Coronavirus مستند: سیرالئون ‘الگو’ وزیر حمل نوزاد و دارای زوم جلسه

در ابتدا به نظر می رسد مانند یک توییتر تصویر به تشویق ما در این زمان نامشخص است.

اما به عنوان انسان های تصویر خود را در 10 ماهه دختر به پشت خود را در طول یک جلسه آنلاین شد سیرالئون را وزیر آموزش و پرورش گفتگو تبدیل به نقش های جنسیتی.

دیوید Moinina Sengeh گفت: او می خواست به عنوان مثال مجموعه برای دیگر مردان است.

او به بی بی سی گفت که این بسیار نادر است برای دیدن یک کودک با یک پدر را در کشور خود.

البته یک عکس از یک زن با یک کودک بر پشت او را به سختی مطرح ابرو چیزی که 33 ساله اذعان دارد.

زوم multi-tasking

“بسیاری از زنان این کار را روزانه اما آن است که بسیار normalised که ما در مورد آن صحبت نمی در همه. اگر این همسرم بود که آن را انجام داد و سپس این را نداشته اند ویروسی, صدای جیر جیر,” او گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک Newsday در برنامه از سیرالئون پایتخت فریتاون که در آن وجود دارد که بخشی از مستند برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

وزیر آموزش و پرورش بود که در آشپزخانه در خانه تغذیه Peynina زمانی که او شروع به در نظر گرفتن بخشی در یک زوم نشست. او متوجه است که او نگاه خواب آلود بنابراین تصمیم به کراوات او در بازگشت خود را به منظور ادامه این نشست است.

این تصویر “نیروهای مردان به فکر کردن در مورد خود را نشان می دهد آنها را که ممکن است به مراقبت از فرزند خود” Dr Sengeh گفت.

“من باید دوستانی که هرگز تغییر پوشک و آنها چند فرزند و آنها حتی نمی دانند که چگونه ممکن است,” او اضافه شده است.

برخی از مردان در پاسخ به صدای جیر جیر خود را با تصاویر خود را در مهد کودک تلاش.

مدل نقش

او نیز با تحسین از سوی برخی از فعالان.

“او در نقش یک مدل برای مردان دیگر در سیرالئون در آفریقا” سیرا Leonean فعال حقوق زنان Nemata Majeks-واکر به بی بی سی گفت.

“او کسی است که باور ندارد که آن را تنها یک زن است که باید مراقبت از فرزندان او.”

وزیر آموزش و پرورش همچنین می خواستم برای تشویق رهبران به خصوص همتایان مرد خود را برای به اشتراک گذاری خانواده خود زندگی می کند. او فکر می کند که آن را کمک کرده است تا او را بهتر درک و همدردی با دیگر پدر و مادر باید منجر به بهتر سیاست ساخت.

سازمان ملل متحد صندوق جمعیت می گوید که “نابرابری جنسیتی و محرومیت از حقوق زنان هنوز هم شایع در تمام سطوح در سیرا Leonean جامعه”. یک ارزیابی که دکتر Sengeh توافق با.

او گفت که دختران بیشتر از پسران رها کردن آموزش و پرورش قبل از پایان دبیرستان و او در حال توسعه سیاست هایی که او به عنوان “رادیکال شمول” است که باید به افزایش تعداد دخترانی که ماندن در مدرسه.

یک ماه پیش او ابزاری در واژگون شدن این کشور به ممنوعیت دختران از رفتن به مدرسه.

سیرالئون است 124 تایید موارد coronavirus و ثبت هفت مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر