Coronavirus NBA به روز رسانی: شیکاگو بولز ستاره ژاک LaVine اهدا 12,500 وعده های غذایی به سیاتل مواد غذایی بانک

نیوزویک | No comments

شیکاگو بولز گارد ژاک LaVine آخرین بازیکن NBA به حفاری در جیب خود را برای حمایت از جوامع نهفته شیوع کروناویروس.

25 سال متعهد به اهدای 12,500 وعده های غذایی به افراد نیازمند در سیاتل از طریق تغذیه امریکا شبکه ای از بانک های مواد غذایی کمک می کند که بیش از 40 میلیون آمریکایی در هر سال از جمله 12 میلیون کودک.

LaVine بود که با بهره گیری از یک حرفه ای-بهترین فصل قبل NBA بود به حالت تعلیق در هفته گذشته با توجه به شیوع کروناویروس گفت: او مصمم به کمک به جوامع در منطقه سیاتل تا آنجا که او می تواند و اشاره اهدا شد فقط گام اول است.

“من می خواهم به انجام بخشی از من و کمک به من جوامع تا آنجا که من می تواند در طول این زمان دشوار” دو بار با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه قهرمان در توییتر نوشت در شب جمعه.

“من شروع کردن با ارتکاب 12,500 وعده های غذایی به شهر سیاتل با @FeedingAmerica. همانطور که می دانید من در اینجا در سیاتل و همیشه خواهد بود #seattlestrong.”

بومی پادشاه کشور در واشنگتن این بیماری همه گیر است و آمار به خصوص نزدیک به خانه برای LaVine.

واشنگتن یکی از بدترین متاثر متحده در این کشور است. از صبح روز شنبه آن گزارش شده بود 1,524 موارد با 83 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی شیوع استفاده از ترکیب منابع داده. ترکیب تعدادی از موارد در سراسر ایالات متحده است که فقط بیش از 19,500 با 260 کشته و 147 نفر بهبود یافتند.

بیش از 11000 نفر فوت کرده اند پس از شیوع کروناویروس آغاز شد و در ووهان یک شهر واقع در مرکزی چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته. وجود دارد بیش از 275,000 موارد در سطح جهانی با 88,000 بازیافت.

LaVine نیست و تنها با مشخصات بالا بازیکن با روابط سیاتل به بیرون آمدن در حمایت از جامعه محلی است. در اوایل این هفته Seattle Seahawks کارفرمایی راسل ویلسون و همسرش Ciara متعهد به کمک مالی یک میلیون وعده های غذایی به بانک مواد غذایی محلی.

“همه چیز که ما با هم باعث می شود تفاوت” ویلسون همسر گفت: در تصویری از زن و شوهر ارسال شده به توییتر. “هم ما را تسخیر این روزهای سخت ما در حال رفتن را از طریق.”

در این ویدئو Wilsons نیز خواست مخاطبان برای مشاهده اجتماعی فاصله اقدامات توصیه شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

طی هفت روز یک میزبان از بازیکنان NBA یا اهدا به جوامع محلی و یا متعهد به حمایت از عرصه کارگران که در صورت اخراج و یا furloughs در حالی که NBA تعلیق آن فصل به طور نامحدود.

رزمندگان طلایی امور خارجه ستاره Stephen Curry و همسرش, عایشه در روز دوشنبه متعهد به کمک مالی یک میلیون وعده های غذایی به جامعه آالمدا کانتی بانک مواد غذایی برای کودکان در اوکلند Unified School District. در ضمن New Orleans Pelicans rookie صهیون Williamson حاکم NBA MVP Giannis Antetokounmpo و کلیولند کاوالیرز به جلو کوین عشق هر اهدا $100,000 به کارگران در حوزه های مربوطه خود را, صفحه اصلی دادگاه عرصه است.

روز پنج شنبه در پورتلند تریل بلیزرز اعلام کرد که آنها تا به حال راه اندازی یک صندوق برای پوشش 1.4 میلیون دلار ارزش دستمزد 1000 عرصه کارگران است.

دالاس ماوریکس ساکرامنتو کینگز فیلادلفیا 76ers و واشنگتن ویزاردز نیز تمام متعهد به کمک به عرصه کارگران تا فصل رزومه و لیگ بود و همکاری با آنها.

“NBA تیم های آرنا صاحبان و بازیکنان در حال کار با هم در همکاری برای حمایت از عرصه کارکنان نهفته فصل ما وقفه” NBA سخنگوی مایک باس گفت نیوزویک در اوایل این هفته.

Zach LaVine, Chicago Bulls
ژاک LaVine #8 شیکاگو بولز واکنش نشان می دهد در نیمه دوم در مقابل نیویورک نیکز در باغ میدان مدیسون در 29 فوریه در شهر نیویورک است. نیویورک نیکس را شکست داد شیکاگو بولز 125-115.
السا/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>