Coronavirus: ماراتن مذاکرات بیش EU ویروس بسته نجات غرفه


اتحادیه اروپا مذاکرات در مورد چگونگی کمک به جنوب کشور منطقه یورو به شدت تحت تاثیر coronavirus بیماری متوقف شده پس از 16 ساعت است.

بانک مرکزی اروپا می گوید بلوک ممکن است نیاز به €1.5 tn ($1.6 تریلیون; £1.3 tn) برای مقابله با بحران.

وزرای مالی اروپا شد و نزدیک به یک معامله اما مذاکرات شکست در میان اختلاف بین ایتالیا و هلند بیش از چگونه به درخواست بازیابی صندوق.

مذاکرات از سر گرفته خواهد شد در روز پنج شنبه.

Coronavirus همه گیر در معرض عمیق تقسیم در اروپا که در آن ایتالیا و اسپانیا را متهم به کشورهای شمال – رهبری آلمان و هلند – انجام نمی به اندازه کافی.

ردیف می آید به عنوان اتحادیه اروپا را بالا دانشمند مائورو فراری استعفا داد و با استناد به بروکسل’ “ناامید کننده” پاسخ به همه گیر.

ایتالیایی بود که رئیس شورای تحقیقات اروپا برای کمتر از چهار ماه گفت: در بیانیه ای استعفای خود را که یک برنامه خاص او تلاش برای راه اندازی به مبارزه با ویروس ها رد شده بود را از دست.

کمیسیون اروپا است و نه اظهار نظر در نقد اما پیشرو MEP مسیحی چکيده: سندرم اهلر متهم آقای فراری از انجام یک “پنجره پانسمان روابط عمومی ایستادن در coronavirus بحران”.

چرا اتحادیه اروپا مذاکرات شکستن ؟

ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و برخی دیگر از کشورهای اتحادیه اروپا می خواهند برای به اشتراک گذاشتن از coronavirus-بدهی های متحمل شده در قالب “coronabonds” (یا یوروباندز) – mutualised بدهی که تمام اتحادیه اروپا و سازمان ملل برای کمک به پرداخت کردن.

همه شب تلفنی بین وزرای مالی منطقۀ یورو برای این بحث آغاز شده در روز سه شنبه و در ادامه برای 16 ساعت اما ایتالیا حاضر به عقب نشینی در آن خواسته است.

هلند مخالف این پیشنهاد است و می خواهد عضو به شرایط بازپرداخت مرحله به مرحله در طول سال.

در حال حاضر پیش نویس یک متن از آنچه توافق شده است آمده است که “نوآورانه مالی توافق” نیاز مورد استفاده قرار گیرد.

جلسه رئیس پرتغالی وزیر دارایی ماریو Centeno گفت که او تا به حال تعلیق مذاکرات تا روز پنجشنبه بود اما هنوز هم به دنبال قوی خالص ایمنی در برابر اثرات ویروس.

آلمان و فرانسه با وزرای مالی همکاران خواست تا همچنان به دنبال یک راه حل است. در یک صدای جیر جیر (در آلمان) آلمان اولاف شولز به نام برای کشورهای اتحادیه اروپا به ایستادگی در کنار هم و پیدا کردن یک “سازش”.

BBC گاوین لی در بروکسل می گوید که اساسا این مسئله یکی از اعتماد بیش از اینکه غنی ایالت های شمالی را در نهایت پرداخت شده است قرض گرفته شده به طوری که کشورهای دیگر نیست و از نظر مالی در معرض.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز حتی هشدار داده است که اگر اتحادیه اروپا نتواند به آمده تا با یک طرح بلند پروازانه برای کمک به کشورهای عضو زین با بدهی های مبارزه با کروناویروس بلوک می تواند “در هم شکسته”.

برخی از این سخت-آمار سازمان ملل شده اند خشمگین یک درک بی تفاوتی از دیگر کشورهای اتحادیه اروپا.

ایتالیا عذاب

ایتالیا همچنان در مرکز بحران در اروپا با بالاترین مرگ و میر – بیش از 17,000; بعد می آید اسپانیا با حدود 14000 مرگ و میر در دانشگاه جانز هاپکینز نشان داده.

حتی قبل از آسیب های اقتصادی از این بحران ایتالیا با بدهی عمومی شد 133 درصد تولید ناخالص داخلی (مجموع خروجی) و یا در مورد $2.3 tn (£2tn) – بالاترین در منطقه یورو پس از یونان.

  • Coronavirus: اقتصاد ایتالیا با یک ضربه بدن

آلمان می خواهد به راه اندازی یک نجات اتحادیه اروپا و صندوق قرض دادن با استفاده از مکانیسم های ایجاد شده در طول بحران مالی از یک دهه پیش.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این هفته یک گروه از شهرداران و دیگر سیاستمداران خریداری یک صفحه در آلمان Frankfurter Allgemeine Zeitung روزنامه به یادآوری آلمان بود که هرگز ساخته شده برای پرداخت بدهی های خود را پس از جنگ جهانی دوم ،

افکار عمومی نیز تغییر در آلمان است.

اقتصاددانان و سیاستمداران و مفسران که یک بار برافراشته در برابر mutualising یورو بدهی به قید وثیقه یونان در میان آخرین بحران مالی خواستار دقیقا همان است که برای کمک به جنوب اروپا مقابله با کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im