Coronavirus اسطوره ها و کلاهبرداری ها و تئوری های توطئه که رفته ویروسی

تلگراف | No comments

در سال 2011 فیلم Contagionکه می گوید داستان از یک حرکت سریع ویروس فراگیر جهان دو شخصیت به خصوص آموزنده است.

وجود الیزابت “بث” Emhoff, بازی های برگزار شده توسط Gwyneth Paltrow از گوک شهرت که به یک امر در ساعات اولیه وقوع و به سرعت می میرد. او است که به وضوح آگاه است که بسیاری از ویروس ها از جمله coronavirus بیماری گسترش قطرات است.

پس از آن وجود دارد Alan Krumwiede یک توطئه شوم نظریه پرداز با بازی جود. او اقدام به خرید به هر اسطوره در گردش مورد ویروس کمک می کند و انتشار آنها. او در پایان می میرد بیش از حد, اما نه قبل از او خبری جعلی, کمپین اتحاد از بین برود هزاران نفر از دیگران.

ما نمی خواهیم تلگراف خوانندگان زیر را در صدای پای یا بث یا آلن. بنابراین در اینجا ده ها اسطوره ها و کلاهبرداری coursing از وب سایت است که شما باید آگاه باشند از.
جود شخصیت در سال 2011 فیلم Contagion – نظریه پرداز توطئه آلن Krumwiede – گسترش اطلاعات غلط در مورد درمان برای ویروس کشنده


اعتبار: فیلم, عکسهای

1. شما باید با احتیاط از دریافت بسته از چین

نادرست است. با وجود آنچه در اینترنت پردازان توطئه ممکن است نشان می دهد, آن را بی خطر است برای دریافت پست از چین است. کلمه سلامت سازمان مورد مطالعه چگونه ویروس های زنده ماندن در نامه یا بسته و می گوید: کسانی که از دریافت پست الکترونیکی از چین در معرض خطر هستند.

2. کوکائین می تواند کشتن coronavirus

غلط. فرانسه وزارت بهداشت شده است مجبور به اسکاچ شایعات که بولیوی راهپیمایی پودر می تواند کشتن ویروس پس از یک سری از داستان های نادرست شروع به گردش آنلاین. شراب قرمز Gauloises و گول شانه نیز تصور می شود بی اثر است.

3. الکل می تواند کشتن coronavirus

غلط. در یک ورید مشابه مشروب الکلی نمی خواهد به شما جلوگیری از ابتلا به ویروس. با توجه به رسمی خبرگزاری ایرنا ، 16 نفر در ایران فوت ناشی از مسمومیت با متانول پس از نوشیدن bootleg الکل. این که آیا آن مهتاب و یا بهترین بوته – خود را مشروب انتخاب را درمان نمی coronavirus.

4. دست خشک کن کشتن coronavirus

غلط. حتی کسانی که ساخته شده توسط James Dyson! دست خشک کن موثر نیست در کشتن coronavirus و یا هر گونه دیگر شناخته شده است. virus. برای محافظت از خودتان پاک کردن دست های خود را اغلب با یک دست بر اساس الکل مالش و یا شستن آنها با آب و صابون. یک بار دست های خود را تمیز هستند شما باید آنها را خشک به طور کامل با استفاده از حوله کاغذی و یا یک گرم کن هوا.

5. پاشش الکل و کلر در سراسر بدن شما را بکشند جدید کروناویروس

غلط. Doh! پاشش الکل یا کلر در سراسر بدن خود را کمک خواهد کرد. شما یک آمریکایی مرغ. “اسپری این مواد می تواند مضر به لباس و یا غشاهای مخاطی (یعنی چشم و دهان)” هشدار می دهد که. “الکل و کلر می تواند مفید باشد برای ضد عفونی کردن سطوح, اما آنها نیاز به استفاده زیر مناسب توصیه.”

6. نوشیدن ‘معجزه معدنی حل می کشتن ویروس

غلط. پیروان pro-مغلوب ساختن پیشی جستن QAnon تئوری توطئه گزارش شده است تشویق دیگران برای مبارزه با کروناویروس با نوشیدن یک ماده لقب “معجزه معدنی راه حل”.

این مایع حاوی سفید کننده و نیز ترویج دروغ به عنوان یک درمان معجزه برای همه چیز از اوتیسم به سرطان و ایدز. نمی افتد برای این کلاهبرداری!

7. خوردن سیر کمک خواهد کرد که جلوگیری از عفونت با کروناویروس جدید

نادرست است. سیر ممکن است کمک به دفع کردن خون آشام ها اما آن را بی فایده برابر coronavirus. این مواد غذایی سالم است که ممکن است برخی از خواص ضد میکروبی. وجود دارد “هیچ مدرکی از زمان شیوع بیماری هایی که خوردن سیر به حفاظت از مردم از جدید کروناویروس” می گوید که.
بطری های خالی پلاستیکی از مد افتاده به موقت full-ماسک صورت نخواهد محافظت از شما


اعتبار: AFP

8. Coronavirus بود به بیرون درز از یک امنیت بالا در آزمایشگاه در ووهان چین در تلاش است تا پوشش آن

نادرست است. در مورد به عنوان به احتمال زیاد به عنوان Salisbury novichok حمله سال گذشته ناشی از خود ما امنیت بالا آزمایشگاهی در Porton پایین است که بیش از پرتاب یک سنگ از این شهر تاریخی. در کوتاه مدت آن را به کل مزخرف وجود دارد با wacko نظریه ها در مورد 9/11, هولوکاست و مرگ JFK. Coronavirus فقط یک زئونوز عفونت ویروس است که شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان است. آنفولانزای اسپانیایی ایدز و ابولا هستند و دیگران است.

9. سالین شستشو و دهانشویه می تواند کمک به جلوگیری از عفونت

نادرست است. کمد حمام رفتن است به ارائه هر گونه کمک بیشتر در امر مبارزه با کروناویروس از کمد آشپزخانه (مگر اینکه آن را برای بازیابی صابون یا دست sanitiser). متاسفانه هیچ شواهد نشان می دهد که به طور منظم شستشو بینی با سالین یا غرغره دهان شویه را دفع Covid-19.

10. پوشش تا با تبادل نظر و ماسک و حفاظت است یک ایده خوب

نادرست است. در حال حاضر ما در Alan Krumwiede خاک (عکس بالا). وب مماس با تصاویری از مردم با پوشیدن همه چیز از ماسک صورت ساخته شده از میوه برای تمام کلاه های جعلی از بازیافت بطری های آب. در جای دیگر خرید و فروش کاغذ ماسک رفته را از طریق سقف. انجام هر یک از این روشهای پيشگيری در واقع کار می کند ؟ هیچ. آب بطری و کیسه های پلاستیکی فرسوده بر سر مطرح بالقوه خطر خفگی. حتی فولاد ماسک بعید است که برای کمک به. آنها طراحی شده برای نگه داشتن قطرات در نیست و باید تغییر مکرر.

11. همه دست sanitisers شما می توانید محافظت از عفونت

نادرست است. در مورد از دست sanitisers نه همه برابر خلق شده اند. آنها بسیار مفید در هنگام سفر و یا رفت و آمد و از آنجا که آنها نمی نیاز به یک ثابت در سفر به نزول آنها آسان تر را به یک عادت استفاده از اغلب. اما اگر قابل حمل خود را در پوست حاوی کمتر از 60 درصد الکل یا بدتر none – آن را نمی خواهد بسیار ارائه حفاظت در همه. مشاوره در PHE و سازمان بهداشت جهانی می گوید که دست sanitisers باید دارای حداقل 60 درصد الکل واقعا موثر باشد.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>