Coronavirus آخرین اخبار: چه کسی می گوید هوابرد انتقال تحقیقات ‘ضروری’

 • منحصر به فرد: Coronavirus می تواند سوخت یک superbug timebomb
 • سالن بازگشایی به عنوان نرمال لبه نزدیک تر
 • Covid-19 ‘فوق العاده مسری در دفاتر شلوغ’
 • فروشگاه کارگران و رانندگان تاکسی به آزمایش می شود
 • دو سوم ایمنی در نیویورک تست
 • ثبت نام به تلگراف جهانی بهداشت امنیتی بولتن

تیوی سازمان بهداشت جهانی جدید کروناویروس دستورالعمل اذعان برخی از گزارش ها از انتقال هوابرد اما توقف کوتاه برای تایید است که این ویروس گسترش می یابد از طریق هوا.

که در روز پنج شنبه گفت که برخی از شیوع بیماری های مرتبط با محیط داخلی فضاهای شلوغ که پیشنهاد امکان انتقال آئروسل مانند طول تمرین گروه کر در رستوران ها و یا در کلاس های تناسب اندام.

اما این سازمان گفت: بیشتر پژوهش “به فوریت نیاز به بررسی چنین موارد و ارزیابی اهمیت خود را برای انتقال Covid-19”.

در این گزارش به شرح زیر نامه سرگشاده ای از aerobiologists دانشمندان است که تخصص در گسترش بیماری در هوا که خواست که برای به روز رسانی خود را راهنمایی در مورد چگونگی گسترش بیماری شامل آئروسل انتقال است.

بر اساس بررسی مدارک و شواهد که گفت: کروناویروس که باعث Covid-19 اسپرد را از طریق تماس با سطوح آلوده یا تماس نزدیک با افراد آلوده که از گسترش این ویروس از طریق بزاق و ترشحات تنفسی یا قطرات منتشر شد زمانی که یک فرد سرفه, عطسه صحبت می کند و یا آواز می خواند.

که دستورالعمل های جدید نشان می دهد مردم باید به جلوگیری از جمعیت و اطمینان از تهویه مناسب در ساختمان, در علاوه بر این به اجتماعی فاصله و تشویق ماسک زمانی که فاصله فیزیکی امکان پذیر نیست.

دکتر Anthony Fauci, مدیر ما موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: نه وجود دارد بسیاری از شواهد هنوز در انتقال هوابرد اما افزود: “من فکر می کنم این یک فرض منطقی که در آن رخ می دهد.”

Dr Fauci گفت: شواهد تا کنون بود “مبنای اساسی برای چرا ما در حال حاضر بنابراین قصد گرفتن مردم – به خصوص افراد بدون علائم – به پوشیدن ماسک”.

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

Covid-19 ‘فوق العاده مسری در دفاتر شلوغ’

یک مطالعه جدید بر اهمیت مشغول محل کار به عنوان یک انکوباتور از coronavirus به عنوان سازمان جهانی بهداشت می گوید وجود دارد “در حال ظهور شواهد” که Covid-19 را می توان از طریق هوا.

مطالعه نگاه از شیوع کروناویروس در کره جنوبی مرکز تماس که در آن 43.5 درصد از افراد مشغول به کار در یک طبقه از ساختمان آزمایش مثبت است.

پس از یک کارمند بیمار مبتلا به ویروس, مقامات بهداشتی آزمایش 1,143 از همکاران خود و نشان داد که 97 آزمایش مثبت – 94 از آنها مشغول به کار در همان طبقه. اکثر همه کار می کرد در همان سمت از ساختمان بسیاری از نشستن در کنار و یا در مقابل یکدیگر.

نویسندگان نوشت که شیوع نشان داد که Covid-19 “می تواند فوق العاده مسری در شلوغ دفتر تنظیمات مانند یک مرکز تماس”.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

انگلستان تبدیل کردن اتحادیه اروپا واکسن طرح

تیوی دولت تبدیل کردن فرصت برای پیوستن به اتحادیه اروپا coronavirus واکسن طرح پس از وزرا با ابراز نگرانی از “هزینه تاخیر”, تلگراف می داند.

Alok Sharma, کسب و کار, منشی, اعتقاد بر این است که به دور از این طرح پس از ناکامی در امن “کافی تضمین” که بریتانیا را دریافت تعدادی از واکسن به آن نیاز دارد در زمان.

با آزمایش های در حال انجام در سراسر جهان وجود دارد انتظار می رود شدید رقابت های جهانی برای تضمین منابع زمانی که موفق واکسن یافت.

تصمیم به شرکت در این طرح است به احتمال زیاد به تحریک یک واکنش شدید میان مخالفان و نمایندگان مجلس بر این باورند که دولت تمایلی به شرکت در پروژه های اتحادیه اروپا پس از Brexit.

ادامه مطلب: انگلستان تبدیل کردن اتحادیه اروپا coronavirus واکسن طرح

دو سوم ایمنی در نیویورک تست

یکreas نیویورک ثبت شده تقریبا 70 درصد میزان ایمنی نسبت به Covid-19 در چه دانشمندان به عنوان “خیره کننده” یافته است که نشان می دهد آنها می تواند محافظت شده از هر گونه موج دوم.

حدود 68 درصد از افرادی که در زمان تست آنتی بادی در یک کلینیک در تاج محله کوئینز دریافت نتایج مثبت در حالی که در یک کلینیک دیگر در ارتفاعات Jackson, 56 درصد تست مثبت است.

بیشتر بخوانید: دانشمندان تگرگ ‘خیره کننده’ نتایج نشان می دهد که مناطق نیویورک ممکن است رسیده اند 68 درصد ایمنی

فروشگاه کارگران و رانندگان تاکسی به آزمایش می شود

Tآپادانا هزار نفر از رانندگان تاکسی پاک کننده ها و مغازه کارگران در حال آزمایش coronavirus نگرانی که آنها در حال گسترش این بیماری است.

Addison Lee, BT و در میان برخی از شرکت هایی که کارکنان داده خواهد شد آزمون حتی اگر آنها به نظر می رسد سالم است.

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی گفته است: “کمک به دانشمندان در درک شیوع این ویروس در افراد بدون علامت در بالاتر از خطر شغل.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

نتیجه تست مثبت برای رئیس جمهور بولیوی

باولیویا رئيس جمهور جانین Anez دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Ms Anez گفت: در یک توییت در روز پنج شنبه بود که او به خوبی و در ادامه به کار می کنند در حالی که در انزوا.

“همراه ما خواهد آمد از این” او گفت:.

تیاو تایید آمد و یک هفته پس از بولیوی وزیر بهداشت ماریا Eidy روجا گفت: او تا به حال آزمایش مثبت است.

این محصور در خشکی آند کشور حدود 11.5 میلیون نفر ثبت نام بیش از 42000 موارد تایید شده بیماری و 1500 مرگ و میر و یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار سرانه در جهان است.

داستان بالا امروز

 • Coronavirus خطرات سوخت و پرکن-گسترش ویروسهای با توجه به “بیش از حد” استفاده از آنتی بیوتیک ها برای درمان, بیمار, بیماران, انگلستان سابق افسر ارشد پزشکی هشدار داد
 • Coronavirus محدودیت به طور قابل توجهی کاسته پنج شنبه شب با آرامش محدودیت هایی در ورزش و اوقات فراغت است. سالن های ورزشی و استخرهای شنا و تفریح مراکز, سالن های زیبایی و هنر در سالن انگلستان را تمام بازگشایی
 • حدود 7000 شغل در معرض خطر هستند پس از جان لوئیس و چکمه اعلام کرد ده ها تن از فروشگاه تعطیلی روز پنج شنبه در حالی که برگر کینگ گفت: آن را نمی ممکن است بازگشایی بیش از 50 رسانه
 • مناطق نیویورک ثبت شده تقریبا 70 درصد میزان ایمنی نسبت به Covid-19 در چه دانشمندان به عنوان “خیره کننده” یافته است که نشان می دهد آنها می تواند محافظت شده از هر گونه موج دوم
 • مدارس باید آپدیت رفتار سیاست شامل Covid مربوط به جرائم مانند “هدفمند سرفه کسی”, دولت جدید هدایت می گوید:
 • دولت تبدیل کردن فرصت برای پیوستن به اتحادیه اروپا coronavirus واکسن طرح پس از وزرا با ابراز نگرانی از “هزینه تاخیر”, تلگراف می داند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de