لس آنجلس ارائه شده است رایگان coronavirus آزمون برای همه شهروندان بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در حال نمایش هر گونه علائم.

شهردار اریک Garcetti اعلام کرد تنها چند ساعت پس از لس آنجلس گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه در Covid-19 موارد است.

تا به حال تنها ضروری کارگران و کسانی که نمایش علائم می تواند دریافت آزمون با توجه به کمبود کیت.

آن را می آید به کالیفرنیا می رود که تمام سواحل در سراسر کشور.

لس آنجلس در حال حاضر حساب برای تقریبا نیمی از کالیفرنیا تایید coronavirus موارد است. دولت تا کنون گزارش شده بیش از 48000 موارد و بیش از 1,900 مرگ و میر.

  • چرا بسیاری از ما پرستاران از کار
  • Coronavirus: ردیابی شیوع جهانی

در روز پنج شنبه آقای Garcetti خواست همه ساکنان این شهرستان برای دریافت swabbed پس زودتر به tweeting که “لا است در حال حاضر عمده شهر در امریکا به ارائه رایگان Covid-19 تست”.

در همین حال فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom است که انتظار می رود به امضای یک فرمان اجرایی به همه سواحل و پارک ها در دولت پس از جمعیت های بزرگ بسته بندی فضاهای عمومی بیش از آخر هفته.

در حالی که برخی از سواحل کالیفرنیا است بسته شده اند و برای هفته دیگر باقی مانده اند باز اجتماعی فاصله قوانین در محل.

آقای Newsom به تازگی گفت که او فقط هفته دور از لغو برخی از محدودیت.

اما اخیر تصاویر از سواحل شلوغ در پرجمعیت ترین ایالت آمریکا منجر به یک هشدار از فرماندار دموکرات که رفتار برخی از کالیفرنیا را تهدید به لغو هفته از کار برای محدود کردن گسترش Covid-19.

“ما می توانید ببینید تصاویر مثل ما تو را دیدم به خصوص در روز شنبه در نیوپورت بیچ” فرماندار گفت:, و اضافه کرد: “این ویروس نمی کشد آخر هفته به دلیل آن یک روز آفتابی زیبا در اطراف ما بشکست.”

او بعدها گفت که او نمی خواهد تغییرات به دستور “بر اساس فشار”.

“آنچه ما باید انجام دهیم و از من فروتن دیدگاه است که گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی.”

کالیفرنیا در میان اولین ایالت آمریکا را در پتو محدودیت صدور “در خانه ماندن” منظور ساکنان در ماه گذشته در تلاش برای جلوگیری از مارس از coronavirus.

در دیگر تحولات:

  • ما-شبکه اجتماعی فاصله اقدامات منقضی روز پنج شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برای تمدید آنها
  • بیش از یک در شش خانه های سالمندان در آمریکا ثبت کرده اند coronavirus موارد با توجه به واشنگتن پست
  • گرجستان این است که اجازه دهید 16-ساله درایو بدون تست جاده با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات
  • در هفته گذشته 3.8 میلیون نفر بیشتر زمینه برای مزایای بیکاری در ایالات متحده به معنی حداقل 30 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست از اواسط ماه مارس
  • آقای ترامپ شدت انتقاد خود را از چین بیش از شیوع این بیماری گفت: “هر چیزی را که آنها می تواند” او را به از دست دادن خود را در حضور در انتخابات مجدد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net