• چه کشنده است coronavirus?
  • چه علائم این بیماری است ؟

در پایان ماه دسامبر مقامات چینی ارسال عمومی هشدار هشدار که “ذات الریه علت ناشناخته” تا به حال شناسایی شده در ووهان چین مرکزی.

برخی از 10 روز بعد در ژانویه 7, دانشمندان اعلام کرد که جدید کروناویروس که منبع شیوع – به سرعت با اضافه کردن آن به نظر نمی رسد به گسترش بین انسان ها است.

که در آن نقطه کمتر از 60 نفر شده بود در بر داشت. اما در حال حاضر این بیماری است به نام Covid-19 تا گسترش به بیش از 80 کشور آلوده کردن بیش از 98,000 مردم و کشته شدن بیش از 3,300.

در انگلستان وجود دارد 115 موارد تا کنون. یک فرد مسن با زمینه مسائل بهداشتی تبدیل شد و اولین فرد در بریتانیا به مرگ شده مبتلا به این بیماری سلطنتی برکشایر NHS Trust تایید در روز پنج شنبه.

این نقشه که به روز رسانی به طور خودکار نشان می دهد که این بیماری در حال حاضر چگونه بسیاری از موارد وجود داشته است و چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند:

چگونه این بیماری در سراسر جهان ؟

چین مقامات بهداشتی شده اند ستایش خود را برای واکنش سریع به این بیماری و شفافیت در به اشتراک گذاری اطلاعات ژنتیکی است. قرنطینه ووهان و دیگر شهرستانها چینی فکر این است که تاخیر در گسترش coronavirus به کشورهای دیگر توسط یک ماده از هفته.

کارشناسان گفت: در آغاز شیوع این بیماری است که این بیماری هم به راحتی از انسان به انسان است. که شده است از آنجایی که ثابت شده اشتباه است اما ممکن است به کمک های اولیه خوشنودی است.

زیرا بسیاری از افرادی که آلوده رنج می برند یا بدون علائم یا فقط علائم خفیف coronavirus نیز قادر به گسترش تحت رادار. برخی از بیماری کلید قفل این باور است که تنها 10 درصد از موارد در چین و یک سوم بقیه جهان در حال برداشت است.

این نقشه نشان می دهد که چگونه این بیماری گسترش یافته در سراسر جهان در یک مدت نسبتا کوتاه از زمان:

چگونه به سرعت این بیماری گسترش یابد ؟

در ابتدای شیوع تعداد موارد افزایش به آرامی – اما پس از آن آنها شروع به با گلوله برف زدن با هزاران مورد جدید گزارش شده در هر روز است.

در اواسط ماه فوریه مورد تعریف تغییر شامل مواردی است که تشخیص داده شد بالینی منجر به افزایش بیش از 14,000 موارد جدید یک شب. در پایان فوریه تعداد موارد جدید شروع به کاهش در چین افزایش یافته است اما در جاهای دیگر.

این نقشه نشان می دهد که تعداد موارد رشد کرده است:

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im