ناحیه لمباردی در معرفی اقدامات سختگیرانه تر در تلاش برای مقابله با گسترش coronavirus.

بر اساس قوانین جدید اعلام کرد اواخر روز شنبه به ورزش و فعالیت بدنی در خارج حتی به صورت جداگانه ممنوع است. با استفاده از ماشین آلات ممنوع است.

این حرکت به عنوان ایتالیا گزارش داد نزدیک به 800 coronavirus مرگ و میر در روز شنبه و دیدم عوارض خود را برای ماه گذشته برسد 4,825 بالاترین در جهان است.

لومباردی است که بدترین آسیب دیده منطقه در کشور با 3,095 مرگ و میر.

منطقه رئیس جمهور Attilio فنتنا اعلام کرد که اقدامات جدید در یک بیانیه است.

کسب و کارهای خواسته شده است به تمام عملیات به استثنای “ضروری” زنجیره تامین. کار در سایت های ساختمانی متوقف خواهد شد به غیر از کسانی که مشغول به کار در بیمارستان و جاده و راه آهن.

همه باز هوا هفتگی بازارهای شده اند به حالت تعلیق درآمد.

لومباردی شده است تحت یک مستند پس از 8 مارس و دولت امیدوار بود برای دیدن نتایج برای اولین بار وجود دارد.

تقریبا تمام ایتالیایی ها گفته شده است به ماندن در خانه.

ملی ایتالیا سلامت موسسه رئیس سیلویو Brusaferro خواست سالمندان به ماندن در خانه. متوسط سن ایتالیا به قربانیان است 78.5.

“اگر شما به دنبال تمام اقدامات شما را از همه چیز سخت تر است. اگر شما ما می توانیم از این شیوع slow down,” او گفت:.

با وجود این اقدامات تعداد موارد و مرگ و میر است به رشد خود ادامه داد.

شده اند وجود دارد 220,000 موارد این ویروس در سراسر جهان با بیش از 9000 مرگ و میر.

آنچه اتفاق می افتد در جای دیگر?

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش شده است 32% سنبله در مرگ و میر ناشی از Covid-19 با 1,326 تایید مرگ دوم بالاترین در اروپا پس از ایتالیا.

در یک کنفرانس خبری شنبه شب نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز هشدار داد “بدترین هنوز برای آمدن” و “بسیار دشوار است روز دراز در پیش رو”.

دولت صادر کرده است یک مستند برای برخی از 46 میلیون نفر است که تنها مجاز به ترک خانه های خود را برای کار ضروری, مواد غذایی, خرید, دلایل پزشکی و یا برای پیاده روی سگ.

تعدادی از رهبران جهان و چهره های سیاسی گفته اند شهروندان به چوب به قوانین.

نخست وزیر بوریس جانسون انگلستان هشدار داد خدمات بهداشت ملی می تواند “غرق” اگر مردم نمی کنند به سرعت “شتاب” گسترش coronavirus. وی مردم را به پیوستن به “قهرمانانه و جمعی تلاش ملی” و به دنبال اجتماعی فاصله مشاوره.

اسکاتلند روستایی, اقتصاد و گردشگری, منشی, Fergus, سارکوم به نام مردم برای سفر به ارتفاعات اسکاتلند پس از گزارش از مردم در campervans تلاش برای پیدا کردن آرامش از شیوع بیماری در جاهای دیگر در سراسر انگلستان است.

فرانسه وزیر بهداشت Olivier Véran آمار در کسانی که دست انداختن دستورات اجتماعی فاصله توصیف آنها به عنوان “خطرناک” و “غیر مسئولانه”. بیش از 12,500 مردم گرفتار coronavirus در فرانسه با مرگ و میر ثبت شده به عنوان 562 روز شنبه.

فرماندار نیویورک اندرو کومو آمار در افراد جوان که او ادعا شده است نادیده گرفتن دستور به جمع آوری در گروه. او گفت که او برنامه ریزی شده برای بازدید از پارک “برای دیدن آنچه که این وضعیت به خودم است”.

“من اهمیتی نمی دهند رک و پوست کنده. این یک مسئله بهداشت عمومی است و شما نمی تواند به خطر انداختن دیگر مردم, سلامت,” او گفت:. “شما نباید به خطر انداختن خود را.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im