Coronavirus: بیش از 900 مرگ و میر در یک روز در ایتالیا


ایتالیا ثبت شده 969 جدید کروناویروس, مرگ و میر, بالاترین شکل روزانه در شیوع این بیماری تا کنون.

به این معنی 9,134 مردم در حال حاضر از درگذشت این ویروس در کشور است.

پیشتر سازمان بهداشت جهانی رئیس Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “مزمن جهانی کمبود” تجهیزات حفاظتی یکی از “فوری ترین تهدید” به توانایی برای صرفه جویی در زندگی می کند.

ایتالیا بدترین آسیب دیده در اروپا است. تقریبا همه چیز تعطیل شده است و مردم گفت: به ماندن در خانه.

روز جمعه مقامات هشدار داده است که محدودیت بودند به احتمال زیاد تمدید فراتر از 3 مارس.

  • به روز رسانی های زنده از سراسر جهان

آیا آخرین اخبار از ایتالیا ؟

سخت ترین ضربه شمالی منطقه لمباردی شاهد افزایش شدید مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس پس از کاهش در روز پنج شنبه که تا به حال مطرح امید شیوع بیماری وجود دارد می تواند به اوج خود رسید.

روز جمعه تعدادی نیز شامل 50 مرگ و میر ثبت شده در روز قبل در شمال غربی منطقه کوهپایه اما که نمی شد ارسال شده در زمان جمعه را به روز رسانی.

وجود دارد 4,401 جدید تاييد موارد ثبت شده اندکی کمتر از پنج رقم, اما هنوز هم به خوبی در این شماره از پیش از آن در هفته.

بی بی سی در رم خبرنگار علامت Lowen می گوید که پیشرفت در مقابله با شیوع این است که اثبات کند و ناهموار.

ترس نیز در حال رشد از افزایش موارد در فقیر در جنوب کشور است.

در روز پنج شنبه Vincenzo De Luca, رئيس جمهور از منطقه کامپانیا در اطراف ناپل گفت: دولت مرکزی تا به حال ارائه نشده وعده داده هواکش و دیگر زندگی صرفه جویی در تجهیزات.

“در این نقطه وجود دارد چشم انداز واقعی است که لمباردی تراژدی است برای تبدیل شدن به جنوب تراژدی” او گفت:.

همان روز نخست وزیر آنتونیو کونته گفت: تمام اروپا خواهد بود برخورد با یک رکود اقتصادی شدید. او وعده داده شده یک دوم بسته محرک برای ایتالیا به ارزش حداقل €25bn (£23bn; $27bn).

آنچه اتفاق می افتد در اسپانیا ؟

اسپانیا – اروپا دوم بدترین آمار کشور شاهد یک افزایش شدید در تعداد مرگ و میر است اما میزان عفونت های جدید تثبیت شد, مقامات گفت.

تایید موارد رز به 64,059 14 درصد افزایش در مقایسه با 18 درصد یک روز زودتر و 20% در روز چهارشنبه.

در 24 ساعت 769 نفر روزانه, رکورد مصرف کل به 4,858. دولت اسپانیا تمدید وضعیت اضطراری حداقل تا 12 مارس.

جنبش مردم را به شدت محدود شده است و اکثر مغازه ها و کسب و کار بسته شده است.

در سراسر کشور, ارتش اعزام شده است به پاک کردن بیمارستان ها و امکانات دیگر – از جمله برخی از 900 خانه های سالمندان که در آن حداقل 1,517 مرگ و میر ثبت شده است.

آنچه اتفاق می افتد در جای دیگر در اروپا وجود دارد ؟

در فرانسه نخست وزیر Édouard فیلیپ مطرح زنگ بیش از یک “بسیار بالا” موج جدید عفونت کرد و گفت: این بیماری آغاز شده است که در شرق بود و در حال حاضر در منطقه پاریس.

بیمارستان ها می تواند رسیدن به نقطه اشباع در اطراف پایتخت در عرض 24 تا 48 ساعت در بیمارستان فدراسیون فرانسه گفت. برخی از 1.2 میلیون نفر در پاریس در منطقه را ترک کرده اند در هفته گذشته با توجه به دادهها توسط شرکت تلفن همراه نارنجی.

این کشور تا به حال 29,155 مورد تأیید و 1,696 کشته و پنج شنبه.

چه در مورد بقیه جهان است ؟

  • آمریکا شد, کشور با بیشترین تعداد موارد تایید شده با بیش از 85,500 تست مثبت. برخی از 1300 نفر کشته شده اند در سراسر کشور از Covid-19. روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت تیم او قصد دارد به انتشار فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل که ممکن است توصیه برخی از مناطق به شل محدودیت
  • شهر نیویورک است که در زمان coronavirus کانون در ایالات متحده, اما وجود دارد, نشانه های این بیماری به سرعت در حال گسترش در New Orleans شیکاگو و دیترویت که در آن شهردار در توصیف این وضعیت به عنوان “واقعا در مورد”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

  • چین که در آن شیوع شروع در ماه دسامبر اعلام کرد توقیف موقت تمام بازدید کنندگان خارجی و حتی در صورتی که ویزا یا اجازه اقامت. شده اند وجود دارد 3,292 مرگ و میر و 81,340 موارد تایید شده در کشور و اکثر اخیر موارد جدید آمده اند از خارج از کشور
  • در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون تایید او تا به حال آزمایش مثبت برای کروناویروس گفت که او تا به حال توسعه یافته تنها “علائم خفیف”. او خود منزوی در خیابان داونینگ اما گفت که “همچنان به رهبری دولت پاسخ از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان ما به مبارزه با این ویروس”
  • با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز وجود دارد بیش از 540,000 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان و 24,000 مرگ و میر. برخی از 124,000 مردم را بهبود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de