Coronavirus آخرین اخبار: دیده بان تکل ‘نابود خواهد کرد تبلیغات

تلگراف | No comments

 • وزارت خزانه داری طرح به منظور بالا بردن مالیات و یخ دستمزد
 • دولت 50-صفحه نقشه راه از مستند
 • بازار املاک تنظیم برای بازگشایی
 • معلمان نباید به کار برود اگر آنها احساس ناامنی اتحادیه های کارگری می گویند
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای هفت روز
 • تلگراف Coronavirus درخواست تجدید نظر: پیوستن به ما در کمک به کسانی که سخت ترین ضربه

تبلیغات watchdog بستن است در “گمراه کننده و غیر مسئولانه و نابود” تبلیغات است.

تبلیغات استانداردهای سازمان (ASA) به عجله از طریق موارد به عنوان بخشی از تمرکز بر مقابله با تبلیغات است که بهره برداری مرتبط با سلامت و اضطراب در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در میان آخرین موارد آگهی که ارائه شده تنها نسخه ویتامین تزریق با یک “ویروس تخفیف”. آن را ممنوع اعلام شده است پس از ASA سریع ردیابی Covid-19 شکایات.

ماسک صورت تبلیغات ممنوع شد در ماه مارس با تبلیغات دیده بان حکم آنها به اشتباه ادعا کرد برای جلوگیری از coronavirus.

در ضمن چکمه موجب انتقاد با اتحادیه های کارگری است که می گویند آن را گرفته است “مفهوم کار داوطلبانه راه بیش از حد”.

خیابان بالا داروسازی است که تبلیغات به استخدام ارتش صدها پرداخت نشده داوطلبان به آزمون مردم برای کوروناویروس.

 دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

اسقف اعظم مخفیانه, داوطلب

اسقف اعظم کانتربری جاستین ولبی

اعتبار:
استیو پارسونز/PA سیم

اسقف اعظم کانتربری به طور مخفیانه داوطلبانه به عنوان یک روحانی در خیابان Thomas’ بیمارستان در طی coronavirus مستند the Telegraph یاد کرده است.

ترین Rev. جاستین ولبی ارشد ترین اسقف در کلیسای انگلستان شده است به طور منظم بازدیدکننده داشته است به راحتی بیمار و در حال مرگ در لندن در بیمارستان از نزدیک در Lambeth کاخ.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

مراقبت در منزل نیز خواسته ساکنان به حرکت

مراقبت در منزل در شمال لندن شد چه اعتقاد بر این است که برای اولین بار به نزدیک به دلیل مسائل ناشی از کوروناویروس.

درویشی تسلیم در بارنت نیز نوشته شده به ساکنان درخواست آنها را به حرکت تا پایان ماه با استناد به “مداوم مسائل مربوط به نیروی انسانی و عملیاتی مشکلات با توجه به Covid-19”.

این صفحه اصلی است به طور موقت بسته شدن با ساکنان در حال نقل مکان به خوابگاه های جایگزین.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

دیده بان تکل آگهی شکایات

یک آگهی که ارائه شده تنها نسخه ویتامین تزریق با یک “ویروس تخفیف” ممنوع شده است پس از watchdog سریع ردیابی Covid-19 شکایات.

Manchester-بر اساس درمانگاه PCK پوست تنبیه شد برای ارائه نسخه-تنها تزریق در حالی که Chuckling بز با مسئولیت محدود قوانین شکست دلالت آن “دل و روده سلامت” محصولات مانع از درمان و یا درمان بیماری های تبلیغاتی استانداردهای اقتدار گفت.

آن را با عجله از طریق موارد به عنوان بخشی از تمرکز بر مقابله با تبلیغات است که بهره برداری مرتبط با سلامت و اضطراب در طول بیماری همه گیر.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

کارشناسان زباله Nicola Sturgeon مراقبت صفحه اصلی مرگ و میر ادعا

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon در جلسه توجیهی روزانه در شیوع کروناویروس

اعتبار:
دولت اسکاتلندی/AFP

کارشناسان rubbished Nicola Sturgeon پیشنهاد که بالا coronavirus مرگ و میر در اسکاتلند مراقبت از خانه را می توان توضیح داد: آماری ناهنجاری.

اولین وزیر متهم شده است از عدم ساکنان و کارکنان در امکانات با 43 درصد از اسکاتلندی coronavirus مرگ و میر مرتبط با مراقبت از خانه و در مقایسه با حدود یک چهارم در انگلستان و ولز است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

خلاصه ای از آخرین خبرها

به عنوان انگلستان تلفات soars بیش از 226,460 پس از 627 مرگ و میر بیمارستان گزارش شد – آوردن مجموع به 32,692 – در اینجا به آخرین داستان بالا:

 • مسن پدربزرگ و مادربزرگ ممکن است خارج از هر “اجتماعی حباب” به وزیر بهداشت پیشنهاد کرده است در میان سردرگمی آخرین coronavirus اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.
 • کارشناسان rubbished Nicola Sturgeon پیشنهاد که بالا coronavirus مرگ و میر در اسکاتلند مراقبت از خانه را می توان توضیح داد: آماری ناهنجاری.
 • بیماران مبتلا به زوال عقل سه برابر بیشتر احتمال دارد به منظور توسعه شدید کروناویروس اولین مطالعه از این موضوع نشان داده است.
 • بیمه خدمات درمانی تماس با ما-ردیابی نرم افزار است که با توجه به رول در اواسط ماه مه و سابق وزیر بهداشت اندرو Lansley می گوید: داده های مکان آن را جمع آوری می تواند کمک به جلوگیری از یک دوم ملی مستند.
 • شرکت های هواپیمایی قادر خواهد بود برای ارائه به مسافران کوپن به جای پول نقد بازپرداخت برای سفر لغو شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>