چه ما نمی دانیم این است که به عنوان مهم به عنوان آنچه که ما انجام دهد زمانی که آن را می آید به فکر کردن در مورد کوروناویروس.

این برنامه ریزان استراتژیک ماندم, به در کلمبوس را در هسته خود عمل یک لیست طولانی به رهبری “شناخته و ناشناخته”. این کمک خواهد کرد که برای اطلاع رسانی به تقریبا هر تصمیم آنها را امروز و در هفته آمده است.

مفهوم محبوبیت سابق وزیر دفاع آمریکا دونالد رامسفلد در اجرا به حمله به عراق. سوال در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد عدم شواهد ارتباط صدام حسین به سلاح های کشتار جمعی, او به خبرنگاران گفت: “چیزهایی وجود دارد ما می دانیم که ما می دانیم. ما همچنین می دانیم وجود دارد شناخته شده و گمنام; است که می گویند ما می دانیم که وجود دارد برخی از چیزهایی که ما نمی دانیم.”

آقای رامسفلد ممکن است با توجه به مفهوم نام بد اما مثال شناخته شده و گمنام همچنان مورد استفاده توسط برنامه ریزان استراتژیک در سراسر جهان است.

مثبت مثال نشان داد توسط تلگراف در ماه مارس سال 2018 شد گنجاندن “بیماری X” کلاسیک شناخته شده و ناشناخته در سازمان بهداشت جهانی (WHO) لیست بیماری هایی که در برخواهد داشت خطر جدی جرقه بین المللی سلامت عمومی اورژانس.

“بیماری X نشان دهنده دانش است که جدی بین المللی بیماری می تواند ناشی از یک عامل بیماری زا در حال حاضر ناشناخته به علت بیماری در انسان” را که گفت پیامبرانه در آن زمان است.

اضطراب بیش از بریتانیا پاسخ به کروناویروس جدید باعث شده که در بخش ارتباطات ضعیف بلکه از آنجا که همه ما می خواهیم قطعا در یک منطقه که در آن – اگر حقیقت شناخته می شود – وجود دارد هنوز هم وجود دارد بسیار قابل توجهی شک.

اما تناقض شاید آن آرام بخش است به دانستن آنچه که شناخته شده نیست چرا که در آن ما کمک می کند تا درک تصمیم گیری از دیگران است. بنابراین در اینجا آنچه کارشناسان بر این باورند کلیدی شناخته شده و ناشناخته در مورد کوروناویروس به عنوان همه چیز ایستاده است.

فصلی و ایمنی به دست آورد

پروفسور فرانسوا Balloux صندلی در زیست شناسی محاسباتی در دانشگاه کالج لندن می گوید که برای یک اپیدمیولوژی دو تا از بزرگترین گمنام هستند این ویروس توانایی (یا نه) برای انطباق با فصل و ایمنی (در صورت وجود) آن را می دهد کسانی که آلوده می شوند و بهبود می یابند.

“دو تا از عمده گمنام در این مرحله است. ما نمی دانیم که تا چه حد Covid-19 انتقال خواهد بود فصلی. و ما نمی دانیم که اگر Covid-19 عفونت باعث ماندگار ایمنی” او گفت: در یک ویروسی موضوع در توییتر.

“چه مدت طول می کشد ایمنی به صورت زیر covid-19 عفونت بزرگترین ناشناخته است. مقایسه با دیگر Coronaviridae نشان می دهد ممکن است نسبتا کوتاه مدت (یعنی ماه). اگر غیر از این بود به تایید این امر اضافه کردن به چالش مدیریت این بیماری همه گیر.

“کوتاه واکسیناسیون فرزندتان خواهد شکست هر دو ‘مسطح منحنی’ و ‘گله ایمنی’ روش”.

پروفسور Balloux گفت: وجود برخی از نشانه ای که این ویروس ممکن است موم و افول با فصل اما که این امر می تواند حداقل یک سال قبل از آن را می توان گفت: با یقین است.

“در حال حاضر وجود دارد بیش از حد داده های کمی و بیش از حد بسیاری از متغیرهای دیگر در حال رفتن به آن پیش بینی فصلی با قطعیت” او گفت:.

اما “متغیر اصلی” پیش بینی این دوره از این بیماری همه گیر به دست آورد ایمنی – چه مدت شما در حال محافظت هنگامی که شما در حال بهبود است.

پرسید که آیا یک فرد می تواند coronavirus دو بار مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel گفت: “در هر بیماری عفونی وجود دارد موارد که در آن مردم می گرفتن چیزی again [اما] آنها نادر است.

“وجود دارد هیچ چیز را نشان می دهد که این یک اتفاق معمول در این بیماری اما ما در حال یادگیری به عنوان ما به همراه.”

پروفسور کریس Ersin این افسر ارشد پزشکی افزود: “حتی در بیماری که لازم نیست طولانی مدت ایمنی وجود دارد معمولا یک دوره کوتاه از ایمنی و که به اندازه کافی برای یک فصل است.”

کودکان و عفونت بدون علامت

Paul Hunter, استاد پزشکی در دانشگاه شرق آنجلیا گفت: یکی دیگر از شکاف عمده در دانش در مورد ویروس بود به حدی که کودکان آن را گسترش.

“عفونت در کودکان است که هنوز هم یک معامله بسیار بزرگ نه تنها برای سلامت بلکه برای اهداف برنامه ریزی”, او گفت:. “ما می دانیم که آنها تنها تمایل به دریافت بسیار خفیف بیماری است اما ما مطمئن هستیم که تا چه حد آنها گسترش آن به دیگران است.

“با آنفولانزا کودکان نقش مهمی در عبور دور ویروس اما با کروناویروس آن است که در همه روشن است. اگر ما می دانستیم که مثلا که آنها بعید به آلوده پدربزرگ و مادربزرگ خود را که می تواند بسیار مفید باشد.”

آن است که این شناخته شده و ناشناخته که احتمالا توضیح می دهد که تمایل دولت به مدارس.

برخی استدلال می کنند که باید انجام شود به عنوان یک اقدام احتیاطی اما اگر شما نمی دانید که چه نقشی بازی کودکان در گسترش این بیماری همچنین می تواند مسائل را بطور قابل توجهی بدتر است.

نیز مربوط به این واقعیت است که حدود 30 درصد از بیمه خدمات درمانی و مراقبت اجتماعی نیروی کار در بریتانیا را کودکان سن مدرسه است. نزدیک به مدارس, و شما ممکن است آنها را از کار بیش از حد.

جهش

ویروس ها از همه انواع شناخته شده به جهش بیش از زمان تبدیل شدن بیشتر شدید و عفونی.این هم یک عمده شناخته شده و ناشناخته برای coronavirus اما بسیاری از کارشناسان فکر می کنم بعید است به جهش در همان سرعت به عنوان ویروس آنفلوانزا است.

“Coronaviruses شده در RNA به جای DNA و باید خیلی بهتر وفاداری یا ثبات” گفت: پروفسور شکارچی.

کمتر خوش بینانه وی افزود: “آنچه من خیلی بیشتر نگران این است که تمام دیگر coronaviruses در خارج وجود دارد در خفاش ها و دیگر حیوانات. ما تا به حال آمريکا Mers و در حال حاضر Covid-19. تصور کنید اگر شما به عنوان یکی عفونی با عنوان این اما با مرگ و مير مانند سارس و یا Mers. ما در حال بازی با آتش اجازه می دهد مرطوب بازار همچنان ادامه دارد.”

میزان مرگ و میر

مایکل Tildesley دانشیار در بیماری های عفونی سازی در دانشگاه وارویک گفت که یکی دیگر از شناخته شده و ناشناخته بود و مرگ و مير Covid-19.

“یکی از چالش های کلیدی است که ما باید با تلاش برای پیش بینی آینده گسترش این بیماری است که هنوز هم وجود دارد مهم عدم قطعیت در مورد تعداد افراد در جامعه است که تنها ممکن است علائم خفیف (یا بدون علائم در همه) و نه گزارش عفونت است.

“این اثرات برآورد ما از میزان مرگ و میر از این بیماری به عنوان اگر تعداد خفیف غیر قابل تشخیص موارد بالا است و سپس واقعی مرگ و مير به طور قابل توجهی پایین تر از یک گزارش شده است.”

مقاله منتشر شده روز گذشته توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری می گوید: مرگ و مير Covid-19 می تواند در نهایت در هر نقطه بین 0.25 درصد و سه درصد است.

“ما برآورد صورت-مرگ و میر خطر برای 2019 رمان coronavirus موارد بیماری در چین (3.5 درصد); چین به استثنای استان هوبی (0.8 درصد); 82 کشورها و سرزمین ها و مناطق (4.2 درصد); و بر روی یک کشتی کروز (0.6 درصد). برآورد پایین تر ممکن است نزدیک به ارزش واقعی اما طیف گسترده ای از 0.25–3.0 درصد احتمالا باید در نظر گرفته شود”, این نتیجه رسیدند.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de