Coronavirus: مراکشی بدون ماسک در خطر حبس


مراکشی که سرمایه گذاری در خارج از خانه خود بدون پوشیدن ماسک صورت خطر زندان تا سه ماه و جریمه نقدی تا $126 (£102).

سفارش جدید طول می کشد تا اثر روز سه شنبه برای کسانی که به ترک خانه های خود در طول coronavirus مستند آغاز شد که در اواسط ماه مارس.

این تصمیم اعلام شد روز دوشنبه پس از جلسه دولت در مورد چگونه برای کنترل گسترش ویروس.

ماسک صورت به فروش می رسد در یک یارانه قیمت $0.08 هر.

هفته آینده در مراکش قصد دارد به تولید تقریبا شش میلیون ماسک صورت در روز افزایش از رقم فعلی از 3.3 میلیون, صنعت, سخنگوی وزارت Taoufiq Moucharraf گفت: خبرگزاری رویترز.

این کشور آفریقای شمالی تا کنون گزارش 1,141 coronavirus موارد و 83 مرگ و میر.

این اعمال از یک ماه بهداشت عمومی وضعیت اضطراری در 19 مارس. مردم می توانند خانه های خود را ترک برای خرید غذا و دارو – اما تنها کسانی که با مجوز می تواند به کار برود.

از آن زمان به بعد بیش از 8,600 افراد دستگیر شده اند و تحت پیگرد قانونی برای نقض مستند قوانین از جمله عدم تولید یک مجوز غیر قانونی و حمل و نقل مردم و یا فروش کالاهای تقلبی با توجه به یک گزارش رسمی به نقل از روزنامه لو فیگارو.

در حال حاضر سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه نمی ماسک صورت قابل استفاده توسط عموم مشاوره آنها را برای بیمار یا کسانی که مراقبت از بيماران مبتلا به کوروناویروس.

آن را می گوید مکرر شستن دست و اجتماعی فاصله در حال بیشتر موثر در متوقف کردن گسترش ویروس اما که پنل ارزیابی تحقیقات بیشتر در این زمینه است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

کارشناسان هشدار می دهند که در صورت ماسک پوشیده شده است باید به درستی تغییر مکرر حذف و به درستی دفع شود و در ترکیب با بهداشت خوب.

بیش از آخر هفته آمریکایی ها توصیه به استفاده از پارچه تمیز یا پارچه برای پوشش چهره خود را در حالی که در.

اروپایی مشاوران می گویند قابل استفاده مجدد پارچه ماسک ممکن است با افزایش احتمال عفونت وجود دارد به عنوان یک فرصت ذرات ویروس می تواند از طریق پارچه و مشکلات با رطوبت نیز می تواند به معنای پارچه حفظ virus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im