Coronavirus توده تست آزمایش در شهر ایتالیایی به نظر می رسد که متوقف COVID-19 شیوع

نیوزویک | No comments

Vò یک شهر کوچک در شمال ایتالیا می تواند سرنخ در مورد چگونه برای مقابله با کروناویروس پس از مقامات بهداشتی را به نظر می رسد متوقف گسترش COVID-19 جلوگیری از هر گونه عفونت های جدید.

ایتالیا اولین مرگ ناشی از COVID-19 ثبت شده در شمال شهر Vò یک از 3300-جامعه قوی در استان پادوا 30 مایل (50 کیلومتر) از ونیز. دانشمندان درگیر آن می گویند تجربی ابتکار که آنها را قادر به ایجاد یک “اپیدمیولوژیک تصویر” از COVID-19, Financial Times گزارش می دهد.

پس از شروع شیوع مقامات تست شده اند و مجدد هر یک از ساکنان شهر. از آزمايشات انجام شده بر مردم اینکه آیا یا نه آنها نمایش علائم این بیماری است. توسط برخی از گزارش های بین نصف و سه چهارم از حامل در Vò شد بدون علامت.

هر کسی که شد آلوده با کروناویروس جدید بود قرار داده و سپس به قرنطینه—همانطور که همه آنها در تماس با.

تست آغاز شد و در اواخر فوریه زمانی که حدود 3 درصد از Vò ساکنان آلوده به این ویروس است که باعث COVID-19. نیمی بودند بدون علامت—در نتیجه نمایش داده می شود هیچ علائم مانند تب و سرفه و تنگی نفس نوعی از این بیماری است. دور دوم آزمایش در روز بعد نشان داد که ميزان عفونت افتاده بود به 0.3 درصد است.

“در دومین تست که انجام شد ما ثبت 90 درصد کاهش در میزان موارد مثبت. و از همه آنهایی که مثبت بودند و در دوم تست هشت نفر بودند بدون علامت” گفت: پروفسور آندریا Crisanti یک عفونت متخصص در امپریال کالج لندن در فرصت مطالعاتی در دانشگاه پادوا در ایتالیا آسمان ،

موفقیت سیاست تهاجمی نشان می دهد آزمایش با ترکیب کامل قرنطینه از هر کسی که ممکن است آلوده ممکن است کمک به جلوگیری از شیوع این بیماری در جاهای دیگر.

با آزمایش همه و نه فقط کسانی که نشان داد علائم مقامات محلی قادر به قرنطینه حامل بدون علامت چیزی است که نمی تواند به دست آورد با بیشتر معمولی روش های تست استفاده می شود برای تایید COVID-19 در مردم در حال حاضر نشانه هایی از این بیماری است.

“ما قادر به مهار شیوع در اینجا چون ما شناسایی و حذف ‘مستغرق’ عفونت و جدا از آنها گفت:” Crisanti که شد در نظر گرفتن بخشی در این آزمایش در طول فرصت مطالعاتی زبان به بار مالی. “این چیزی است که باعث می شود تفاوت.”

“روشن است که شما نمی توانید تست همه ایتالیایی ها—اما شما می توانید آزمون از افراد نزدیک به کسانی که بدون علامت” گفت: Crisanti, آسمان, گزارش. “ما باید با استفاده از بدون علامت موارد به عنوان یک زنگ خطر برای گسترش ما عمل است.”

در ضمن یک شرکت تجهیزات پزشکی در ایالات متحده تایید FDA را دریافت کرده و قرار است برای تولید یک میلیون آزمون در هفته است.

روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی خواست بیشتر کشورها به آزمون منزوی کردن و ردیابی هر گونه موارد جدید COVID-19 شامل گسترش یافته است.

Soldier outside Vo
یک سرباز گشت با یک بررسی نقطه در ورودی شهر کوچک Vo Vecchio شمال ایتالیا در تاریخ 24 فوریه سال 2020 است. تهاجمی تست و قرنطینه به نظر می رسد به quelled شیوع.
مارکو SABADIN / خبرگزاری فرانسه/گتی

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>