Coronavirus مستند اقدامات ممکن را نجات داد 59,000 زندگی در اروپا در حال حاضر می گوید: مطالعه جدید

حداقل 59,000 زندگی در حال حاضر ذخیره شده در 11 کشور اروپایی با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات معرفی شده برای جلوگیری از گسترش Covid-19 جدید, مدل سازی نشان می دهد.

با توجه به تجزیه و تحلیل 370 مرگ و میر در حال حاضر برطرف شده است در انگلستان – که در آن در سراسر کشور مستند به اثر فقط یک هفته پیش – در حالی که ایتالیایی مداخلات را نجات داد 38,000 زندگی به تاریخ.

اما این مطالعه همچنین نشان می دهد که این قاره باقی مانده است یک راه طولانی از توسعه “گله ایمنی” به موجب آن اکثریت قریب به اتفاق مردم را بهبود و تبدیل شدن به سیستم ایمنی بدن به coronavirus.

این مدل سازی منتشر شده در دوشنبه توسط امپریال کالج لندن و تجزیه و تحلیل تاثیر مستند در 11 کشور اروپایی از جمله انگلستان است.

این نشان می دهد که بین عنوان بسیاری از 43 میلیون نفر از مردم ممکن است با این ویروس آلوده شده توسط مارس 28. این به این معنی بالاترین برآورد را برای “حمله نرخ” – بسیاری از جمعیت آلوده در این کشور – است 11.4 درصد است.

“برآورد ما حاکی از آن است که جمعیت در اروپا به گله ایمنی” نویسندگان گفت. آنها اضافه شده است که به دلیل مداخلات خود ادامه خواهد داد و باعث کاهش نرخ انتقال, “نرخ خرید گله ایمنی را آهسته کردن سرعت”.

“این نشان میدهد که این ویروس قادر خواهد بود به سرعت در حال گسترش باید مداخلات برداشته شود” محققان هشدار داد.

در انگلستان این مطالعه تخمین می زند که تنها 2.7 درصد از جمعیت (1.6 میلیون نفر) آلوده شده اند که در تضاد به اپیدمیولوژیک مدل سازی از دانشگاه آکسفورد است که نشان می دهد تا آنجا که نیمی از جمعیت بریتانیا ممکن است در حال حاضر آلوده شده است.

در امپریال مطالعه نروژ و آلمان کمترین میزان عفونت در 0.41 در 0.7 درصد بود در حالی که اسپانیا دارای بالاترین “حمله رای” در اروپا و در 15 درصد است.

در حالی که ایتالیا دارای بیشترین شیوع در اروپا – دوم تنها به ایالات متحده در سراسر جهان – کشور همچنین دارای یک جمعیت بزرگتر از اسپانیا قرار دادن حمله رای در 9.8 درصد است.

این مدل سازی منتشر شد توسط MRC مرکز جهانی بیماری های عفونی و تحلیل در امپریال.

این تیم همچنین در تولید گزارش که پیشنهاد 260,000 مردم می میرند اگر در انگلستان تولید می شود “کاهش” استراتژی به تنهایی باعث تصمیم دولت برای اعمال ولایت “سرکوب” و یا مستند هفت روز پیش.

“این تحلیل نشان می دهد که مداخلات کشورهای اروپایی باید در جای خود قرار داده اند به طور قابل توجهی کاهش گسترش Covid-19” گفت: پروفسور نیل فرگوسن, مدیر MRC مرکز.

“اما آن است که هنوز روشن نیست که آیا یا چگونه به سرعت این اقدامات باعث خواهد شد تعداد موارد جدید به کاهش است. داده های جمع آوری شده در دو هفته آینده بسیار مهم خواهد بود برای پالایش ارزیابی ما از این نکته کلیدی,” او اضافه شده است.

این گزارش مورد تجزیه و تحلیل اطلاعات در زمان واقعی از اتریش, بلژیک, دانمارک, فرانسه, آلمان, ایتالیا, نروژ, اسپانیا, سوئد, سوئیس و انگلستان و تعیین می کند که مداخلات اعمال شده را کاهش باروری نرخ coronavirus با 64 درصد به طور متوسط.

اما تعدادی از زندگی ذخیره شده توسط مداخلات وابسته است چه مدت آنها در جای خود و به اندازه از این بیماری همه گیر. در ایتالیا برخی از 38,000 مرگ شده اند جلوگیری کرد در حالی که اسپانیا مانع 16,000 و فرانسه 2,600.

در کشورهایی که شیوع کروناویروس باقی مانده است بسیار کوچکتر این ارقام به مراتب پایین تر است. در نروژ این تیم تخمین می زنند که کمتر از 10 زندگی می کند ذخیره شده اند در حالی که دانمارک مانع 69 مرگ و میر. تا کنون این کشور را گزارش کرده اند 32 و 77 مرگ و میر بود.

“اروپایی ها مانند بسیاری از مردم در جای دیگر تغییر کرده است زندگی خود را عمیقا در هفته های اخیر گفت:” Christl Donnelly, یک استاد جامعه آماری و اپیدمیولوژی در امپریال و یکی از نویسندگان این مطالعه.

“این گزارش روشن می سازد شواهد اولیه از مزایای اجتماعی این فاصله اقدامات است. ما نگه داشتن فاصله از یکدیگر ما محدود کردن فرصت برای این ویروس به گسترش و کاهش خطرات ناشی از بیماری و حتی مرگ و میر در میان کسانی که در اطراف ما,” او گفت:.

اما در این گزارش اضافه شده است که آن را بیش از حد به زودی برای تعیین اثرات مداخلات در میزان مرگ و میر به عنوان coronavirus مرگ و میر تمایل به رخ می دهد هفته پس از یک فرد قرارداد ویروس.

“حتی به عنوان تلفات همچنان به کوه نگاه ما به اندازه کافی سیگنال داده به این نتیجه که پایدار شدید اقدامات صورت گرفته توسط دولت های اروپایی در حال حاضر زندگی را نجات داد با رانندگی کردن تعدادی از عفونت های جدید در هر روز” گفت: Dr ست Flaxman, متخصص در آماری و یادگیری ماشین در امپریال.

“اما از آنجا که این مداخلات بسیار اخیر در بسیاری از کشورها وجود دارد و یک تاخیر بین عفونت و مرگ آن را طولانی تر—از هفته به هفته—برای این اثر به منعکس شده در این شماره از روزانه مرگ و میر,” او اضافه شده است.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im