اختلال در سل خدمات با توجه به Covid-19 همه گیر می تواند به عنوان بسیاری از 6.3 میلیون بیشتر موارد ابتلا به سل و 1.4 میلیون مرگ و میر در سراسر جهان بیش از پنج سال آینده یک مطالعه جدید نشان داده است

گزارش Stop TB همکاری در نگاه تاثیر کاهش دسترسی به, تست, تشخیص و درمان را در انتقال مرگبار بیماری تنفسی به کشور گسترده مستندات برانگیخته جهانی coronavirus همه گیر تعطیل درماني.

این مدل سازی مطالعه انجام شده توسط یک تیم از محققان از جمله کسانی که در امپریال کالج لندن دریافتند که اگر خدمات تعطیل شد, به مدت دو ماه و سپس در زمان دو ماه به بهبود وجود خواهد داشت اضافی 1.8 m موارد و 342,000 مرگ و میر در سطح جهان بین در حال حاضر و تا سال 2025.

اما در بدترین حالت از سه ماه مستند و 10 ماه و چيزی وجود دارد خواهد بود 6.3 میلیون نفر و 1.4 میلیون مرگ و میر بیش از مدت مشابه.

این امر نشان دهنده 11 درصد افزایش در تعداد موارد سل بین 2020 و 2025 و آن را به تعدادی از موارد بازگشت به سطح آنها در سال 2013 است.

این آخرین گزارش برای نشان دادن ناخواسته پیامدهای بهداشتی در سراسر جهان coronavirus shutdown با مالاریا کارشناسان به تازگی هشدار اختلال could turn back 20 سال پیشرفت است.

ابتلا به سل جان حدود 1.5 میلیون نفر سالانه بیش از سایر بیماری های عفونی, اما پیشرفت های بزرگ ساخته شده است آن را تحت کنترل در سال های اخیر است .

TB کارشناسان به شدت تشویق های سال گذشته سالانه جهانی سل گزارش منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی نشان داد که هفت میلیون مورد جدید این بیماری تشخیص داده شد در سال 2018 از 6.4 میلیون در سال 2017.

پیدا کردن مورد جدید از بیماری های ریوی و درمان آنها مرکزی است برای کسانی که سل استراتژی حذف به عنوان افرادی که ندانسته با این بیماری آلوده می تواند به آلوده کردن دیگران, ایجاد یک اثر گلوله برفی.

برای درک تاثیر coronavirus مستندات توقف TB مشارکت انجام یک نظرسنجی از 20 کشور با کمترین TB بار در ماه مارس و در بر داشت که اطلاعیه از موارد جدید کاهش یافته بود تا آنجا که 70 تا 80 درصد در برخی از کشورها از زمان شروع این بیماری همه گیر.

پاسخ دهندگان گفته است که فعال مورد پیدا کردن و نظارت از این بیماری تا حد زیادی کاهش می یابد و یا حتی متوقف شده و تجهیزات از قبیل تست کیت و بیمارستان ها بودند که منحرف به کروناویروس تلاش های کنترل.

این بررسی همچنین نشان داد که بيماران گفته بودن نه به رفتن به بیمارستان برای درمان و یا اجتناب از بیمارستان برای ترس از چیدن coronavirus.

Dr Lucica Ditiu مدیر اجرایی Stop TB مشارکت گفت که یافته های این نظرسنجی تا به حال “وحشت زده” TB کارشناسان.

“این به این معنی است که تعداد زیادی از مردم [با TB] باقی خواهد ماند کشف نشده و درمان نشده و می تواند به گسترش این بیماری بیشتر,” او گفت:.

او افزود که دولت در مواجه با “مسیر پر پیچ و” مرور بین Covid-19 و سل.

“اما انتخاب به چشم پوشی از TB خواهد پاک کردن حداقل یک و نیم دهه از سخت به دست آورده پیشرفت در برابر جهان کشنده ترین عفونت و میلیون ها نفر بیشتر مردم بیمار,” او گفت:.

این کلید قفل و نگاه در حالات مختلف و در بر داشت که برای هر ماه از مستند وجود دارد خواهد بود بیش از 608,400 TB موارد بین 2020 و 2025. و به دلیل آن می تواند زمان را برای خدمات به بالا و در حال اجرا دوباره هر ماه آن را در زمان برای از سرگیری خدمات منجر به اضافی 420,400 موارد است.

Dr Nimalan Arinaminpathy دانشیار در ریاضی اپیدمیولوژی در امپریال گفت: کنترل بیماری سل تلاش شده است با تمرکز بر تشخیص بیماران به سرعت به عنوان امکان پذیر است و آنها شروع درمان.

“وضعیت ما الان این است که مستند و دیگر اقدامات برای جلوگیری از coronavirus به طور بالقوه مؤثر بر سیستم های که قرار داده شده است در محل مدیریت TB,” او گفت:.

این گزارش می گوید که به سادگی بازگشت به “کسب و کار به طور معمول” بعد از مستند نمی خواهد به اندازه کافی و تکمیلی اقدامات مورد نیاز خواهد بود مانند “ramped تا” فعال مورد پیدا کردن و فشرده تعامل جامعه و قرارداد ردیابی.

“حتی پس از مستند برداشته شده است آن را زمان برای عادی TB خدمات به ترمیم بنابراین وجود خواهد داشت یک دوره بازگشت در پایان این گفت:” دکتر Arinaminpathy.

  محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im