Coronavirus آخرین اخبار: استقبال آمریکا از که رسیدگی به منشاء بیماری همه گیر

 • اجباری ماسک صورت کمک خواهد کرد که بریتانیا ‘بازگشت به کار’
 • Coronavirus رشد در 4C – ترس از زمستان تجدید حیات
 • ساعت برنامه ریزی رادیکال وصله پینه کردن از بیمه خدمات درمانی
 • جنگ جدید در زباله های پلاستیکی مورد نیاز به عنوان همه گیر سوخت افزایش single-استفاده از آیتم های
 • ثبت نام به تلگراف جهانی بهداشت امنیتی بولتن

تیاو ایالات متحده با استقبال از سوی سازمان بهداشت جهانی به بررسی ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آن را غیر منتظره تایید داده می شود که چه کسی مواجه شدید به ما انتقاد بیش از آن در دست زدن به این ویروس در بحران است.

دو عضو پیشرفت تیم از کارشناسان که متخصصان در حیوانات بهداشت و اپیدمیولوژی – سفر به چین در روز جمعه به تلاش و شناسایی حیوانات منبع این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 550 ، 000 نفر و آلوده به 12.4 میلیون نفر در سراسر جهان است.

کارشناسان خواهد بود در پکن برای آخر هفته به زمینه سازی برای یک ماموریت گسترده تر با هدف شناسایی چگونه این ویروس شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان است.

سفیر آمریکا در سازمان ملل در ژنو اندرو Bremberg گفت: ما بازدید این تحقیقات به عنوان یک “گام های لازم برای داشتن یک کامل و شفاف درک چگونه این ویروس در سراسر جهان گسترش یافته است”.

ما در بدترین آسیب دیده کشور با حداقل 133,900 مرگ و میر و بیش از سه میلیون عفونت موارد است.

رئیس جمهور ایالات متحده روز جمعه بادی بیش از ریشه های ویروس و هشدار داد چیز ساییده شده از روابط با چین است.

“(این) ارتباط با چین شده است به شدت آسیب دیده” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در نیروی هوایی. “می تواند آنها را متوقف کرده اند طاعون…. آنها نمی آن را متوقف کند.”

Follow آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

کارکنان می تواند حق قانونی برای کار از خانه

Ministers می تواند قانونگذاری به مردم یک حق قانونی برای کار از خانه وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در روز جمعه.

آقای Hancock گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال ساخته شده, انعطاف پذیر, کار جدید “هنجار” و چیزی بود که همه “خوب کارفرمایان” باید به جای حرکت رو به جلو.

خواسته در یک گفتگوی اینترنتی با اعضای باشگاه زنان AllBright اگر او را در نظر بگیرید اجرای این طریق دولت قانون آقای Hancock پاسخ داد: “بله”.

“راه شما می توانید نگاه در آن وجود دارد را یک حق برای درخواست کار انعطاف پذیر. من قطعا فکر می کنم باید آن را هنجار جایی که ممکن است,” او گفت:.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

نخست وزیر نشان می دهد ماسک تبدیل خواهد شد اجباری در مغازه ها

یک خریدار می پوشد یک ماسک به عنوان او راه می رود گذشته توقیف مغازه ها در مرکز شهر لستر

اعتبار:
جاستین TALLIS/AFP

Fآس ماسک تبدیل خواهد شد اجباری در مغازه ها و فضاهای محصور بوریس جانسون نشان داد و به او گفت: زمان آن را برای کشور به “بازگشت به کار”.

نخست وزیر که مطرح شده و در صورت پوشش برای اولین بار در روز جمعه گفت: دولت نیاز به “سختگیرانه” در اجرای دستورالعمل برای پوشیدن آنها در داخل خانه.

“ما به طور فزاینده ای فکر می کنم ما باید به اصرار در فضاهای محدود – حمل و نقل – پوشیدن چهره, پوشش,” او گفت:.

ادامه مطلب: اجباری ماسک صورت کمک خواهد کرد که بریتانیا ‘بازگشت به کار’

که سر تیم به چین برای راه اندازی کاوشگر به کروناویروس منبع

World سازمان بهداشت کارشناسان متخصص در بهداشت حیوانات و اپیدمیولوژی کار خواهد کرد با دانشمندان چینی برای تعیین دامنه و سفرنامه از رسیدگی به منشاء بیماری همه گیر کوروناویروس.

این ویروس است که اعتقاد به ظهور در یک بازار عمده فروشی در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر سال گذشته پس از پریدن گونه مانع از قلمرو حیوانات آلوده به انسان است.

که سخنگوی مارگارت هریس گفت: “سوال ما همه نیاز پاسخ داده” است: “ما می دانیم که آن را بسیار شبیه به این ویروس در خفاش اما آن را از طریق یک واسط گونه?”

تیاو در ایالات متحده که بزرگترین کمک کننده در این هفته به اطلاع آژانس که آن را برداشت در زمان یک سال پس از آن را متهم بودن بیش از حد نزدیک به چین و انجام نمی دهد به اندازه کافی به سوال پکن اقدامات در شروع بحران است.

سفیر آمریکا در سازمان ملل در ژنو اندرو Bremberg گفت: ما مشاهده در تحقیقات علمی به عنوان یک گام ضروری برای داشتن یک کامل و شفاف درک چگونه این ویروس در سراسر جهان است.

“ما انتظار داریم که CCP (دیروز) ارائه خواهد شد این تیم از دانشمندان دسترسی کامل به داده ها و نمونه ها و محلات و نگاه به جلو به آن به موقع گزارش” آقای Bremberg گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo گفت پاتوژن ممکن است منشأ در یک آزمایشگاه در ووهان اگر چه آنها ارائه هیچ مدرکی برای این چین است و آن را تکذیب کرد.

دانشمندان ما و سازمان های اطلاعاتی باید گفت که ظهور آن در طبیعت است.

داستان بالا امروز

 • ماسک صورت تبدیل خواهد شد اجباری در مغازه ها و فضاهای محصور بوریس جانسون نشان داده است. او گفت: زمان آن را برای کشور به “بازگشت به کار”
 • Coronavirus گسترش سریع ترین در 4C دولتی دانشمندان تصمیم گرفته اند در میان نصب نگرانی از تهدید یک زمستان تجدید حیات
 • یک جنگ جدید در واحد-استفاده از پلاستیک های اعلام شده توسط وزرای میان نصب نگرانی coronavirus همه گیر است لغو بریتانیا پیشرفت در زمینه بازیافت و آلودگی
 • Ministers می تواند قانونگذاری به مردم یک حق قانونی برای کار از خانه وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در روز جمعه. او گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال ساخته شده, انعطاف پذیر, کار جدید “هنجار” و چیزی بود که همه “خوب کارفرمایان” باید به جای حرکت رو به جلو

 • نخست وزیر گزارش شده است که برنامه ریزی ساماندهی بیمه خدمات درمانی در پی coronavirus
 • دولت اشتباه بود به اعمال قوانین سختگیرانه در منع مردم از رفتن به مجالس ترحیم از اعضای خانواده های وزیر بهداشت اذعان کرده است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de