Coronavirus آخرین اخبار: ما اقدام به خرید تا تقریبا کل عرضه جهانی کلید دارو remdesivir

 • گرما در PHE به عنوان جانسون اذعان ویروس پاسخ بود ‘تنبل’
 • در حدود یک سوم از کسانی که با هیچ علائم ممکن است توسعه یافته ایمنی
 • ما اقدام به خرید تقریبا کل عرضه جهانی کلید دارو remdesivir
 • لستر شهردار را متهم کرد که در “محرومیت” در مورد مقیاس Covid در شهر خود
 • تحلیل: آنچه اتفاق افتاده است به استفاده از ‘R رای’?
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

تیاو ایالات متحده را خریداری کرده است تا تقریبا تمام عرضه مواد مخدر است که می تواند کوتاه شدن زمان بهبودی از coronavirus بیماران ترک هر سختی برای کشورهای دیگر است.

Remdesivir یک داروی ضد ویروسی است که ساخته شده توسط شرکت biopharmaceutical علوم جلعاد مستقر در کالیفرنیا است. امریکا امن بیش از 500,000 درمان دوره های آموزشی از طریق سپتامبر. که نشان دهنده 100 درصد از جلعاد را پیش بینی تولید برای ماه جولای و 90 درصد برای هر یک از دو ماه آینده.

الکس آذر به وزیر بهداشت آمریکا گفت: “رئیس جمهور تهمت زده شگفت انگیز برای مقابله با اطمینان آمریکایی ها برای دسترسی به, برای اولین بار مجاز درمانی برای Covid-19. تا حد امکان ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که هر آمریکایی بیمار که نیاز remdesivir می توانید آن را دریافت کنید.”

آن را به عنوان آمد امریکا بالای بیماری های عفونی متخصص هشدار داد کنگره این کشور می تواند به عنوان بسیاری از 100,000 جدید کروناویروس موارد یک روز اگر آن زمان خوشه در عفونت موجود نیست.

Follow آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

بایدن نگه نمی, انتخابات, تظاهرات

Joe بایدن گفت: برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری تظاهرات در طول coronavirus همه گیر بی سابقه اعلام می ایستد که در تضاد کامل با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در حال حاضر برگزار شد کمپین بزرگ کرده است.

آقای بایدن همچنین ramped تا خود را به انتقاد از رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر و گفت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “شکست خورده” مردم آمریکا و “تکان پرچم سفید” از تسلیم شدن در مبارزه با کروناویروس.

“این غیر معمول ترین کمپین من فکر می کنم در تاریخ معاصر” معاون سابق رئیس جمهور گفت: در Delaware در نخستین کنفرانس مطبوعاتی خود پس از تامین امنیت خود را از نامزدی ریاست جمهوری نزدیک به چهار ماه پیش است.

“من قصد دارم به دنبال doc سفارشات – نه فقط برای من بلکه برای کشور و این بدان معنی است که من قصد ندارم به برگزاری تظاهرات گفت:” آقای بایدن.

بایدن گفت که کاخ سفید در پاسخ به Covid-19 شکست خورده بود مردم آمریکا

اعتبار:
ایسنا

داستان بالا امروز

 • Public سلامت انگلستان (PHE) آینده پرتاب شده به شک پس از نخست وزیر پیشنهاد کرد که بخش هایی از دولت در پاسخ به کروناویروس بحران شده است “تنبل”

 • انگلیسی گردشگران داخلی در حال حاضر آغاز شده خودروی مورد یک “هزینه کامل” خود را برای اسکاتلند ‘staycations’ اگر Nicola Sturgeon نیروهای آنها را برای ورود به قرنطینه گردشگری, ستاد, هشدار داده اند که او حاضر به رد گم کردن

 • تا یک سوم از افراد سالم و بدون علائم کروناویروس ممکن است توسعه یافته به آن ایمنی بین المللی تحقیقات نشان می دهد

 • کودکان گفته خواهد شد به پیاده روی یا دوچرخه سواری به مدرسه به جای حمل و نقل عمومی که در دوره جدید آغاز می شود در ماه سپتامبر دولت اعلام خواهد شد این هفته

 • امریکا می تواند به عنوان بسیاری از 100,000 جدید کروناویروس موارد یک روز اگر آن زمان خوشه در عفونت هستند نه موجود کشور بالا بیماری های عفونی متخصص هشدار داد کنگره در روز سه شنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de