• کرده است دولت خود را coronavirus استراتژی درست است ؟
  • چگونه فضاهای عمومی گذاشته شده اند به طرز مرموزی خالی توسط Covid-19
  • Coronavirus می کشد به طور متوسط 18 روز
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه
  • دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را

تیوی استراتژی دولت برای مبارزه با کروناویروس در حال آمدن است تحت بررسی به عنوان تا به 10000 نفر در بریتانیا هستند هر چند در حال حاضر آلوده. در حالی که کشورهای شبیه به ما را لغو تجمع جرم و بسته شدن مدارس انگلستان را در پاسخ باقی می ماند و مجزا کلید پایین.

در روز پنج شنبه بوریس جانسون اعلام کرد اقدامات جدید از جمله درخواست از مردم با یک سرفه یا یک درجه حرارت به ماندن در خانه اما برخی می گویند این کافی نیست. چرا که ایرلند و اسپانیا بسته شدن مدارس در حالی که ما ترک ما باز است ؟ چرا باید فرانسه و آلمان و در حال حاضر اسکاتلند متوقف تجمعات بیش از 500 نفر در حالی که ما انجام?

در استرالیا, فصل باز, Australian Grand Prix لغو شد بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus برگزارکنندگان گفت: پس از یک مک لارن عضو تیم آزمایش مثبت است.

ضمن اینکه لیگ برتر مسابقات هستند به احتمال زیاد به تعویق افتاد و پس از آرسنال Mikel Arteta آزمایش مثبت برای Covid-19 با اولین-تیم مجموعه ای به خود منزوی به عنوان یک نتیجه. باشگاه Hale End مرکز آموزش شده است به طور موقت بسته و لیگ برتر را اعلام کرد آن را نگه دارید اضطراری باشگاه جلسه در روز جمعه. آرسنال در حال برنامه ریزی برای بازی برایتون و هاو آلبیون در لیگ برتر در روز شنبه یک بازی است که در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد به تعویق افتاد.

 

به روز رسانی خودکار

اسکاتلندی مدرسه بسته

یک مدرسه در, South Lanarkshire بسته شده است با توجه به یک مورد از coronavirus.

لنرک مدرسه دستور زبان در لنرک بسته شد توسط South Lanarkshire شورای بیمه خدمات درمانی Lanarkshire.

این انجمن بهداشت عمومی تیم سلامت در حال تماس با کارکنان و پدر و مادر در مورد Covid-19 موردی و برنامه ریزی برای بازگشایی مدرسه در روز شنبه, مارس 16.

فردی با کروناویروس خود منزوی در خانه و بیمه خدمات درمانی Lanarkshire گفت آنها “به هیچ دلیلی برای نگرانی”.

دکتر جان لوگان NHS Lanarkshire مشاور در بهداشت عمومی و طب گفت: “ما می خواهیم برای اطمینان بخشیدن به همه کارکنان و پدر و مادر است که خطر ابتلا به کروناویروس از این فرد بسیار کم است.

“ما بهداشت عمومی تیم در روند شناسایی و تماس با تعداد محدودی از افرادی که در تماس نزدیک با مورد تایید و صدور بهداشت عمومی مشاوره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im