• دو تن از نمایندگان مجلس در خود به انزوا پس از کنفرانس شرکت کنندگان آزمون های مثبت
  • 143 نفر در چین دیروز – دوم مرگبارترین روز
  • بیش از 1500 کشته و 67,000 مردم آلوده
  • چگونه برای محافظت از خودتان را از coronavirus در رابطه اتوبوس و هواپیما
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای 30 روز

تیاو ایالات متحده را تخلیه برخی از شهروندان خود را روی الماس شاهزاده خانم کروز, کشتی, بزرگترین خوشه از coronavirus موارد در خارج از چین سخن گفته است.

حدود 380 مردم ارائه خواهد شد صندلی در دو تخلیه پرواز از ژاپن به ایالات متحده آمریکا یک مقام رسمی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفته وال استریت ژورنال این صبح است.

Evacuees خواهد رسید در ایالات متحده در اوایل یکشنبه.

الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه شده پس از ورود در یوکوهاما ژاپن در فوریه 3, با 3,500 مسافر و خدمه در هیئت مدیره از آنها 218 آزمایش مثبت برای coronavirus.

وجود دارد 78 انگلیسی روی عرشه کشتی کروز اما وزارت امور خارجه است و در عین حال در پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد تخلیه ممکن است.

به روز رسانی خودکار

ژاپن تمرین رله مشعل المپیک با وجود ویروس ترس

نگرانی وجود دارد که بازی های المپیک ممکن است به تعویق افتاد

اعتبار:
CHARLY TRIBALLEAU/خبرگزاری گتی ایماژ

Japanese تمرین توکیو 2020 المپیک تابستانی رله مشعل روز شنبه در حومه پایتخت.

اما تمرین می آید که نگرانی از شیوع کروناویروس می تواند به تعویق انداختن و یا تاثیر برگزاری این بازی ها. ژاپن در میان بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در خارج از چین که در آن ویروس است که اعتقاد به سرچشمه گرفته و گزارش آن در اولین مرگ ناشی از این ویروس در روز جمعه.

تحویل در Hamura شهرستان تشکیل بخشی از تمرین توکیو 2020 برگزارکنندگان که تقلید پاها سه رله است که در گذشته برای 121 روز در ساخت تا به بازی های المپیک است که از آغاز ماه جولای 24.

اما برگزارکنندگان باید گفت: لغو و یا تعویق نمی شد در نظر گرفته شده و این که بازی های المپیک را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

مرد بیمار می افتد در هاوایی

جزیره اوآهو بسیار محبوب است با خوانندگان

اعتبار:
برایان BIELMANN/خبرگزاری گتی ایماژ

ثانیهawaii مقامات شروع به جستجو در روز جمعه برای هر کسی که ممکن است تا به حال تماس نزدیک با یک توریست ژاپنی که بیمار در جزیره اوآهو و آزمایش مثبت برای یک کروناویروس جدید به زودی پس از بازگشت به کشور خود.

فرماندار David Ige مرد گفت: در سوال این است که اعتقاد به آلوده شدن در ژاپن قبل از گام گذاشتن در سفر خود را و یا در حالی که در مسیر به هاوایی.

این مرد تا به حال به نمایش گذاشته و هیچ نشانه ای از بیماری تا رسیدن به اوآهو, جایی که او برای اولین بار توسعه یافته سرد مانند علائم تنفسی اما بدون تب, دولت بهداشت و درمان, مدیر,,,,, Dr بروس اندرسون به خبرنگاران گفت:.

اجباری دو هفته قرنطینه در پکن

نگرانی وجود دارد که این ویروس ممکن است گسترش یافته و به عنوان مهاجران بازگشت به کار پس از تعطیلات سال جدید قمری

اعتبار:
KEVIN FRAYER/گتی ایماژ

Chinese شهروندان از بازگشت به پکن را به منزوی کردن خود یا در خانه یا در یک متمرکز منطقه برای مشاهدات پزشکی پایتخت دولت گفت: در روز جمعه.

متوجه هشدار وجود خواهد داشت عواقب حقوقی برای کسانی که نمی مطابق با 14 روز در قرنطینه. آن را نداد در مورد نحوه جداسازی به اجرا گذاشته خواهد شد. در حالی که پکن عودت قبلا دستور به “خود-قرنطینه” دو هفته است که اندازه گیری مجاز برای گاه به گاه گردش و اجرای متنوع در سراسر محله.

مقامات چینی هشدار داده اند که coronavirus ممکن است گسترش یافته و به عنوان مهاجران بازگشت به شغل خود را در شهرستانها و یا استانهای دیگر بعد از یک مدت طولانی قمری تعطیلات سال جدید.

تلفات در چین

Cهینا اعلام کرده است کاهش قابل توجهی در coronavirus موارد به 2,641 اما در مجموع مرگ و میر هنوز هم دیروز توسط 143 به 1,523.

تعداد موارد جدید کاهش یافته است در حدود نیم در روز قبل زمانی که پکن گزارش شده بود 5,090 مردم پیمانکاری ویروس.

چین برای برگزاری مداوم در سیاست های مالی

چین شده است ضربه سخت شیوع بیماری با تاثیر بر خرده فروشی و خدمات

اعتبار:
KEVIN FRAYER/گتی ایماژ

Cهینا خود را حفظ محتاطانه سیاست پولی بانک مرکزی گفت: به عنوان اقتصاد کشور است که ضربه سخت شیوع کروناویروس.

فن Yifei معاون فرماندار در بانک خلق چین گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که قیمت مصرف کننده بودند و بعید است به شدت افزایش می یابد.

او اضافه کرد که غیر انجام وام نسبت باقی مانده است نسبتا پایین در چین و او را دیدم فضا برای مقابله با بد وام مشکلات.

در حال رشد وجود دارد ترس است که این ویروس می تواند فشار چین به یک “راز” رکود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de