• NHS رو Italian-style بحران اگر ما ماندن در خانه می گوید: بوریس جانسون
  • انگلیسی خریداران ذخیره کردن مواد غذایی به ارزش £1bn – و باید ‘شرم’
  • بریتانیا می افتد سکوت در چهره یک دشمن نامرئی
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه
  • دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را

تیوی بیمه خدمات درمانی می تواند “غرق” مانند ایتالیایی سیستم بهداشت و درمان فقط در دو هفته بوریس جانسون هشدار داده است که مقام هدایت هموار راه را برای پزشکان انگلیسی به اولویت بندی coronavirus بیمارانی که به احتمال زیاد برای زنده ماندن.

در starkest هشدار دهنده و در عین حال نخست وزیر بریتانیا تنها “دو یا سه” هفته پشت ایتالیا که در آن مرگ و میر از Covid-19 افزایش 793 در 24 ساعت.

هشدار او به انگلستان مرگ و میر از coronavirus رز به 233 با 53 جدید مرگ و میر گزارش شده در انگلستان در یک روز. عفونت پرید تقریبا 1000 نفر در یک روز به صلیب 5,000 علامت برای اولین بار. این ساعت نیز خواسته اعضای عمومی به بازدید از مادران خود برای بچهداری یکشنبه به سرعت گسترش ویروس.

به دنبال آخرین زیر

به روز رسانی خودکار

امیدوارم که برای انگلیسی ها سرگردان در پرو

ثانیهundreds از, انگلستان, انگلیسی, اتباع رشته در پرو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند خانه پرواز در اوایل هفته آینده امور خارجه و مشترک المنافع (FCO) گفته است.

بیش از 400 انگلیسی و ایرلندی شهروندان هستند که در این کشور آمریکای جنوبی با برخی از ترس آنها خواهد بود قادر به ترک زیر یک دولت و مستند.

اما وزارت خارجه بریتانیا گفت: وزیر امور خارجه Dominic Raab تا به حال امن اجازه برای انگلستان-سازماندهی پرواز به ترک پرو برای “اوایل هفته آینده” پس از تماس با پرو همتای.

در توییتر پست Mr Raab گفت: “من تا به حال یک مکالمه خوب این بعد از ظهر با من مخالف شماره در پرو, Gustavo مزا-Cuadra.

“در میان همه چالش ها مقابله با کروناویروس ما متعهد به همکاری با یکدیگر در روزهای آینده برای فعال کردن اتباع انگلستان در پرو و پرو اتباع انگلستان به بازگشت به خانه.”

اولین موارد در غزه

یک فلسطینی مرد مسلمان با پوشیدن موقت ماسک نشسته در نماز جمعه در یک مسجد در شهر رفح در جنوب نوار غزه

اعتبار:
AFP

تیاو دو مورد اول از coronavirus تایید شده اند در پرجمعیت غزه و فلسطین و مقامات بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

دو فلسطینی که تا به حال سفر از پاکستان وارد غزه از طریق مصر به حال آزمایش مثبت برای ویروس اواخر روز شنبه شده اند و در قرنطینه در رفح یک شهر در نزدیکی مرز مصر از ورود خود را روز پنج شنبه در غزه وزارت بهداشت گفت.

مدارس و بازارهای عمومی و رویداد در سالن باید همه بسته شده در غزه بیش از دو هفته گذشته برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به کروناویروس انتقال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de