Coronavirus ممکن است منجر به 75,000 “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” مطالعه می گوید:

COVID-19 است به طور مستقیم ادعا کرد که ده ها هزار نفر از ایالات متحده آمریکا زندگی می کند اما شرایط ناشی از رمان coronavirus — شایع بیکاری و انزوا و آینده نامشخص — می تواند منجر به 75,000 مرگ و میر ناشی از مواد مخدر یا سوء استفاده از الکل و خودکشیتحقیقات جدید نشان می دهد.

مرگ و میر ناشی از این علل شناخته شده به عنوان “مرگ و میر ناشی از ناامیدی است.” و COVID-19 همه گیر ممکن است شتاب شرایط که منجر به چنین مرگ و میر.

“مرگ و میر ناشی از ناامیدی به عوامل متعدد مانند بیکاری, ترس و ترسو انزوا. قبل از COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر وجود دارد یک تعداد بی سابقه ای از مرگ و میر ناشی از ناامیدی است. ما می خواستیم به برآورد چگونه این بیماری همه گیر را تغییر دهید که تعدادی در حال حرکت رو به جلو” گفت: یکی از نویسندگان این مطالعه بنجامین میلر. او رئیس استراتژی افسر برای خوب بودن اعتماد در اوکلند کالیفرنیا.

قبل از COVID-19 گیر رفاه اعتماد گزارش داده است که بیشتر زندگی بوده است از دست داده و به مرگ و میر ناشی از ناامیدی در سال 2017 از همیشه قبل از.

“اولیه پاسخ در آن زمان بود نگاهی به مواد مخدر بیماری همه گیراما که حتی نمی آیند نزدیک به ترک همه مسائل بهداشت روانی مرتبط با مرگ و میر ناشی از ناامیدی” میلر توضیح داد.

بسیاری از چیزهایی که می تواند منجر به مرگ و میر ناشی از ناامیدی از جمله تنهایی و انزوا و عدم تعلق دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی مناسب نژادپرستی نظاممند تروما و نگرانی های مالی مانند کمبود مسکن و مواد غذایی با توجه به خوب بودن اعتماد.

محققان با اشاره به عوامل متعددی از این بیماری همه گیر است که می تواند مشکلات بدتر:

  • پتانسیل های جدی و حتی کشنده عفونت از ناشناخته میکروب.
  • اقتصادی بی سابقه ای خاموش.
  • بالا رفتن سرسام آور بیکاری است.
  • ماه-طولانی انزوای اجتماعی (اجباری در بسیاری از ایالت ها) گاهی اوقات با هیچ مجموعه ای به پایان رسید.
  • عدم اطمینان در مورد درمان و پیشگیری از استراتژی.

این مطالعه جدید در ترکیب اطلاعات در مرگ و میر ناشی از ناامیدی در سال 2018 (تقریبا 182,000) با پیش بینی نرخ بیکاری سطح از سال 2020 به 2029 و مدلسازی اقتصادی.

نتیجه: با بهبود سریع و کوچکترین تاثیری در مرگ و میر ناشی از ناامیدی به COVID-19 همه گیر خواهد منجر به تقریبا 28,000 اضافی مرگ و میر ناشی از ناامیدی است.

اما یک بهبود بسیار کند همراه با بیشترین تاثیر بیکاری می تواند در بیش از 150 ، 000 مرگ و میر ناشی از ناامیدی مطالعه تخمین می زند. محققان فکر می کنم در جایی در وسط است که به احتمال زیاد با 75,000 اضافی مرگ و میر.

“انزوا باعث شده است مردم به از دست دادن مرزهای خود به رفتارهای” میلر توضیح داد.

برای مثال با هنجارهای اجتماعی در پشت رایتر برخی از افراد انجام می دهند چیزهایی که آنها به طور معمول نمی مانند نوشیدن در وسط روز. در صورتی که تبدیل به یک عادت در طول انزوای اجتماعی آن ممکن است سخت به شکستن و می تواند منجر به سوء استفاده از الکل و احتمالا بعد از مشکلات سلامتی.

میلر با اشاره به این که مطالعه یک طرح است و پیش بینی می شود مبهم. به علاوه تخمین زده می توانید برای بهتر را تغییر دهید زمانی که مردم شروع به مقابله با مشکلات است.

محققان گفت: بزرگترین راه برای کمک به جلوگیری از برخی از این مرگ و میر این است که مردم به بازگشت به کار.

“مردم به کار می شود و ما باید به مردم متصل به افراد دیگر” میلر گفت.

بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی از جمله بهداشت روان نیز کلیدی است. سپس آن مهم است به ادغام است که مراقبت های پس همه ارائه دهندگان آگاه هستند از هر دو خود را در سلامت جسمی و روانی. و موانع به مراقبت — معارفه قبل از مجوز و دیگر موانع اداری — نا امید از هر دو گروه بيماران و ارائه دهندگان خدمات.

دکتر الی Aoun, معاون رئیس انجمن روانپزشکی آمریکا را شورای اعتیاد روانپزشکی به نام مرگ پیش بینی تکان دهنده اما تعجب آور نیست.

“من از دیدن این شیوه و همکاران من صحبت شده است در مورد آن بیش از حد,” او گفت:.

Aoun گفت: انزوای اجتماعی بیشتر عواقب برای بسیاری از بیماران آسیب پذیر که از افسردگی رنج می برند و اضطراب و اعتیاد.

“اعتیاد بیماران عود و بسیاری از بیماران که اصلا استفاده از مواد مخدر یا الکل مشکلات در حال نوشیدن بیشتر در حال حاضر گاهی اوقات هر روز از 4 یا 5 p. m. و آنها را متوقف نمی تا زمانی که آنها خواب,” او گفت:.

حرکت های اخیر به سهولت محدودیت در استفاده از پزشکی از راه دور برای روانپزشکی بازدید کمک کرده است, او گفت:. اما برای برخی از بیماران telehealth بازدید نیست به عنوان مفید به عنوان نیاز به ایجاد تعهد برای رفتن به کار هر روز. Aoun همچنین نگران آن است که telehealth محدودیت ممکن است بازگشت.

در ضمن او از مردم خواست تا رفتن آسان تر بر روی خود را دارند.

“نگران نباشید خیلی در مورد بهره وری. تنبل. شما لازم نیست برای یادگیری یک زبان دیگر. اما شما باید به خودتان اجازه به احساس احساسات خود را در” Aoun گفت. “اگر شما سعی می کنید به سرکوب احساسات خود را و یا بی حس آنها را با الکل یا مواد مخدر آن را به شما مانع از پردازش احساسات خود را و قادر به حرکت گذشته آنها را.”

میلر به توافق رسیدند.

“شما باید راحت صحبت کردن در مورد چگونه شما احساس می کنید. ما باید قادر به بحث در مورد چیزهای سخت,” او گفت:. “درخواست خانواده یا دوستان ‘حال شما خوب است؟’ من نمی دانم هر کسی که تا به حال برخی از مرتب کردن بر اساس تغییر به این دلیل از این پس اگر جواب این است: همیشه که همه چیز خوب است شاید آن نیست.”

همه گیر دادن به جامعه فرصتی برای تأمل در آنچه کار می کند و آنچه را نمی کند. میلر امید یک نتیجه خواهد دوباره طراحی ذهنی سیستم مراقبت های بهداشتی.

گزارش — پیش بینی مرگ و میر ناشی از ناامیدی در طول Coronavirus رکود اقتصادی — منتشر شد آوریل 8 با خوب بودن و اعتماد و واشنگتن مبتنی بر رابرت گراهام مرکز مطالعات سیاست در خانواده پزشکی و مراقبت های اولیه.


برای کمک فوری اگر شما در یک بحران, تماس, تلفن رایگان, ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255)که در دسترس است 24 ساعت در روز, 7 روز یک هفته. تمام تماس های محرمانه است.

این فاجعه پریشانی تلفنی در 1-800-985-5990, نیز, محرمانه رایگان و در دسترس در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته است. مردم همچنین می توانید متن TalkWithUs به 66746 برای اتصال با یک روت بحران مشاور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im