروجی باقی مانده در سطوح پایین تاریخی با کسب و کار در انتظار یک “طولانی و دشوار” مسیر بهبودی گفت: گزارش.

شرکت های در حال دست و پنجه نرم کردن با اجتماعی فاصله محدودیت در حالی که توجه شروع به دوباره تمرکز بر مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکرات و تجارت بین المللی روابط گفت: این گزارش.

ما می افزاید: تقریبا 700 جدید مرگ و میر در 24 ساعت

تیاو coronavirus همه گیر را کشته است 691 نفر در ایالات متحده بیش از 24 ساعت گذشته کمترین تعداد در یک هفته, آمار و ارقام, از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد در روز یکشنبه.

شده اند وجود دارد در مجموع 110,482 مرگ و میر در کشور و 1,938,842 موارد بالتیمور نهادهای مبتنی بر’ real-time tracker گزارش در ساعت 00:30 به وقت تهران.

هر دو تعداد موارد و مرگ و میر تا کنون بالاترین در جهان است.

بر اساس سرانه اما چندین کشور اروپایی از جمله فرانسه و ایتالیا و اسپانیا – بالاتر مرگ و میر.

در حالی که ایالات متحده آمریکا رنج می برد حدود 3000 تن در روز در اواسط ماه مارس این تعداد کاهش یافته است به حدود 1000 کشته و 20,000 موارد جدید در روز در حال حاضر.

اما متخصصان مراقبت های بهداشتی نگرانی توده تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی در نظر گرفتن محل در شهرستانها در سراسر ایالات متحده ممکن است منجر به یک موج جدید در عفونت ها در هفته های آینده.

عمل! فیلم سازان بازگشت به کار در نیوزیلند

کانادا کارگردان جیمز کامرون مگس به NZ به شلیک آخرین فیلم آواتار با تاخیر توسط coronavirus

اعتبار:
مسیحی هارتمن/ایسنا

New نیوزیلند پایتخت تا به حال فوق العاده buzz از هیجان بیش از هفته گذشته به عنوان مدیر برای تلفن های موبایل جیمز کامرون و خدمه پرواز در فیلم بسیار پیش بینی عاقبت از حماسه علمی تخیلی فیلم ‘Avatar’.

این فیلم در میان تعداد انگشت شماری از محصولات لگد زدن در نیوزیلند به عنوان آن شروع به باز کردن پس از حاوی coronavirus و به نظر می رسد به آن صنعت فیلم خود را به ضرب و شتم اقتصاد افزایش می دهد.

نیوزیلند مرزها باقی می ماند بسته به خارجی ها اما دولت به ویژه اجازه 55 خدمه مشغول کار بر روی ‘Avatar’ عاقبت به جت در اجاره هواپیما.

حدود 47 productions بودند در جریان زمانی که نخست وزیر Jacinda protocol wine studio تحمیل سختی مستند در مارس 26.

این ویروس شده است تقریبا حذف شده در نیوزلند است که می تواند در میان اولین کشورهای جهان برای بازگشت به حالت عادی در این هفته به غیر از بسته های مرزی.

برزیل تغییرات جمعآوری آمار به دلیل افزایش مرگ و میر

بrazil ثبت نام 37,312 کل coronavirus مرگ و میر در حالی که به طور کلی موارد در کشور رسیده 685,427 با توجه به داده ها از وزارت بهداشت و درمان روز یکشنبه میان انتقاد از دولت را از دست داده و همه گیر.

بر خلاف روز گذشته دولت منتشر ارقام تجمعی در روز یکشنبه و یک چوب خط حساب کردن از مرگ و میر و عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته. بر اساس در روز یکشنبه داده, برزیل, ثبت نام 1,382 جدید مرگ و میر و 12,581 موارد جدید در 24 ساعت گذشته.

دولت خود را تغییر فرمت برای گزارش Covid-19 آمار برای دوم مستقیم بعد.

بیش از آخر هفته آن را حذف و از نمایش عمومی ماه از ملی اطلاعات در این بیماری همه گیر به عنوان رئیس جمهور Jair Bolsonaro دفاع تاخیر و تغییرات را به صورت رسمی رکورد نگه داشتن جهان دومین شیوع کروناویروس.

روز شنبه, برزیل, ثبت نام 35,930 کل coronavirus مرگ و میر و 672,846 موارد تایید شده.

لهستان گزارش ویروس سنبله مربوط به معدن

Poland دیدم یک رکورد سنبله در تایید coronavirus موارد بیش از آخر هفته با بسیاری از صدها نفر از عفونت گزارش شده توسط وزارت بهداشت و درمان مربوط به یک معدن زغال سنگ در جنوب کشور.

این 1,151 موارد جدید – 576 از آنها ثبت نام شنبه و 575 روز یکشنبه مشخص شده اتحادیه اروپا کشور بالاترین متوالی دو روز در مجموع تا کنون.

نزدیک به دو سوم از کسانی که مبتلا به تازگی در لهستان که بستگی به زغال سنگ برای تولید برخی از 80 درصد از قدرت خود و کارکنان Zofiowka معدن و اعضای خانواده خود را, با توجه به وزارت بهداشت.

این کشور از 38 میلیون نفر است که تا کنون گزارش شده 26,561 موارد Covid-19 از جمله 1,157 مرگ و میر و 12,855 بهبود.

نژادی و بی عدالتی معترضان خواست به آزمایش می شود برای coronavirus

تظاهرکنندگان هشدار داد از coronavirus آلودگی به عنوان آنها در طول یک سیاه زندگی موضوع اعتراض در لندن

اعتبار:
هانا مک کی/ایسنا

یکs تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی را در سراسر جهان بسیاری از مقامات خواسته تظاهرکنندگان به آزمایش می شود برای coronavirus, هشدار شدید, عمومی خطرات بهداشتی.

هزاران نفر فراوان در خارج از gleaming جدید سفارت آمریکا در لندن و جمعیت تخمین زده می شود حدود 10000 بسیاری در ماسک صورت پر میدان را در جلوی در اصلی دادگاه در بروکسل برگزاری رز سفید و نشانه decrying نژاد پرستی.

معترضان در بریستول, انگلستان, پاره کردن یک مجسمه ادوارد Colston یک قرن 17 تاجر برده و تحت فشار قرار دادند و آن را به بندر.

شهر نیویورک آماده است برای بازگشایی پس از بیش از دو ماه coronavirus خاموش شدن توافق لغو حکومت نظامی بود که در جای خود در میان تظاهرات خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. اما آنها نیز خواست که تظاهرکنندگان آزمایش Covid-19.

“یک تست دریافت کنید. دریافت آزمون” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: افرادی که شرکت در تظاهرات و راهپیمایی.

داستان بالا امروز

 • انگلستان جدید کروناویروس مرگ و میر سقوط به زیر 100 برای اولین بار پس از مستند آغاز شد.
 • قرنطینه و سیاست تصمیم گرفت در دادگاه به عنوان 500 سفر و مهمان نوازی شرکت تلاش برای جلوگیری از محدودیت در مورد قانونی با هدف معکوس بریتانیا 14 روز در قرنطینه سیاست.
 • محلی مستندات می تواند در تمام شهرستانها قرار می گیرد تحت مقررات سختگیرانه به گفته وزیر بهداشت مت Hancock.
 • سال آینده یک سطح و GCSEs به احتمال زیاد مختل هشدار آموزش اتحادیه با 2021 ارزیابی احتمالا تحت تاثیر
 • Pharmaceutical غول پیشرو در مسابقه های جهانی به ساخت یک واکسن نیز در حال توسعه یک آنتی بادی تزریق به کمک به نجات بیماران آسیب پذیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im